Honor Play Almaya Değer mi?

Almaya değer mi ?

• Evet

Kullanılan: 17 63.0%
  • Hayır

Kullanılan: 10 37.0%

• Kullanılan toplam oy
    27

Bu konuyu okuyanlar

TopalSolucann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    44.5 KB · Görüntüleme: 644
  • 2.jpg
    2.jpg
    17.5 KB · Görüntüleme: 724
  • 3.jpg
    3.jpg
    13.3 KB · Görüntüleme: 302
  • 4.jpg
    4.jpg
    37.4 KB · Görüntüleme: 474
  • 5.jpg
    5.jpg
    8.8 KB · Görüntüleme: 361

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Fiyat performans ürünü donanımda iyi alınır..

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
V30+, U11 dururken bunu almak ne kadar mantıklı?

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
eis var. ois kadar olmasa da test ettim güzel.

eşime honor 10 aldım. gerçetken çok güzel bi telefon. honor play ile honor 10 aynı zaten. sadece honor playin ekranı daha büyük. buna rağmen

honor10 3.500 tl Honor Play 2800

bence kesinlikle alınır.

Coşkun Sever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Benim de aklımı ois olmaması çok çeliyor bilmiyorum performanstan çok kameraya önem veren biriyim

Kaandeniz07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Lg v30 al bence bircok artisi var epeyden karsilastirabilirsin

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Donanımı ve fiyatı yeterli seviyede. HTC U11 ile veya benzeri fiyatlardaki telefonlara bakarsak daha iyi kamera veya ekran bulabilirsiniz. Honor Play'in artısı iyi bir pil deneyimi verecek olması olabilir ve güncel tasarımı. V30+ için ise LG'den mümkün mertebe uzak durun telefon konusunda.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
LG'nin sabıkası var, tamam ama Note 7'ler de patladı ona bakarsanız ki birisinin kulağında patlasa ciddi sağlık sorunları yaşanabilirdi. O zaman Samsung da almayın. Yani neden LG'den uzak duralım, onu anlamadım. V30+'ın sorunu varsa paylaşın ama eğer yoksa mis gibi telefon ve kağıt üstünde bakacak olursak Honor Play yerine her türlü tercih edilir V30+.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
LG'nin sabıkası var, tamam ama Note 7'ler de patladı ona bakarsanız ki birisinin kulağında patlasa ciddi sağlık sorunları yaşanabilirdi. O zaman Samsung da almayın. Yani neden LG'den uzak duralım, onu anlamadım. V30+'ın sorunu varsa paylaşın ama eğer yoksa mis gibi telefon ve kağıt üstünde bakacak olursak Honor Play yerine her türlü tercih edilir V30+.
Denemesi size 3bin TL'ye patlar. LG G2'yi zamanında babam almıştı çok memnun kaldık sonrasında LG'den devam ettik ve çevremede sıklıkla tavsiye ettim ama ne yazık ki hiçbir ürün tahmin ettiğimiz gibi olmadı. İki tane G4'ün sonu anakartı yanarak sonuçlandı ve servis değişim için dünya para talep etti (800TL diğeri için 875TL diye hatırlıyorum) G5 aldırdığım arkadaşın pili var ile yok arasında. G3'den bahsetmek dahi istemiyorum. Şimdi verdiğin örnek tamamen konuyla alakasız bir durum. Samsung büyük bir hata yaptı ve bir veya birden çok cana mal olabilirdi. Samsung'un bu hatası telefonlarını kötü yapmaz ama LG'nin kağıt üzerinde iyi denen telefonları rezalet ötesi bir deneyimle sonuçlandı ve Türkiye'de bu işi beceremediler. Şimdi siz "mis" gibi V30+ alın en iyisi ;)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
O fiyatta htc u11 varken honor da kim oluyomuş

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Aynen öyle HTC u11 kraldır 7 ay kadar kullandım satmak zorunda kalmasam devam ederdim kullanmaya çok güzel bir cihaz
Elime bi htc u11 almak nasip olmadı bi ara note 8 den u12 plusa geçmeyi düşünmüştüm ciddi ciddi geçecektim ama ülkemize hala gelemedi benimde hevesim kaçtı,htc yi çok beğeniyorum özellikle ses performansı şuan rakipsiz bi firma

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Elime bi htc u11 almak nasip olmadı bi ara note 8 den u12 plusa geçmeyi düşünmüştüm ciddi ciddi geçecektim ama ülkemize hala gelemedi benimde hevesim kaçtı,htc yi çok beğeniyorum özellikle ses performansı şuan rakipsiz bi firma
HTC U12 aldık bir arkadaşa kullanıyor şuan gerçekten muazzam bir cihaz 5100 tl ye istanbulda satan birini bulmuştuk. Ses ve ekran konusunda u11+ ın üstüne baya bi katmışlar. Çok beğendim şahsen.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Fiyat günümüz koşullarında çok rekabetçi yalnız ben tercih etmezdim çünkü FM Radyo yok, NFC yok, Suya dayanıklılıkta yok, OIS'de yok ee ne var peki? Amiral gemisi olduğunu iddia eden bir cihazda bunlar yok.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
HTC U12 aldık bir arkadaşa kullanıyor şuan gerçekten muazzam bir cihaz 5100 tl ye istanbulda satan birini bulmuştuk. Ses ve ekran konusunda u11+ ın üstüne baya bi katmışlar. Çok beğendim şahsen.
En büyük sıkıntı güncellememe hocam htc Türkiyeye hala resmi olarak gelmedi adamlar ülkemize güncelleme vermeyebilir verse bile kim bilir ne zaman verirler

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
En büyük sıkıntı güncellememe hocam htc Türkiyeye hala resmi olarak gelmedi adamlar ülkemize güncelleme vermeyebilir verse bile kim bilir ne zaman verirler
Bende u11 varken de oreo güncellemesini geç almıştım dediğin gibi güncelleme sıkıntı biraz ve ülkemizde hiç istek yok bu cihaza.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bende u11 varken de oreo güncellemesini geç almıştım dediğin gibi güncelleme sıkıntı biraz ve ülkemizde hiç istek yok bu cihaza.
Aslında htc ye dilekçe yada gmail gibi şeyler gönderilse üstlerindeki baskıyı hissedip Türkiyeye getirebilirler ama bunu çoğunluğun yapması lazım öyle 10 15 kişiyle olacak iş değil

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Aslında htc ye dilekçe yada gmail gibi şeyler gönderilse üstlerindeki baskıyı hissedip Türkiyeye getirebilirler ama bunu çoğunluğun yapması lazım öyle 10 15 kişiyle olacak iş değil
Bir ara HTC twitter hesabından bu konu ile ilgili bi akın yemişti. HTC u11 varken bende söylenmiştim htc ye. Birkaç gün içinde attıkları tweette Türkiye den çekilmiyoruz. Sadece sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için güncellemeler üzerinde daha çok çalışıyoruz. Küçültmeye gitmiş olabiliriz fakat teknik ekibimiz duruyor gibisinden bir şey yazmışlardı. Gerçi o günden sonra varlıklarını göremedik daha :D

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bir ara HTC twitter hesabından bu konu ile ilgili bi akın yemişti. HTC u11 varken bende söylenmiştim htc ye. Birkaç gün içinde attıkları tweette Türkiye den çekilmiyoruz. Sadece sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için güncellemeler üzerinde daha çok çalışıyoruz. Küçültmeye gitmiş olabiliriz fakat teknik ekibimiz duruyor gibisinden bir şey yazmışlardı. Gerçi o günden sonra varlıklarını göremedik daha :D
Açık açık batıyoruz diyememenin bi başka yolunu söylemişler ?

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Denemesi size 3bin TL'ye patlar. LG G2'yi zamanında babam almıştı çok memnun kaldık sonrasında LG'den devam ettik ve çevremede sıklıkla tavsiye ettim ama ne yazık ki hiçbir ürün tahmin ettiğimiz gibi olmadı. İki tane G4'ün sonu anakartı yanarak sonuçlandı ve servis değişim için dünya para talep etti (800TL diğeri için 875TL diye hatırlıyorum) G5 aldırdığım arkadaşın pili var ile yok arasında. G3'den bahsetmek dahi istemiyorum. Şimdi verdiğin örnek tamamen konuyla alakasız bir durum. Samsung büyük bir hata yaptı ve bir veya birden çok cana mal olabilirdi. Samsung'un bu hatası telefonlarını kötü yapmaz ama LG'nin kağıt üzerinde iyi denen telefonları rezalet ötesi bir deneyimle sonuçlandı ve Türkiye'de bu işi beceremediler. Şimdi siz "mis" gibi V30+ alın en iyisi ;)
Boş bir mesaj. Samsung büyük bir hata yapmışmış, LG yapamaz mı? V30+'ın sorunlu olduğuna dair var mı elinizde delil? Eğer sorunluysa almayın zaten ama telefon çıkalı kaç ay oldu ve ben şikayet görmedim. Adı çıkmış diye yüklenin firmaya tabii.

TopalSolucann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefon siparişini verdim geldikten sonra göreceğiz :sweatsmile::sweatsmile:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Boş bir mesaj. Samsung büyük bir hata yapmışmış, LG yapamaz mı? V30+'ın sorunlu olduğuna dair var mı elinizde delil? Eğer sorunluysa almayın zaten ama telefon çıkalı kaç ay oldu ve ben şikayet görmedim. Adı çıkmış diye yüklenin firmaya tabii.
Buda boş. Al kullan ne diyeyim, keyfinin kahyası değilim. Bu saatten sonra LG'den ben telefon almam. LG'nin tüm G serisi sorunluydu bunun bir affı yok maalesef. V serisi daha iyiyse al kullan ben Xiaomi'yle gayet mutluyum.