Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mesajı ilk okuduğumda dikkatimi çeken "Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak." bu cümle oldu auro ışıkları kutuplarda oluşan bir doğa harikası merak ettim acaba bu renk geçişlerini biz mi ayarlıyoruz diye belki bir video vardır diye bu konuyla ilgili arattım ama bulamadım. Özelliklerinin mükemmel olmasından ziyade şuan en çok Aurora cam tasarımını görebilmek.

LTE 800 ve 900 Mhz frekansını destekliyor mu?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Honor sevdiğim özelliği yapay zeka olması

Son düzenleme:
24 MP yapay zeka destekli kameranın olması çok hoşuma gidiyor ,benim telefonumda böyle bir özellik yok

Telefonun beğendiğim tek bir özelliği yok ram miktarının diğer telefonlara göre daha iyi olması-arka tasarımı tamamen kendine özgün olması ve işlemcinin bu denli güçlü olması cihaza aşık olmamıza yetiyor

Şuan kullandığım telefon eski olduğu için teknik özellikleri yeterli degil bunu sevmiyorum honor10da tasarimi ve donaniminin güzel olması hoşuma gitti

Elazığ ili Kovancılar ilçesi yarımca köyü
Honor dünyanın en iyi telefonu haline gelmiştir ve huwai yan ürünü olan bu telefon huwai hiç alakası kendine özgü bir tarzı var ve buda telefonu en güzel bir tane özelliğini taşıyor ve 25 dk %50 şarj olabiliyor buda çok güzel bir özellik ve en güzel seçeneklerdrn biride renk seçenekleri ateş ediyor resmen 🔫🔫🔫👺😈👿👹👺💀☠

Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Ödül: Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları

Kurallar:
  1. Katılımcılar en fazla 1 kez yorum yapabilir.
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  1. 24 MP yapay zeka destekli kamera
  2. Aurora Cam Tasarımı
  3. 5.84 inç Honor FullView Ekran
  4. Ultrasonik parmak izi sensörü
  5. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
  6. 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi
Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10
Neden Beauty in Artifical Intelligence ?

Öncelikle bu alanda tek olduğunuz için size tebrik ediyorum shiftdelete.net telefona gelince yüz tanıma sistemi çok başarılı olmus, yerleşik yapay zeka ünitesi ve yapay zekanın camerada bulunması hoş olmuş

Sevdiğimden ziyade sevilen özelliğinin fiyat olacağı kuşkusuz ilk sırada gelir.
Huawei ve alt markası Honor.
Mate10 Pro ya da P20 Pro yerine neden Honor10 almalıyım?
Kamera özellikleri bakımından profesyonellerin mi yoksa herkesin fark edeceği farklılıklar mı mevcut?

Tüm teknik detayları boşverin. Şu Aurora tasarımı mükemmel değil mi ya? Şuna eminim ki; elimde tuttuğumda istisnasız gören herkes "oha bu ne" diyecekler. Gerçekten sıradışı ve harika görünüyor. En beğendiğim özelliği hiç şüphesiz Aurora tasarımı. Kendi cihazıma (General Mobile GM 5 Plus) gelecek olursam; şarj konusu beni deli ediyor! Cep telefonunu cebimde taşıyorum 😔

Honor 10 Modelinde Günlük yaşamı kolaylaştıran ne tür uygulamalar yer alıyor ?
EN SEVDİGİM ÖZELLİKTE
  1. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
HER TELEFONDA OLMASI LAZIM BENCE

Honor 10 24 MP yapay zeka destekli kameraya sahip bir telefon. Benim telefonumun kamerası çok kötü yazılımsal da sıkıntıları var. Düşünsenize güzel bir anınızı sonsuza kadar hem de muhteşem görüntülerle saklama şansımız var Honor 10 ile.

sf28

Üyecik
Honor 10 un en sevdiğim yanları:
1. Huawei'nin bir alt markası olması
2. Türkiye gelmeden önceki tasarımlarınıda takip ediyordum; sürekli yenilikçi tasarimlar yapmaya başladı ve değişik renkler üretmeye basladı bu gercekten cok hoşuma gidiyor.
3. Fiyat performans telefonu cikariyor olması
4. Bence en değişik yanında biri parmak izinin camla bütünleşik bir yapıda olması

Kendi telefonumun en sevmediğim yanları ise;
1. Artık kullanmaktan sıkılmış olmam
2. 32 gb hafizanın yeterli gelmemesi
3. Oyunlarda kasmaya başlamış olması...

Merhaba. Yaklaşık 5 senedir Huawei telefon kullanıyorum. Şunda Gr 5 var kullandığım cihazım. Huawei den gayet memnunum özellikle kameraları çok başarılı. Son zamanlarda çift kamera ve yapay zeka olarak üretilen Huawei cihazlarını çok merak ediyorum açıkçası. Hatta durumum olsa belki de bu yorumu yazmazdıım direktgider parasını masaya koyar en üst modelini alırdım. Neyse şuan ki halimede şükür. Belki talihli ben olurum belki de başkası. Kime nasip olursa hayırlısı olur inşallah. Fakat benim olursa çok merak ettiğim kamerasını ilk kullanacağım özelliktir. Yapay zeka eminim beni epeyce şaşırtacak tır.

Bende görmede sorun yaşayan babam icin honor 10 almayı düşünüyorum. Acaba sesli asistani yapay zeka ile beraber mi calisiyor? Sesli asistanin gelismislik düzeyini deneyimleyen birisi 10 uzerinden kac puan verir? Bu önemli benim için.

stat counter