Hiç yatırım yapmadan PARA kazanmak ister misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
sitemizin adı Profitclicking
uygulama şekli çok basit. siz para yatırıyorsunuz site bunu forex te kullanıyor ve sizede pay veriyor :)
üstelik bu sitenin çok büyük bir avantajı daha var. üye olduğunuzda anında size 10$ veriyor.

hiç yatırım yapmadan bu 10$ ile paket alıp siteyi deneyebilirsiniz :)

detaylar için tıklayın.
bit.ly/QSkzxe

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
detaylar için tıklayın demişsin işe yarar bir bilgi yok orda.
Kaldıki ben para yatıracam onlar forexte oynayacak daha sonra parayı batırdık geçmiş olsun demeyecekleri ne malum? forex piyasası tehlikeli iş anlık değişimle bir anda tüm para gidebilir.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Aylık 15 bin TL gelirmiş. O kadar gelir varmışta hayrına mı veriyo bize. Boş işler bunlar...

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
detaylar için tıklayın demişsin işe yarar bir bilgi yok orda.
Kaldıki ben para yatıracam onlar forexte oynayacak daha sonra parayı batırdık geçmiş olsun demeyecekleri ne malum? forex piyasası tehlikeli iş anlık değişimle bir anda tüm para gidebilir.

haklısın ama her işte illa ki risk vardır. risk yok diyen insan yalan söyleyendir :)
ki üstelik özellikle dedim para yatırımı yapmadan deneyebilirsiniz diye.

ayrıca ben 60$ yatırdım bir haftada 14$ kazandırdı ama bu parayı hemen çekmek yerine siteye 10$ ını verip üyeliğimi level1 e çıkardım.

Aylık 15 bin TL gelirmiş. O kadar gelir varmışta hayrına mı veriyo bize. Boş işler bunlar...

kardeşim inan bana bu miktarda kazananlar var :) ama bunun için biraz emek lazım. öyle hemen gir aylık 15bin dolar kazan demiyorum.
büyük miktarda yatırım yapan tanıdıklarım var. 270 tane paket satın alanlar var (tabi bunlar 1-2 yıllık üyeler) ve her paket 10$

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@android3 pardon ama bu işin forexle alakasını anlayamadım.??
Sistemi nasıl kulandığınızı açıklar mısınız? Çünkü webde şöyle üstün körü baktım. Sizin gibi bir çok kişi referans linki vermiş sanırım bu ref link üzerinden üyeliklerdende para kazanıyorsunuz? ayrıca sanırım bu sistemin eski adı "JustbeenPaid" Eylül 2012 gibi isim değişikliğine gidilmiş. Ve o sistem: iki şekilde çalışıyormuş
1-Ürünlerimizi tanıt, ürünlerimizi sat, ürünlerimizin reklamını yap! kazanç sağla!
2-" Biz JustBeenPaid'in alt programı olan JSS-Tripler ile ikinci seçeneği yapmaktayız. Yani pozisyon satın almaktayız. Aldığımız pozisyonlar bize 81 gün boyunca çalışır. 81 gün boyunca bize kazanç sağlarlar.Biz bu durumda yatırımcı oluruz, paramızla yatırım yapar, kazancımıza bakarız" şeklinde açıklanmış.

Akla yatan bir sistem değil. Madem tanıtımını yaptınız ref-link olarak kendinizi gösterdiniz yanlışım varsa düzeltip doğrusunu açıklayın lütfen.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Ödeme aldın mı?

14$ kazandım ama parayı çekmek yerine üyeliğimi level1 e yükselttim :) level1 in ayrıcalıkları sette yazıyor birazdan mail adresine göndereceğim seti.
PROFITCLICKING NASIL KAZANDIRIR ?

Sistem çok basit.
1. Pozisyon alıyorsunuz (1 adedi 10 USD, size başlangıçta 10 USD hediye veriyorlar)
2. 88 gün boyunca sizin adınıza çalışıyor.
3. Günlük olarak; hafta için % 2 hafta sonu % 1 kar payı hesabınıza yansıyor.
4. Pozisyon 88 gün sonra matrix e aktarılıyor.
5. Matrix tamamlanınca (ayrı bir bölüm olarak anlatıyorum) 60 USD daha kazanıyorsunuz.
6. Alt üyeniz yatırım yaptığında % 10, ikinci kademeden de % 5 kazanıyorsunuz.
mantığı böyle.​

ayrıca bu sitenin benzerlerini piyasada çok görürsünüz ama onlar gelip geçicidir. bu site kaç yıldır sağlam şekilde çalışıyor :)

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
"6-Alt üyeniz..... " derken iyi bir para kazanmak için saadet zinciri kurmak lazım demekki. Benim aklıma yatmadı, deneyecek olanlara da bol şans...

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
alt üye nerdeyse her sitede vardır. referansla üye olmak sana bişey kaybettirmez. sadece üstündeki %10 kazanç sağlar.
emek harcıyoruz o kadar bu bi nevi teşekkür yerine sayılır dimi :) [MENTION=171270]Max2Life[/MENTION]

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
alt üye nerdeyse her sitede vardır. referansla üye olmak sana bişey kaybettirmez. sadece üstündeki %10 kazanç sağlar.
emek harcıyoruz o kadar bu bi nevi teşekkür yerine sayılır dimi :) @Max2Life

Bana uymayan bir sistem ama madem bu işe girmişsiniz size bol kazançlar

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
bunun risk almakla bir alakası yok. Körü körüne tırıvırı bir sisteme dahil olmakla alakası var :D bunun gibi nice sistemler gördük hepsi boş.

sana göre öyle olabilir ama bu sistem diğerleri gibi değil. ki kaç yıldır sapasağlam duruyor :)
üstelik kendi koruma yöntemi var bunun. (Profit Shift)

Profit Shift Sistem'in Kendisini başa almasıdır . Profit Shift tüm üyelerden % 10 ila % 40 arasında pozisyon götürür . Bunu yerine size matrix verir . Örnek olarak 100 pozisyonu olan birisinden 40 reklam paketini alır . Günlük kazancı 20 dolar olan birisin kazancı 12 dolara düşer . Sistem sizden 40 reklam paketi aldı ve 10 adet PC Panel verir . Böylece sistem kendini her zaman garanti altına almaktadır ve diğer siteler gibi kapatıp kaçmamaktadır

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
[MENTION=130683]android3[/MENTION] o 14 dolarla yeni level değil de direk para çekimi yapılabilir mi?

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Madem riskli iş yapmak istiyorsun direk forexten yap bu işi. Ya da borsa oyna. Ya da en iyi Anyoption'a bulaş. Bu üçünden de parayı bulanı gördüm. Ama böyle tırıvırı, yok alt üyelikmiş, yok matrixmiş antün kuntin yollarla parayı bulana daha rastlamadım.

Risk almadan para kazanılmaz eyvallah, ama risk kullanmanın da bir mantığı vardır. Aha buraya yazıyorum, sen böyle level level atlayıp çok kazanma hayalleriyle ilerleyeceksin, sonunda eline geçen sıfır olacak. Kurşun Kalem değil, tecrübenin kendisi konuşuyor :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
@android3 o 14 dolarla yeni level değil de direk para çekimi yapılabilir mi?

minimum 20$ olunca çekebilirsiniz ama parayı hemen çekmek mantıklı değil. çekmek yerine yeni paketler satın almak daha avantajlı :)

Madem riskli iş yapmak istiyorsun direk forexten yap bu işi. Ya da borsa oyna. Ya da en iyi Anyoption'a bulaş. Bu üçünden de parayı bulanı gördüm. Ama böyle tırıvırı, yok alt üyelikmiş, yok matrixmiş antün kuntin yollarla parayı bulana daha rastlamadım.

Risk almadan para kazanılmaz eyvallah, ama risk kullanmanın da bir mantığı vardır. Aha buraya yazıyorum, sen böyle level level atlayıp çok kazanma hayalleriyle ilerleyeceksin, sonunda eline geçen sıfır olacak. Kurşun Kalem değil, tecrübenin kendisi konuşuyor :D

borsa çok karışık sürekli takip etmek lazım bana göre değil o. webmastersitesi ne bi bakın çok kazananlar var bu sistemden :)
ödeme alınca SS eklerim :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
10$la başlıyorsun 20$'da çekiyorsun iyimiş. :D

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Gidip parayla poker oyna daha iyi :D Hem keyifli, hem de becerebiliyorsan kazançlı :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...