Honor 10 mu Oneplus 6 mı mi8 mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

KuzeyKurhan

Üyecik
bir yıldır artan telefon fiyatlarından dolayı çinli markalara ilgim bayaa arttı. Bu hafta içinde bu telefonları almayı düşünüyorum. Dün itibariyle mi8 de satışa sunuldu. Üç modeli de detaylı inceledim. Önemli olarak kamera ve pil kpnusunda takıntılıyım sizce hangi modeli seçmeliyim?

Bu cihazlar aşırı pahalı. Buraya çıkmışken ben olsam 4300e S9 Plus alırdım. Diyeceğim ama bakınca fark biraz fazla geldi. Farkı tamamlayabiliyorsaniz S9 Plus alın. Öbür türlü Mi8 veha op6

KuzeyKurhan

Üyecik
Tercihte bulunduğunuz iki cihazın da 64 gb versiyonunu düşünüyorum. Limitimi bu modellerle fazlasıyla zorluycam Ve üni öğrencisi olarak bütçemi aşmama feda olacak bir tercih yapmak istiyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu cihazlar aşırı pahalı. Buraya çıkmışken ben olsam 4300e S9 Plus alırdım. Diyeceğim ama bakınca fark biraz fazla geldi. Farkı tamamlayabiliyorsaniz S9 Plus alın. Öbür türlü Mi8 veha op6
Bu arada mi8 fiyatına dikkat etmemişim bu gerçekten verilmiycek bir rakam. One plus 64 gb versiyonu 3600bandında ve bence verilebilir

Son düzenleme:
Tercihte bulunduğunuz iki cihazın da 64 gb versiyonunu düşünüyorum. Limitimi bu modellerle fazlasıyla zorluycam Ve üni öğrencisi olarak bütçemi aşmama feda olacak bir tercih yapmak istiyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada mi8 fiyatına dikkat etmemişim bu gerçekten verilmiycek bir rakam. One plus 64 gb versiyonu 3600bandında ve bence verilebilir
15-20 gün sonra mi8ij tr garantili fiyatı açıklanacak onu bekleyin bence

KuzeyKurhan

Üyecik
Bu arada mi8 fiyatına dikkat etmemişim bu gerçekten verilmiycek bir rakam. One plus 64 gb versiyonu 360
15-20 gün sonra mi8ij tr garantili fiyatı açıklanacak onu bekleyin bence
Takip ettiğim incelemelerde batarya konusunda zayıf kaldığını gördüm. Aslında bi yanım hep op6da :) fakat siz tecrübeli forumcularında fikrini ve önerisini almak istedim

Death Mark

Guru
Onursal Üye
bir yıldır artan telefon fiyatlarından dolayı çinli markalara ilgim bayaa arttı. Bu hafta içinde bu telefonları almayı düşünüyorum. Dün itibariyle mi8 de satışa sunuldu. Üç modeli de detaylı inceledim. Önemli olarak kamera ve pil kpnusunda takıntılıyım sizce hangi modeli seçmeliyim?
Zenfone 5z alabilirsin. Fiyatı fazla pahalı değil. :)
Bir amiral sınıfı bütün özelliklere sahip.
Asus Zenfone 5z ZS620KL 64 GB (Asus Türkiye Garantili) Fiyatı

<<Dkn nyz>>

LANCER REİS:)
Yönetici
Mod. Adayı
Ben tr garanti isterdim o yüzden zenfone 5z yi seçerdim

Tony Stark

Profesör
Honor 10 da TR garantili bir cihaz tercih edebilirsiniz fakat V30+ veya s8+ önerebilirim

stat counter