hızlı saç uzatma?

Bu konuyu okuyanlar

Rivovi96

Asistan
Reaksiyon puanı
5
saçlarımı hızlı uzatmak için internetten yaptığım araştırmalara göre bazı sitelerde saçın daha hızlı uzaması için sık sık yıkanması (nerdeyse günde 2 kez) yazıyor. bazı sitelerde ise sık yıkanmaması kendi yağının besleyici olduğu yazıyor. saçları daha hızlı uzatmam için nasıl bir teknik izlemeliyim. ayrıca saçlar için besleyici kür vs önerebilir misiniz? tabi çok bütçeli olmayacak şekilde [emoji5]

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Saçına bin çeşit şeyi süreceğin yerde neden önce yediklerine dikkat etmeyi denemiyorsun ? Bu tür şeyler ek olarak önerilirler. Ne yersen saçlarına da o gidiyor sonuçta.

Saça İyi Gelen Yiyecekler

Saçlara İyi Gelen Besinler | Evdeki Eczane

Yöntem istiyorsan bu sayfada bir kaç iyi tavsiye var, ılık su ile yıkamak gibi tavsiyelere uymanı öneririm ama birayla, soğanla, sarımsakla haşır neşir olup olmamak sana kalmış :D
(Okurken iyi güldüm)

Saç Uzamasını Hızlandıran Basit ve Etkili Yöntemler - Sağlığa bir adım

Vücuduna iyi davran yeter.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Arkadaş çok iyi özetlemiş öncelikle iyi beslemen lazım saçı hiç bir türlü eksiği olmamalı ve bir çok kişinin dediği üzere ılık su saç uzamasını hızlandırıyormuş fakat ne olduğu belirsiz markalar kullanma sakın.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Arkadaş çok iyi özetlemiş öncelikle iyi beslemen lazım saçı hiç bir türlü eksiği olmamalı ve bir çok kişinin dediği üzere ılık su saç uzamasını hızlandırıyormuş fakat ne olduğu belirsiz markalar kullanma sakın.
Uzatmıyor, sıcak su saçı yıpratıyor. Sadece saçı temizlerken ona zarar vermemiş oluyorsun. Özellikle banyoda ördeğe dönenlere çok zarar veriyor :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
2016-07-05 22.37.01.jpg

bu işe yaramaz mı? ablam buna çok inanıyor...

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Uzatmıyor, sıcak su saçı yıpratıyor. Sadece saçı temizlerken ona zarar vermemiş oluyorsun. Özellikle banyoda ördeğe dönenlere çok zarar veriyor :D

Ben genellikle saçlarımı ılık su ile yıkarım hani yaz ayı ise biraz daha soğuk su ile fakat kış zamanı sıcak su ile yıkıyorum yine.Saç için en iyisi dediğiniz gibi ılık su

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Aktardan karanfil suyu al, onunla yıkan arada. Ciddi etkisi oluyormuş.

elmakurdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık 1 yıldır bu şampuanı kullanıyorum. saçlarım uzadı mı? evet normale göre daha hızlı uzadı. ama sadece şampuandan olduğunu sanmıyorum. saçlarımı daha az şekillendirdim ve zeytinyağı maskesi yaptım. tek başına bir şampuan etkili olamaz bence.

Son mesajlar