Honor 10 lansmanı başladı! - Canlı yayındayız!

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Honor'ın kısa bir süre önce ortaya çıkan amiral gemisi telefonu Honor 10 modelinin tanıtım tarihi kesinleşti. Bu önemli modelin resmi lansmanında ShiftDelete.Net olarak yer alacağız ve canlı yayında lansmanı sizlere aktaracağız. Honor 10 tanıtım tarihi ve detaylar haberimizde!

Honor 10 özellikleri ve fiyatı!
Honor 10 tanıtım tarihi ve özellikleri
Tasarımı ve teknik özellikleri ile dikkat çeken Honor 10, 15 Mayıs tarihinde Londra'da yapılacak olan lansman ile tanıtılacak. Bu önemli etkinlikte ShiftDelete.Net olarak yer alacağız. Lansman alanından yapacağımız canlı yayın ile tüm gelişmeleri anlık olarak sizlere aktaracağız.

honor-10-lansman.png

Honor'ın yeni amiral gemisi modelinde 5.84 inç büyüklüğünde ve 19:9 formatında olan çentikli IPS ekranı, 1080×2280 piksel çözünürlük sunuyor. 432 ppi piksel yoğunluğuna sahip olan ekranın alt kısmında, geleneksel hale gelen parmak izi okuyucu yer alıyor.

honor-10-1.png

Kirin 970 işlemcisi ile performans konusundaki soru işaretlerini rafa kaldırıyor. Huawei P20 serisinde kullanılan bu üst seviye işlemciden gücünü alan akıllı telefon, 6 GB RAM‘e ve 64 GB dahili depolamaya ev sahipliği yapıyor.

honor-10-portre.jpg

16 Megapiksel ( f/1.8 ) ve 24 Megapiksel olmak üzere iki adet kamera yer alıyor. Ön kısımdaki 24 Megapiksel çözünürlüğündeki kamera ise, f/2.0 diyaframa ve portre moduna sahip.

Kamera tarafında yapay zekadan faydalanılmaya devam ediliyor. Ön kamerası Full HD, arka kamerası ise 4K video çekim imkanı sunan cihazın 3400 mAh kapasiteli bataryası, USB-C portu aracılığıyla 4.5A hızlı şarj desteğine sahip.

Son düzenleme:

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Arkadaşlar HuaWei honor 10 lansmanı İngiltere londonda başlamıştı , Honor 10 telefonun görünüş ve özellikler ilgilenen arkadaşlar aşağdaki gösteren internet adresinden faydalanabilir. honor 10 telefonun görünüş karizma size çekmen inanırz ........
:p:p
;);)

Son düzenleme: