Hitman Blood Money

Bu konuyu okuyanlar

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar biraz önce Hitman Blood Money oyununuda bitirdim.Serinin en iyi oyunuydu bence özellikle bu oyunun sonu mükemmel bitiyor gerçi ajan 47 ölüyor ama olsun :D

mavil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bitirdim cok guzel oyundu ama henuz oynamamis ve oynayacak olanlar vardir sen sonunu yazmasaydin keske.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
FeeLiT dedi ki:
Arkadaşlar biraz önce Hitman Blood Money oyununuda bitirdim.Serinin en iyi oyunuydu bence özellikle bu oyunun sonu mükemmel bitiyor gerçi ajan 47 ölüyor ama olsun :D

Dostum konu cok eskı gezerken gozume takıldı ama oyunun sonunda ajan 47 ölmüyo...Tabutta yatarken kalp atısları atmaya basladıgında "W"ya basıyosun sureklı ve Hitman kalkıyo !!! Ortalıgı duman edip oyunu öyle bıtıryosun...

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
oBsCuR HoMmE dedi ki:
FeeLiT dedi ki:

Dostum konu cok eskı gezerken gozume takıldı ama oyunun sonunda ajan 47 ölmüyo...Tabutta yatarken kalp atısları atmaya basladıgında "W"ya basıyosun sureklı ve Hitman kalkıyo !!! Ortalıgı duman edip oyunu öyle bıtıryosun...
abi ölüyo deyince şok oldum yav altı okudum rahatladım sağol

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
bdco dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:
FeeLiT dedi ki:

abi ölüyo deyince şok oldum yav altı okudum rahatladım sağol

:D :D :D :D :D

Ah be "bdco" her tasın altından cıkmak zorundamısın ??? :D :D

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
yav abi hitman ciyim konuyu açınca harbi şok oldum hani hep kahramanları öldürürler ya mesela driver3 de sevindiydim istanbul falan geldi oyuna diye adam öldü çüş demiştim sen oyna oyna adam ölsün :D ama hitman in son oyuna kadar hayat hikayesinide biliyom öncekileri oynadım da bilgilendirdiğin için sağol
ayrıca :D :D :D

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben oynadığım oyunları genellikle en zorda oynarım tabiri caizse profesyonel olarak ee tabi o kadar adamıda vuramadığım için ölüyor die yazmıştım ama yaşıyorsa ne mutlu ona :D

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Eh bütün serileri bitirmiş biri olarak sizi Silent Assasin liğe davet ediyorum :)

muse

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu oyun muhteşem oynamayanlar buyursun