Hızlı ve Öfkeli 8 Güzel mi?

Oyunuz

• 1.beğenmedim

Kullanılan: 1 4.8%
  • 2.izlenmeye değer

Kullanılan: 7 33.3%
  • 3.son derece başarılı

Kullanılan: 13 61.9%

• Kullanılan toplam oy
    21

Bu konuyu okuyanlar

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
çok çok iyi değildi ama izlemeye değer güzel film

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Zaten serinin takipçileri heyecan ile bekliyorlardı,yakın zamanda gidip izleyeceğim,umarım hikaye kısmında hayal kırıklığına uğramam,sürekli karanlık,gece saatlerinde çekilmemiştir umarım...
Hortlatmış olabilirim fakat arayan rahat bulsun diye fikirlerimi söylemek istiyorum;
Öncelikle; serisini yalayıp yutmuşsanız, senaryo yani hikaye kısmında büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınız demektir.
Üretecek konu bulamayıp, sadece seri 1 kademe daha ilerlesin, para kazanılsın diye yapılmış bir film.Ben sinemaya çok büyük ön yargılarla gittim çok kötü bir hikaye olacağını biliyordum ama arkadaşlar şöyle bir şey var;
Senaryo o kadar kötü olmasına rağmen adamlar öyle bir oynamış ki, yani nası desem tüm ön yargılarım bir anda kırıldı.Hikaye vasat tamam orada hemfikiriz ama o Jason Statham / Dwayne Johnson hapishane sahnesi neydi öyle ya :D Yani sadece o sahne, verilen paraya değerdi diye düşündüm bi an.Grafik kalitesi muazzam verilen emek çok fazla bunları taktir ettim.Oyuncu kadrosu ve rezil senaryoya rağmen o senaryonun sıkmadan ilerleyiş biçimi filmi sonuna kadar izlettirdi.

Bu filmi sinema dışında, evinde sinema sistemi yoksa küçük ekranda izlememenizi tavsiye ederim.En kötü gece 2 de herkez yatmışken 22 inç monitörünüzde kulaklıkla karanlık ortamda izleyin.

Cptapo

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Hızlı ve öfkeli serisi başarılı bir seri. Hızlı ve öfkeli 8 gayet iyi bir filim.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,335
Paul Walker da olsaydı efsane olacaktı

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,335
Aynen de adam şuan farklı bir boyutta.Ama kardeşini bilgisayar ortamında yüzünü benzetip oynattırıyolar.

7. bölümde öyle birşey söz konusuydu cidden çok başarılıydılar