Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Esved.Nur

Üyecik
En sevdigim ozelligi suanki kullandigim note 2 den cok daha iyi olmasi.. Eminim note 2 de ki gibi bi yerden sonra kafayi yemiyordur..

by_furkan1

Üyecik
Bu telefon harika yapay zeka ve kamera,kabul edilebilir sistem özellikleri de fene degil umarim kazanirim bu telefona ihtiyacim var

Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık era
  1. Aurora
Honor 10 hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin: Honor 10

Mustafaalpern

Üyecik
Lenovo pm1 kullaniyorum instagrama hikaye atcam video cekerken çöküyo normal kamerayla kaydedip instagrama atiyorum
Honor 10 u aldigimda ilk deneyimim bu olacak😄😄 donmaz demi😄😄

Son düzenleme:
BENİM ŞU AN KULLANDIĞIM TELEFON SAMSUNG GALAXY J5 2015 VE 1.5 GB RAM VAR. OYUN OYNARKEN SIKINTI YAŞIYORUM AMA HONOR 10 ÖYLE DEĞİL. O YAPAY BİR ZEKAYA SAHİP VE RAM BAKIMINDAN ÇOK İYİ BİR CANAVAR AMİRAL GEMİSİ ÇOK İSTİYORUMMMMM... AYRICA FOTOĞRAF SEVDALISIYIM BE KAMERASI MÜTHİŞ 😍

Siyabend01

Üyecik
Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Ödül: Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları

Kurallar:
  1. Katılımcılar en fazla 1 kez yorum yapabilir.
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  1. 24 MP yapay zeka destekli kamera
  2. Aurora Cam Tasarımı
  3. 5.84 inç Honor FullView Ekran
  4. Ultrasonik parmak izi sensörü
  5. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
  6. 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi
Benim telefonumun kamerası çok kötü.
Honor 10: Mükemmel twilight tasarım ve yapay zekalı muhteşem kirin 970 ve kamera. Müthiş telefon.

UgurDuraNN

Üyecik
Telefonda en sevdiğim özellik yapay zeka ve aurora cam tasarımı olması bunlar benim telefonda yok ve honor gibi adı fazla duyulmayan bi markada var

PARAzitCELL

Profesör
en sevdiğim özelliği yok, burada ne olduğu belirsiz bir hediye veya rüşvet için telefonunuzu övecek değilim...

bthndmrc

Asistan
En sevdiğim özelliği fiziksel home butonundan vazgeçmemesi ve bunu yaparken minimal ölçüde yer kaplaması bir diğer sevdiğim özelliği ise kirin 970 gibi güçlü bir işlemci kullanması

Herkese merhaba,

Honor 10 özel Auro renk geçişleri ile çok yakında Türkiye'de olacak. Sizlerden gelen yorumlara ve geri bildirimlere her zaman için önem veriyor, yeni ürünlerimizin geliştirilmesinde yorumlarınızdan yardım alıyoruz. Bugün de sizlerden Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini yazmanızı isteyeceğiz. Detayları aşağıda bulunan etkinlik sonucunda 1 takipçimize Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları hediye edeceğiz.

Katılmak için tek yapmanız gereken, Honor 10’da en beğendiğiniz özelliğini ve şu anda kullandığınız telefondaki sevmediğiniz bir özelliği aşağıdaki yorum alanında yazmak.

Ödül: Bluetooth kulaklık veya farklı Honor aksesuarları

Kurallar:
  1. Katılımcılar en fazla 1 kez yorum yapabilir.
  2. Kazanan Facebook grubumuzda yapacağımız canlı yayın ile belirlenecek.
Örnek olması açısından Honor 10’un bazı özelliklerini aşağıda listeledik
  1. 24 MP yapay zeka destekli kamera
  2. Aurora Cam Tasarımı
  3. 5.84 inç Honor FullView Ekran
  4. Ultrasonik parmak izi sensörü
  5. Yerleşik yapay zeka ünitesi (NPU)
  6. 5V/4.5A Honor SuperCharge teknolojisi
Sevmedigim özellik parmak izi okuyucu bazen okumuyor ama HONOR 10 da böyle bir sıkıntı yok çok hizli

osmanalp6161

Üyecik
5000 TL verip 2 saatten fazla 2675mah bataryanın dolmasını beklemek. Yazılım , yapay zeka ve donanımın eşit orantıyla efsanevi birleşimini görmek

furkantr55

Asistan
Çok makul fiyatlara mükemmel özellikler sunması

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çok makul fiyatlara mükemmel özellikler sunması

Son düzenleme:

Mer9950

Üyecik
Honor 10 yapay zeka ile birlikte ios kararlılığına benzer bir kararlılık vererek mi kendini sattıracak yoksa sadece klasik android telefonlarda olduğu gibi hızlı bir şekilde çöküşe gidebilecek bir sayısal güç vererek mi ?

Unneddergo

Üyecik
Teknolojiyi heo sevmişimdir, şuandada teknisyenim ama telefon almaya yenilmeye bitçem yok, böylesine uygun telefınlar güçlü performanslarıyla dikkatimi çekiyor, çok hoşlar, üreticişer de iyi, garanti kapsamları türkiye yede getirsler başka ne istenir

stat counter