Honor 8A Alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Drift King

Asistan
Herkese iyi akşamlar. A101'den 1200TL'ye Mavi rengini almayı düşünüyorum. F/P ürünüymüş. Özellikle cezbetti. Bu fiyata 3GB RAM 32 GB Hafıza 8 Çekirdekli 2.3 GHz ARM64'lü telefon veren yok. Bunu Huawei'in yan markası olduğundan kafama yattı. Tekno kredi vs. A101'de var mı? Eğer yoksa ihtiyaç kredisi ile alınmalı mı?

astegon

Profesör
Neden alınmasın. O fiyata bu.

P35 te giriş seviyesi bir CPU.

İşinizi görür.

1200 TL direkt peşin alın. Kredi felan uğraşmayın.

Drift King

Asistan

İşinizi görür.

Aynen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşinizi görür.

Samsung Galaxy A10'a baktım çok daha güçlü. RAM'ı 2GB ama daha iyi. Önerir misiniz? Ya da üstüne koyup A20'mi alınmalı?

Son düzenleme:

astegon

Profesör
Aynen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung Galaxy A10'a baktım çok daha güçlü. RAM'ı 2GB ama daha iyi. Önerir misiniz? Ya da üstüne koyup A20'mi alınmalı?
Bende A20 var. Mis gibi cihaz. A10 da IPS ekran var. A20 de amoled.

A20 öneririm size. 3 GB RAM; Pie ve OneUI 1.1 ile gayet de keyifli.

astegon

Profesör
Kamerası nasıl? İnternette dolaşırken, oyun oynarken ve video izlerken kasma yapıyor mu?
Yüksek grafiklere sahip oyunlarda illaki istediğiniz performansı vermez.

Kamerası gündüz enfes. Işık azaldığı zaman bu segmentteki cihazlar gibi zorlanmalar ve noise'ler başlıyor. Geniş açısı hem ön hem arka için gayet güzel. Ama büyük beklentilere girmeyin ne OIS var ne EIS.

İnternette dolaşırken, video izlerken, oyun oynarken vs her hangi bir kasma, takılma, restart, donma yaşamadım.
Tam olarak fiyatını hakeden cihazlardan. (Keşke 1000 altı olsa bu cihazlar ama malum vergiler)

Drift King

Asistan
Yüksek grafiklere sahip oyunlarda illaki istediğiniz performansı vermez.

Kamerası gündüz enfes. Işık azaldığı zaman bu segmentteki cihazlar gibi zorlanmalar ve noise'ler başlıyor. Geniş açısı hem ön hem arka için gayet güzel. Ama büyük beklentilere girmeyin ne OIS var ne EIS.

İnternette dolaşırken, video izlerken, oyun oynarken vs her hangi bir kasma, takılma, restart, donma yaşamadım.
Tam olarak fiyatını hakeden cihazlardan. (Keşke 1000 altı olsa bu cihazlar ama malum vergiler)
Teşekkür ederim. Bunu da düşüneceğim.

stat counter