Bu konuyu okuyanlar

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Fanaa'yı indiriyorum bakalım. Aamir Khan, Kajol yeterli referanstır benim için :) Bu Kajol'a aşık mı oldum ne :p

Bu arada bu hint filmleriyle ilgili zamundayla işi olan varsa arka kapıdan ulaşsın bana :)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Fanaa'yı indiriyorum bakalım. Aamir Khan, Kajol yeterli referanstır benim için :) Bu Kajol'a aşık mı oldum ne :p

Bu arada bu hint filmleriyle ilgili zamundayla işi olan varsa arka kapıdan ulaşsın bana :)

Adam oraya Full Youtube linki vermiş indirme izle diyecektim ki video ölü :p

Zamunda arka kapı derken ? Yardım ederim manasında mı ? :D

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Adam oraya Full Youtube linki vermiş indirme izle diyecektim ki video ölü :p

Zamunda arka kapı derken ? Yardım ederim manasında mı ? :D

Anlayan anladı :D

Yok ben zaten online izlemeyi sevmiim. TTNET sağolsun şimşek hızında internet verdiğinden film hızlıca akıyor gidiyor, izlemeye yetişemiyorum :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Anlayan anladı :D

Yok ben zaten online izlemeyi sevmiim. TTNET sağolsun şimşek hızında internet verdiğinden film hızlıca akıyor gidiyor, izlemeye yetişemiyorum :D

Ben de anladım sorun yok :p

ALLAH'a Şükür Zamudamız var : )

Bir torrent sitesi daha biliyorum ve Hint Filmleri bölümü mevcut.Pm atıyorum yakala :p

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Asiatorrents takılın :)

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Ben de anladım sorun yok :p

ALLAH'a Şükür Zamudamız var : )

Bir torrent sitesi daha biliyorum ve Hint Filmleri bölümü mevcut.Pm atıyorum yakala :p

Düşürdüm ya la, kırıldı hep dağıldı gitti, yapışkanı olup da vermeyenin... :p

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Ek Tha Tiger

beğendim filmi güzel olmuş :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION]

Bodyguard 2011

Başrolde
Salman Khan ve Kareena Kapoor var.
Eğlenceli bir film ve sonlarında üzüyor insanı.
İdare eder,izlenilebilir

ben bunu dizi sanıyordum yav. şu müzik bu filme mi ait? dehşet bir parça.

[video=youtube;Itvk1kMHiDU]http://www.youtube.com/watch?v=Itvk1kMHiDU[/video]

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
maşaallah maşaallah :)

Ek Tha Tiger Filmin sonundaki dans videosu. [video=youtube;f4BiCOIWNC8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=f4BiCOIWNC8[/video]

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Fanaa'yı izledim. "İntermission" kısmına gelene kadar bildiğiniz klasik Türk filmi... Olay bundan sonra başlıyor fakat yine de sarmadı beni. Bu filmde daha önceki izlediğim filmlerde beni yakalayan bir şey olmadı. Önceki izlediğim filmlerde, süre olarak uzun olmasına rağmen vaktin nasıl geçtiğini anlamıyordum. Bunda ise bir an önce bitsin istedim. Kısacası sevmedim yahu :)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
maşaallah maşaallah :)

Ek Tha Tiger Filmin sonundaki dans videosu. [video=youtube;f4BiCOIWNC8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=f4BiCOIWNC8[/video]

Son anda gelmesi hoş oldu.
Güzel sahne klip olmuş ve müzikte çok iyi.

[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION]

Evet film o.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
[video=youtube;v0UXgoJ9Shg]http://www.youtube.com/watch?v=v0UXgoJ9Shg&list=PLCB05E03DA939D484&index= 3&feature=plcp[/video]

Şu MaşAllah klibini izlerken üstte reklamda gördüm bu Fragmanı.

Kasımda diyor da,hangi kasım ? :p

blgram

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Ek tha tiger'da türkiye sahneleri vardı farkettiniz mi ? ben izlemedim filmi ama sultanahmetin oralarda çekmişlerdi bir bölümünü.

blgram

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Evet biliyoruz,yorumlarımızı okumadın arka sayfalarda heral :D

Valla bu konuya bir ara baktığımda ek tha tiger ile ilgili bilgi yoktu o yüzden önyargı ile bahşetmemişlerdir diye belirteyim dedim. Filmi izlemedim sadece istanbuldayken filmin bir bölümünü çekiyorlardı yanaştım hintli görevlilerden birine. Bu filmin ismi ne falan fulan muhabbet ettiydik.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Valla bu konuya bir ara baktığımda ek tha tiger ile ilgili bilgi yoktu o yüzden önyargı ile bahşetmemişlerdir diye belirteyim dedim. Filmi izlemedim sadece istanbuldayken filmin bir bölümünü çekiyorlardı yanaştım hintli görevlilerden birine. Bu filmin ismi ne falan fulan muhabbet ettiydik.

Vayyy : )

Keşke ben de denk gelebilseydim sete.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
[video=youtube;v0UXgoJ9Shg]http://www.youtube.com/watch?v=v0UXgoJ9Shg&list=PLCB05E03DA939D484&index= 3&feature=plcp[/video]Şu MaşAllah klibini izlerken üstte reklamda gördüm bu Fragmanı.Kasımda diyor da,hangi kasım ? :p
In Cinemas: 13 November 2012 :)

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Yapımcılara falan mail at, bu filmi Türkiye'de sinemada izlemek istiyorum diye:DVeya niye Hint filmi oynatmıyorsunuz diye ilgili kişilere mail at, bakarsın olur:D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Yapımcılara falan mail at, bu filmi Türkiye'de sinemada izlemek istiyorum diye:DVeya niye Hint filmi oynatmıyorsunuz diye ilgili kişilere mail at, bakarsın olur:D

Başrol oyuncularıda Hint sinemasının en önde gelen oyuncuları hani,
Türkiyeden biri bu pazara girsede böyle oyuncuların filmlerini getirse bi deneme yapsa bakalım tutacak mı ya da beğeni kazanacak mı diye ://
Zaten Ülkemizde seveni vardır baya Hint sinemasının.

Çok şey istedik :D

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Kendi sinemamızı kuralım :D

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Bu sahneleri Aşk ve duygusallıkta kullansalar aslında,Bilim kurgu ve fantastik filmlere pek gitmiyor :D

Filmde otobüs garında ki dövüş sahneleri fena komik :p

Dediğin gibi abi Hint filmini film yapan müzikal,adamlar kapı gıcırtısına oynayacaklar :D

Film süreleride uzun,2 filme baktım 2 buçuk saat sürüyor.

Bünyeyi alıştırmam lazım : )

atlayarak izleyecen [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] :p ama komedi filmlerinde o müzik sahneleri iyi gidiyor mesela 3 idiots :D

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
İyi önümüzde ki ay :)

Türkiye'de vizyona girme ihtimali yok demi :p

Girmez Redo...Şu zamana kadar Avare dışında hiçbir Hint filminin Türk Sinemalarına uğramamıştır ve uğrayacağını da zannetmem :)
Öyle birşey olsa ilk ben giderim o sinemaya :p KATRINAyı, AISHi, PREITYi, KAREENAyı, KAJOLu, DEEPIKAyı ya da en iyisi hepsini BÜYÜK EKRANda görmek süper olurdu :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Girmez Redo...Şu zamana kadar Avare dışında hiçbir Hint filminin Türk Sinemalarına uğramamıştır ve uğrayacağını da zannetmem :)
Öyle birşey olsa ilk ben giderim o sinemaya :p KATRINAyı, AISHi, PREITYi, KAREENAyı, KAJOLu, DEEPIKAyı ya da en iyisi hepsini BÜYÜK EKRANda görmek süper olurdu :D

Ben de Hindistana giderim :D

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Ben de Hindistana giderim :D

Hiç gerek yok...Dubai var ReDo...Benim eski Hintli manitayı ordan bulmuştum.. :D

Sana tavsiyem hiç boşa gitme oralara..Ama Gideceksen de ya Punjab taraflarına git (Oranın kızları bir başka) ya da Mumbai'ye (Bütün ünlüler orda) :p

Bu arada birkaç yeni film daha önereyim:
* Swades: We, the People (yine bir SRK filmi)
* Kal Ho Naa Ho (SRK, Preity Zinda ve Saif Ali Khan filmi ...TAVSİYEdir.)
* Chak De India! (SRK dan eğlencli bir film daha)
* Rang De Basanti (Aamir Khan'dan güzel bir film)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Hiç gerek yok...Dubai var ReDo...Benim eski Hintli manitayı ordan bulmuştum.. :D

Sana tavsiyem hiç boşa gitme oralara..Ama Gideceksen de ya Punjab taraflarına git (Oranın kızları bir başka) ya da Mumbai'ye (Bütün ünlüler orda) :p

Tamam
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] ile Kore projemizi bi hayata geçirelim,ondan sonra Mumbai'ye akarım :p