Honor 8 Lite (P9 Lite 2017) Uzun Kullanım Testi - [UKT]

Bu konuyu okuyanlar

yey59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 8 Lite (Huawei P9 Lite 2017)
Uzun kullanım testi :

Kasım 2017 tarihinde uzun süre idare etmesi için Turkcell mağazasından aldık. Almamızın üzerinden 4 ay geçti telefon her geçen gün garip bir şekilde daha iyi bir performans sunuyor. Kullanılan panel gerçekten çok kaliteli fiyatına göre güzel bir parlaklık ve kalite sunuyor. Ekranında ve arka tarafında henüz kalın bir çizik oluşmadı. Ayrıca kullanırken çizilmesin diye nano sıvı koruyuculardan satın aldım ve uyguladım. Telefona veya ekran hassasiyetine herhangi bir etkisi bulunmuyor. 3000MAh pili bulunuyor günlük normal kullanımda 1.5 gün ile 2 gün arasında bir süresi var. Tek dezavantajı biraz geç şarj olması. Özellik anlamında herhangi bir şikayetim yok mis gibi çalışıyor . İçerisinde Kirin 655 2.1GHz işlemcisi bulunuyor ve bu işlemci 3 GB ram ile besleniyor. Ayrıca Mali-T830 MP2 gpusu sayesinde de dropsuz bir şekilde oyun oynayabiliyorum. Şu an sadece GTA:SA , Asphalt 8 ve PUBG oyunlarında test edebildim . Son olarak sistem olarak Emotion UI 5.0 ile güçlendirilmiş Android 7.0 kurulu geliyor. Şu anlık görüşmelerim bu şekilde zaman geçtikçe gelişmeleri yine aktarırım.

Sonuç : ALINIR

Honor Türkiye Resmi Facebook Grubu : Honor Türkiye

Son mesajlar