'Hoca yanlış yaptı!'

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,324
Rıdvan Dilmen'den Aykut Kocaman'a eleştiri

ridvan_dilmen_7.jpg

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi yendiği derbi mücadelesi sonrasında spor yorumcusu Rıdvan Dilmen çarpıcı açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe antrenörü Aykut Kocaman'ın kadro tercihleri hakkında eleştirilerde bulunan Dilmen, Galatasaray'ın da şampiyonluk yolunda çok önemli bir avantaj yakaladığını söyledi.

"RUS RULETİNİ BEŞİKTAŞ KAZANDI"

İşte Rıdvan Dilmen'in o yorumları;
"Rus ruletini Beşiktaş kazandı. Ayrıca Galatasaray'a iki sonuç yarayacaktı. Önce beraberlik sonra Beşiktaş'ın kazanması. Çünkü Beşiktaş'ın fikstürü daha zor.

Fenerbahçe gibi önemli bir rakibe karşı önce mağlup duruma düşüyorsun sonra son dakikada galip geliyorsun. Bu ekmek kadayıfının üstüne bal oldu. Fernandes yıldız gibi oynadı. Olcay da son saniyede derslik gol attı.

KOCAMAN'A ELEŞTİRİ

Emre ikinci yarıda kayboldu. Ben olsam Meireles'in yerine Emre'yi alırdım. Teknik direktörlerin kararlarını eleştirmem ama bence yanlış yapıldı. Ben olsam Yobo'yu da oynatırdım. Yobo yabancı kontenjanına takıldı o yüzden oynamadı deniyor. Bu sebeple ben olsam Hasan Ali'yi Ziegler'in yerine oynatır Yobo'ya yer açardım.

Bu ligde Galatasaray'ı yakalama şansın çok az. Bugün itibarıyla yüzde 70 Galatasaray şampiyon olur. Ligin yüzde 70'i, 80'i bitti. Gerçekci olmak lazım Fenerbahçe ve Beşiktaş şampiyonlar ligi mücadelesi verir. Ben ayıp olmasın diye yüzde 70 diyorum. Ayıp olmasa yüzde 100 diyeceğim."

kaynak

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
rıdvan'da benim gibi totem yapıyor hehalde. galatasaray kesin şampiyon olur diyip fenerin şampiyon olma ihtimalini içinde yaşıyor :D

saltooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sonuçta galatasaraya da maçlar çantada keklik değil futbol belli olmaz birde bakmışız BJK şampiyon olmuş.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Fenerbahçe şampiyon olamıyorsa gerisi önemsiz benim için.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu rıdvan fenerde teknik direktörken şampiyonlar ligi kupasını kaldırdıda benim mi haberim yok ? Ordan boş konuşması kolay sahada konuşmak olay.

Reaksiyon puanı
10,324
Bu rıdvan fenerde teknik direktörken şampiyonlar ligi kupasını kaldırdıda benim mi haberim yok ? Ordan boş konuşması kolay sahada konuşmak olay.

bildiğim kadarıyla rıdvan fenerbahçede çok az kaldı ve hiç mağlubiyet yüzü görmeden, bir kaç beraberlik sonrası ayrıldı takımdan.