Hızlıal.com ve hepsiburada.com

Bu konuyu okuyanlar

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
arkadaşlar internetten ilk defa alışveriş yapıyorum

sizce hangi siteden alışveriş yapmalıyım

benim aklıma yatan hepsiburada.com birde hızlıal.com u tavsiye ediyorlar hangisini tercih edeyim
haa bu sitelerde kapıda ödeme seçeneği vamı ?

şimdiden yardım eden herkese teşekkürler :)

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
ikisi de güvenilir siteler.

Hepsiburada.com da kapı da ödeme seçeneği var.

Hizlial.com kapı da ödeme seçeneği sadece istanbul için geçerlidir. (100 TL ve üzeri alışverişler de )

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
hepsiburadada kapıdan ödeme seçeneği varda hızlı alda varmı bilmem.Ama 2side bilindik güvenilir siteler emin olabilirsin :)

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
saolun peki sitede bazı konularda okudum ürünün teslim süresi uzun sürüyormuş sorun çıktığında mail attığında yada telefonla aradığında saçma sapan cevaplar veriyorlarmış

yani arkadaşlar internetten alışveriş yapmadım hiç yapmayıda tercih etmiyorum ama malesef istediğim telefonu bazı mağazalarda yoktu istediğim telefon vatan bilgisayarda olsaydı oradan alacaktım vatandan çok fazla alışveriş yaptım

arkadaşalr alacağım telefon dark evo p60 bu telefon konyada hangi mağazada var biliyormusunuz :)

yardım eden herkese tekrardan teşekkürler :)

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
saolun peki sitede bazı konularda okudum ürünün teslim süresi uzun sürüyormuş sorun çıktığında mail attığında yada telefonla aradığında saçma sapan cevaplar veriyorlarmış

yani arkadaşlar internetten alışveriş yapmadım hiç yapmayıda tercih etmiyorum ama malesef istediğim telefonu bazı mağazalarda yoktu istediğim telefon vatan bilgisayarda olsaydı oradan alacaktım vatandan çok fazla alışveriş yaptım

arkadaşalr alacağım telefon dark evo p60 bu telefon konyada hangi mağazada var biliyormusunuz :)

yardım eden herkese tekrardan teşekkürler :)

Bahsettiğiniz ürün pek bulunmuyor. Bir kaç site online satışını yapıyor. Mağaza da bulamazsınız.

iki sitede de fiyatı aynı. Hepsiburada.com'dan alırsanız kapı da ödemeyi nakit ödemek zorundasınız. Hizlial.com da kredi kartı ile taksitlendirme seçeneği de var ama dediğim gibi istanbul dışında kapı da ödeme seçeneği yok. Hepsiburada.com ürünü en fazla 3 iş günü içerisinde gönderir.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Hepsiburada.com güvenilir dark evopad m7200 3g aldık tek parça sağlam geldi kargocu kaçarcasına da gitmedi kutuyu açmamızı bekledi ürünün sağlam olduğunu gördü gitti bazı sitelerde ki teslimat sonrası kargocu uçarcasına kaçıyor çünkü...

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Hepsiburada.com güvenilir dark evopad m7200 3g aldık tek parça sağlam geldi kargocu kaçarcasına da gitmedi kutuyu açmamızı bekledi ürünün sağlam olduğunu gördü gitti bazı sitelerde ki teslimat sonrası kargocu uçarcasına kaçıyor çünkü...

kardeşim biraz daha açıklamalı anlatırsan sevinirim

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Hızlıal dan uzak dur, basit bir matkap ucu için 8 gün bekledim. Sanalpazarı tavsiye ederim.Çok alışveriş yaptım hemen hemen tamamı 24 saatten az bir sürede teslim edildi.Gayet güvenilir bir site.

cebren

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilisimport a bak varsa aradigin urun guzel sitedir.

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tecrübeyle sabit hepsiburada.com u tavsiye etmem 7 günlük kargolama süreci 11 gün oldu daha üründen haber yok. hızlı gönderi hariç yanaşmayın bile.

therkut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hızlıal dan uzak dur, basit bir matkap ucu için 8 gün bekledim. Sanalpazarı tavsiye ederim.Çok alışveriş yaptım hemen hemen tamamı 24 saatten az bir sürede teslim edildi.Gayet güvenilir bir site.
Yeterli bilgiye sahip olmadan insanları yanlış bilgilendirmemek lazım. Hızlıal sitesi gold iştirakidir ve son derece güvenilir işini düzgün yapar. Şahsen 12bin tl lik alışverişim oldu tek üründe sorun yaşamadım. Tabiki sorunlar olabilir ama tek sorundan dolayı siteyi çizip atmak doğru değil. Bunun yanı sıra karşılaştırma yaptığınız siteler çalışma sistemi anlamında tamamen alakasızdır. Hızlıal kendi ürününü kendisi satar sanalpazar ise gittigidiyor veya ebay gibi herhangi bir satıcı için pazar alanıdır. Sizin sanalpazar üzerinden yaptığınız alışveriş bir sonraki yapacağınız alışveriş için güven veremez çünkü binlerce satıcı kişi/firma var.

Başlığı açan kardeşim iki sitede internette bulabileceğin en güvenilir sitelerdendir o yüzden hiç korkma hangisinden istersen alabilirsin iki firma da işlerini çok ciddi derecede yapmaktadır için rahat olsun.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Aradan 2 ay geçmiş ve yeni mi cevap veriyorsun [MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] .

tayyip46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Eskiden hepsiburada'dan alışveriş yapardım şimdi hızlıaldan alışveriş yapıyorum.
örneğin : hepsiburada da monitör 340 tl idi hızlı alda indirimsiz 300 tl ve bir sürü kıyaslama yaptım hızlıal daha ucuz üstelik hızlı para diye birşey var mesela 200 tl ye bir ürün aldım 12 tl veya civarı indirim yapıyor tüm ürünlerde bu geçerli hızlıal en iyisi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
o hızlıal.com değil hizlial.com herkes memnun sorun sende.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Hızlıal.com'u bilmem ama Hepsiburada'yı kesinlikle tavsiye ederim gözün kapalı alabilirsin.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
İnternetten hatırı sayılır alışveriş yaparım hızlıal ve hepsiburadan yaptığım alışverişlerde hiç sıkıntı yaşamadım güvenebilirsin.