Hikaye Oyunu Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Toplam 30-40 TL'ye 4-5 tane küçük oyun almayı düşünüyorum, sistem sıkıntım var. (Tomb radier, the Long Dark ve Outlast'ı sıkıntısız oynadım.) Mümkünse ismini duymaktan oynamış kadar olduğumuz şeyler dışında duyulmamış güzel oyunlar oynarsanız söylerim.

Sistem özellikleri:
İşlemci: Intel Core i5 3330 CPU
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 6510
Anakart: Asustek P8H61-M

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Kesinlikse Saints Row The Third derim ben, zira saints row serisi aksiyon seven ve hikaye isteyen oyuncular için güzel. Tam anlamıyla story odaklı olmasa da cidden denenmesi gereken seriler arasındadır derim ben. Tabi ki Just Cause serisine de bakabilirsin.

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kesinlikse Saints Row The Third derim ben, zira saints row serisi aksiyon seven ve hikaye isteyen oyuncular için güzel. Tam anlamıyla story odaklı olmasa da cidden denenmesi gereken seriler arasındadır derim ben. Tabi ki Just Cause serisine de bakabilirsin.
Sistemden dolayı Just Cause emin olamıyorum, diğer dediğine de bakacağım teşekkürler.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
mount and blade
Mesaj otomatik birleştirildi:

üstelik tamamen türklerin yaptığı bir oyun ve aşırı iyi .

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
mount and blade

üstelik tamamen türklerin yaptığı bir oyun ve aşırı iyi .
Biliyorum, teşekkürler yinede

İnternetten testlere bakabilirsin, düşük ayarlarda Just Cause 2'yi oynayacağından şüphem yok.
Can you run it var bildiğim, ona da güvenmiyorum pek. Oynadığım hiçbir oyunu düşük ayarlarda bile açıyor göstermedi.

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Biliyorum, teşekkürler yinede

Can you run it var bildiğim, ona da güvenmiyorum pek. Oynadığım hiçbir oyunu düşük ayarlarda bile açıyor göstermedi.
Zaten onlar özel ayarları değil de oyunlar da direk Varsayılan ayarlara göre değerlendiriyor, o yüzden nadiren de olsa hata çıkması olası.