Honda civic 1.6 Premium

Bu konuyu okuyanlar

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Biri bana yardım etsin.Bi araba buldum özeliklerini yazıyorum sizce alınır mı.
2008 model otomatik benzin+lpg 130.000 km de fiyat 33.000 tl.Sizce fiyatı naısl alınır mı anlayan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Buda diğer özellikleri

MARMARA UNIVERSITESINDE AKADEMISYEN OLUP ARACIN ILK SAHIBIYIZ ARACIMIN PLAKASI ACIK HERTURLU SORGULAMAYI YAPABILIRSINIZ ARACTA RENGINDEN DOLAYI CIZIKLER SEBEBIYLE BIRKAC PARCA KEYFE KEDER BOYANIN DISINDA KAZA VEYA DEGISEN KESINLIKLE YOKTUR 10000 DEN ITIBAREN TUM BAKIMLARI ATLATILMADAN HONDA SERVISINDE YAPILMISTIR ARAC ALINDGI GUNDEN BU YANA KAPALI OTOPARKTA MUHAFAZA EDILMEKTEDIR ARACIN MICHELEN MARKA LASTIKLERI (EN IYISIDIR) DAHA BUGUN TAKILMISTIR BIR YIL YOL YARDIMI HEDIYELIDIR ISTETMEDE SIFIRDIR AKLA GELEBILECEK TUM BAKIMLARI(YAGI FREN DISKLERI HAVA YAĞ VE POLEN FILTRELERI BUJILERI HATTA AKUSU BILE)BUGUN YENILENMISTIR BRC MARKA OZEL HONDA KITLI SIRALI MARKA FIBER KABLO DONANIMLI LPG SI 05 07 2012 TARIHINDE BOSTANCI 2A MUHENDISLIKTE YENI MONTAJ YAPILMIS OLUP RUHSATIN 2 YAPRAGIDA DEGISTIRILMIS VE LPG ISLETILMISTIR ARACIN MUAYNESI 05 07 2014 TARIHINE KADAR MEVCUTTUR ALTUNIZADE SONAX TA PLATINIUM (IC DIS KORUMA KUAFOR DIS KORUMA KUAFOR VE MOTOR KUAFORU 1000 TL KARSILIGINDA YAPTIRILMIS OLUP UNUTMADAN LASTIKLERIN FIYATIDA 1050 TL DIR ROT BALANSA LASTIKLER SIFIR OLMASI SEBEBIYLE SOKULMUSTUR KISACA IGNE KADAR EKSIGI GEDIGI YOKTUR HEEE SATMA SEBEBIM ISE YURTDISINDA AKADEMIK KARIYER SEBEBIYLEDIR PAZARLIK KESINLIKLE YOKTUR LUTFEN LUZUMSUZ YERE ISRAR ETMEYINIZ AKUNUN LASTIKLERIN BRC NIN TUM FATURALARI YEDEK ANAHTAR VE KITAPCIKLAR MEVCUTTUR SATISA HAZIR DURUMDADIR UNUTMADAN BRC OZEL HONDA KIT VE FIBER KABLO DONANIMININ DEGERI 1950 TL DIR VE KILOMETREDE 26 KURUS YAKMAKTADIR BU KONFORA BU FIYATA BINMEKTE SIZE KALMIS SAYGILARIMLA

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Honda nın Otomatik vitesleri gayet iyi.Yanlız 130000km. 2008 araba için çok fazla dolayısıyla fiyatıda çok uçuk geldi bana.
Vede lpg si de 10 gün önce takılmış,buda ilğinç.
Kilometrede 28 kuruş benzinle otomatik araba için imkansız.Lpg de ise Şehir içinde bile 25 kuruşu geçmemeli.
İyice bir incele derim.
Yada imkanın varsa üzerine biraz daha koy sıfır araba al. [MENTION=167734]ua23ua[/MENTION]

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Honda nın Otomatik vitesleri gayet iyi.Yanlız 130000km. 2008 araba için çok fazla dolayısıyla fiyatıda çok uçuk geldi bana.
Vede lpg si de 10 gün önce takılmış,buda ilğinç.
Kilometrede 28 kuruş benzinle otomatik araba için imkansız.Lpg de ise Şehir içinde bile 25 kuruşu geçmemeli.
İyice bir incele derim.
Yada imkanın varsa üzerine biraz daha koy sıfır araba al. @ua23ua

abi sıfır al dion da sıfır 46 milyar nereden bulacam o kadar parayı:)

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
abi sıfır al dion da sıfır 46 milyar nereden bulacam o kadar parayı:)
Sıfır al dedim elbette,Honda demedim,illa Honda dersen Evet bu fiyata ancak alınıyor.
Ama 2. el araba içinde 33000 lira büyük para kardeşim ta,heleki araba 130000 e gelmiş.
Benim aracım bile 2005 ve şu an 110000 de,daha önce konuşmuştuk,hemde otomatik.
Şehiriçi 24 kuruş yakıyor.
İyi araştır derim,Allah Gönlüne göre versin yinede Kardeşim.

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Sıfır al dedim elbette,Honda demedim,illa Honda dersen Evet bu fiyata ancak alınıyor.
Ama 2. el araba içinde 33000 lira büyük para kardeşim ta,heleki araba 130000 e gelmiş.
Benim aracım bile 2005 ve şu an 110000 de,daha önce konuşmuştuk,hemde otomatik.
Şehiriçi 24 kuruş yakıyor.
İyi araştır derim,Allah Gönlüne göre versin yinede Kardeşim.

doğru söylüyorsun abide adam akıllı arabaları hepsi hemen hemen o fiyatta astra baktım sıfır 40 (40bin tl) küsürlerde.Bu araba hem lpli hem otomatik .Biliyorsun otomatikte hondadan başkası yalan gibi piyasada.Ayrıca arabanın hiç bir eksiği yok.Artı lpgde hem ustasına 2a yı biliyorum ii işçiliği var ve honda kiti ile taktırılmış lpg.Ayrıca sıfır al diyorsun abicimde sıfır benzinli otomatik alıp lpg takmak sence mantıklımı

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Honda ların 2012 modellerinde aracı aldıktan sonra lpg taktırabiliyorsunuz,hemde Honda garantisi altında.
Yanlız lpg kiti Brc mi,Landi Renzo muydu onu hatırlamıyorum.
Ha yeni kasa benim pek hoşıma gitmedi,sizin baktığınız kasa en güzeli o ayrı mesele.

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
130.000 Km Dostum ve LPG Arabanın Siboplari ölmüştür + çekişten düşmüştür yakıt fazla yakar 130.000km gercekten 2008 e göre cook fazlaaa ne kadar bakım yapılsada orjinali başkadırr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
130 bin çok fazla bide otomatik vitesi napıcan kardeşim honda söreceksen vitesi sen atacaksın :) bende 2008 honda civic premium bakıyom almayı düşünüyorum sakın alma 130de arabaya verilmez o para

Son mesajlar