Honor telefon alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Aidheune

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Honor 8 lite model telefon almayı düsünüyorum, alınır mı sizce kalitesi nasildir bilen var mi ? Bir de sar degerleri hakkinda bir fikri olan var mi ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Honor 8 lite model telefon almayı düsünüyorum, alınır mı sizce kalitesi nasildir bilen var mi ? Bir de sar degerleri hakkinda bir fikri olan var mi ?
Sıcak bakmıyorum başka telefonlara yönelmelisin.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Donanımı oyun için hiç ideal değil. İlerleyen zamanlarda telefon kasmaya başlayacak. Güncelleme konusundada Oreo'u alacağını sanmıyorum alsa bile başka hiçbir güncelleme almayacaktır.

Aidheune

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Donanımı oyun için hiç ideal değil. İlerleyen zamanlarda telefon kasmaya başlayacak. Güncelleme konusundada Oreo'u alacağını sanmıyorum alsa bile başka hiçbir güncelleme almayacaktır.
Peki sar degerleri hakkinda bir fikrin var mi ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Anladim o zaman biraz riskli gibi. Cunku sar degerleri onemli telefonu hergun cebinde tasiyorsun.
Ülkemize gelmeyecek diye biliyorum. Başka model cihazlarda var onlara bakabilirsin bütçe belirtirsen öneri istersen ona göre araştırabilirim.
Bende honor kullanıcısıyım telefonu aldıktan 6 ay sonra resmen bunadı.

Aidheune

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ülkemize gelmeyecek diye biliyorum. Başka model cihazlarda var onlara bakabilirsin bütçe belirtirsen öneri istersen ona göre araştırabilirim.
Bende honor kullanıcısıyım telefonu aldıktan 6 ay sonra resmen bunadı.
Biraz zorlarsam butcem 1800 tl civari.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
O fiyat segmentinde Xioami mi6, Nokia 6 ve galaxy j7 pro 2017 önerebilirim.

Berru şen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Honor 9 lite almayı düşünüyorum sizce alayım mı? Lütfen cevap yazın bugün a101 bire geldi iyi bir telefon mu