Honor 10 Duyuruldu!

Bu konuyu okuyanlar

Honor Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
30
Honor, bugün Londra’da gerçekleştirdiği lansmanda yeni amiral gemisi Honor 10’u tanıttı. Yapılan bu lansmanda “AI in Beauty” konsepti üzerinde ağırlık verilirken; 2 önemli teknolojik yenilik üzerinde vurgu yapıldı.

Bunlardan ilki Honor 10’un gelişmiş çift kamera kurulumuna entegre edilen AI 2.0 teknolojisi. İkincisi ise çoklu renkli, nano optik kaplamalı 3D cam tasarımının benimsendiği Honor CMF dizaynı.

Honor CEO’su George Zhao, “2016 yılında çoğu akıllı telefon yalnızca siyah, beyaz ve altın renk seçeneği sunarken; Honor 2016 yılında Phantom Blue, 2017 yılında Phantom Grey ve son olarak akıllı telefon tasarımında çığır açan Aurora’yı hayata geçirmiştir.” sözleriyle bu yeni tasarımın yenilikçiliğini ifade etti.

Honor, yenilikçi cihazları ve emin adımlarıyla dünya çapında hızla büyürken, Çin’de de öncü akıllı telefon firmalarından birisi olma konumunda bulunuyor. Honor’un daha önceki modellerinden View 10, İngiltereli yayın kuruluşları Stuff, The Guardian, T3 ve Recombu gibi öncü platformlarından 5 yıldız almayı başarmıştı. Ayrıca Rusya’da Samsung ve Apple ile 11 aydır ilk 3’te kafa kafaya yarışan Honor, Hindistan’da da en hızlı büyüyen akıllı telefon markası olarak ilk 5’te adından söz ettirmeye devam ediyor.

1J9NRB.jpg

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Vallahi ne yalan söyleyeyim fiyatına göre iyi telefon tabi Türkiye'ye ne kadardan gelir bilemem. Yaz sonu Mi 7 veya OP 6 almayı planlıyordum eğer bu iki modelle fiyat farkı çok olursa Honor 10 da düşünebilirim açıkçası. Beklentilerimi karşılamaya yetecek bir telefon ama keşke çentik olmasaydı :(

Honor Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
30
Vallahi ne yalan söyleyeyim fiyatına göre iyi telefon tabi Türkiye'ye ne kadardan gelir bilemem. Yaz sonu Mi 7 veya OP 6 almayı planlıyordum eğer bu iki modelle fiyat farkı çok olursa Honor 10 da düşünebilirim açıkçası. Beklentilerimi karşılamaya yetecek bir telefon ama keşke çentik olmasaydı :(

Çentiği ayarlardan kapatalım, mesele çözülsün :cool:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Çentiği ayarlardan kapatalım, mesele çözülsün :cool:
Kapatma olayı hakkında aklıma takılan bir husus var. Bu seçeneği aktif ettiğimiz zaman oradaki piksel aydınlatmaları mı kapanıyor yoksa o kısım siyah renk ile mi kaplanıyor? 2200-2300 TL civarında gelirse özellikle mor-mavi renkli olanını ciddi anlamda düşünebilirim bence gayet iyi olmuş :)

Honor Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
30
Kapatma olayı hakkında aklıma takılan bir husus var. Bu seçeneği aktif ettiğimiz zaman oradaki piksel aydınlatmaları mı kapanıyor yoksa o kısım siyah renk ile mi kaplanıyor? 2200-2300 TL civarında gelirse özellikle mor-mavi renkli olanını ciddi anlamda düşünebilirim bence gayet iyi olmuş :)

Çentik kapatıldığında, üst kısım siyah arka planlı bildirim çubuğu olarak kullanılmaya devam ediyor. Çentiğin hemen altındaki hizadan başlayan bu çizgi sayesinde çentiğin varlığı gözükmez hale geliyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Çentik kapatıldığında, üst kısım siyah arka planlı bildirim çubuğu olarak kullanılmaya devam ediyor. Çentiğin hemen altındaki hizadan başlayan bu çizgi sayesinde çentiğin varlığı gözükmez hale geliyor.
Anladım teşekkür ederim :) Bakalım her şeyi fiyat belirleyecek. Malum dolar ve euro kuru belli.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Almayı düşünebilceğim bir cihaz bakalım nasıl olacak fiyatı. 1 2 ay içinde cihaz almayı düşünüyorum . Mi 7 ile bunun arasında giderim ama dolardan dolayı yüksek olursa Zenfone 5 yada Note FE düşünüyorum.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Ülkemize yeni gelen bu telefon markasi ile ilgili aklimda "servis hizmeti nasil acaba? ' sorusu var. Sizden ricam servisinizi tanitan bir video yayinlamaniz. Ornegin ekran degisimi ile ilgili bir video atabilirsiniz. Ekrani hasar gormus urun 3-5is gunu icerisinde tamir ediliyor gerekli kontroller yapiliyor diye kisa tanitim yapsaniz :)

Honor Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
30
Ülkemize yeni gelen bu telefon markasi ile ilgili aklimda "servis hizmeti nasil acaba? ' sorusu var. Sizden ricam servisinizi tanitan bir video yayinlamaniz. Ornegin ekran degisimi ile ilgili bir video atabilirsiniz. Ekrani hasar gormus urun 3-5is gunu icerisinde tamir ediliyor gerekli kontroller yapiliyor diye kisa tanitim yapsaniz :)

Öneriniz için teşekkür ederiz, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Ayrıca en güncel servis noktalarımıza aşağıdaki adresten ulaşabilirsin, güvenilir firmalarla anlaşmaya devam ederek servis ağımızı her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.
SERVİS MERKEZİ