Hic bir siteye giremiyorum!!!!!!

Bu konuyu okuyanlar

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaslar az once pc den sdn ye girmeye calistim girmedi diger butun siteleri denedim hicbirine girmedi sadeve facebook twitter hotmaile giriyo baska hic bir siteye giremiyorum. Hic bir veri alinamadi diyo hangi siteye girsem bi yarsimci olun. :(

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
biraz daha ayrıntı lazım :)

mesela tarayıcın hangisi (chrome, mozilla vs)
verdiği hata ne?
internet explorer le de aynı mı?

tarayıcın google chrome ise önbelleği temizle:
1)chrome da ctrl + H yap.
2)tarama verilerini temizle de.
3)açılan pencerede üstteki listeden "en baştan" seçeneğini seç.
4)ortadakilerden "kayıtlı şifre" ve "form verileri" dışındaki her şeyi seç. temizle.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
tüm tarayıcılarda aynı bende 6 tane var hepsinde aynı sadece facebook ve twiter açıktı birde google zannedersem tr sunucuları anlık çöktü (= şu an düzeldi ama (=

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
son çare sistemi geri yükledim ve sorun çözüldü arkadaşlar artık sistemi geri yükledim diye mi çözüldü bilemiyorum ama düzeldi :)

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
son çare sistemi geri yükledim ve sorun çözüldü arkadaşlar artık sistemi geri yükledim diye mi çözüldü bilemiyorum ama düzeldi :)
bilgisayarında virüs yoksa geri yükleme ile çözülecek bir şey değil bence. belki geçici bir hatadır. oda geri yükleme yatıktan sonra düzelmiştir :) tesadüf olabilir :)

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
bilgisayarında virüs yoksa geri yükleme ile çözülecek bir şey değil bence. belki geçici bir hatadır. oda geri yükleme yatıktan sonra düzelmiştir :) tesadüf olabilir :)

kısmet valla düzelmez diyodum yine yoksa formatı basacaktım. :)

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Bu sorun TTNET kaynaklı, ben de yarım saat boyunca HTTPS protokollü siteler dışında hiçbir siteye giremedim. Şimdi düzeldi. Ayarlarla oynamayın bence.

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Bu sorun TTNET kaynaklı, ben de yarım saat boyunca HTTPS protokollü siteler dışında hiçbir siteye giremedim. Şimdi düzeldi. Ayarlarla oynamayın bence.

az kalmıştı yani formatı çekmem an meselesiydi modemi resetledim kabloları tak çıkar yaptım sistemi yeniden başlattım ccleaner gibi programları çalıştırıdm vs vs yok düzelmedi işte en son kendine geldi de rahatladım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uydu net kullanıoyrum aynı sorun bende var telfonun wifiyi actım artık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi hiçbir sitedeki oyuna girilmiyor
bence uğraşmayın:dil::dil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bilgisayarım interneti çok güzeldi fakat noldu bilmiyorum hiç bir yere girmiyor şimdi girsede çok zor giriyor sadece skayp açılıyor sorun nedir sizce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynısı oldu düzeltiyim derken hiç internete bağlanamadım daha sonra sistemi çökerttim :D format attım düzeldi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede şöyle bir sorun var aynene bende hiç bir siteye giremiom facebook vb gibi hariç yerel ağ bağlantılarında otomatik yapılandırma komut dosyası kullanda şu yazıyor http://127.0.0.1:895/proxy.js bunu bir türlü kaldıramadım sildim gene oluo galiba o yüzden olabilir çözümünü bilen varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O CTRL+H'yi Söyleyen Arkadaş Eyw.6 Aydır Çözemediğim Sorunu Çözdün.

CanKaspian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende 2 gündür var youtube-outlook-facebook gibi sitelere girebiliyorum fakat diğer sitelere tıkladıgım zaman
tik sürekli dönüyor sayfalar açılmıyor bununla sınırlı kalmayıp oynadıgım oyunlardan sunucu hatası alıyorum kafayı yicem yardım edin.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    122.9 KB · Görüntüleme: 1,482

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Vallahi beyler 4 yıl geçmiş aradan tam olarak nasıl çözüldü hatırlamıyorum, en iyisi hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsanız direk arayın onlar ordan çözüyolar zaten. çözülmezse arıza kaydı oluştururlar.

CanKaspian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam Kendiliginden çözüldü zaten Umarım birdaha yaşamam aşırı cansıkıcı bir durum o_O

TechwStrawn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba belirttiğiniz hatayla bende karşılaştım bir çok şeyi denetim fakat sorunum çözülememişti ama aşşağıda belirttiğim uygulamaları yaparsanız sorununuz çözülebilir,

C:\Windows\System32 klasörü içerisinde (CMD) dosyasina sag tiklayarak Yönetici Olarak Çalistir seçenegi ile açiniz. Açilan Komut Istemi penceresine asagidaki komutlari sirasi ile yaziniz.

1 - netsh int ip reset a.txt (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz. Bazi bölümlerin sifirlandigini ve karsiliginda TAMAM yazdiginiz teyid ediniz.)

2 - netsh winsock reset (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz. Winsock katalogunun basariyla sifirlandigini teyid ediniz.)

3 - netsh winhttp reset proxy (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz.)

4 - netsh advfirewall reset (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz.)

5- ipconfig /flushdns (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz.)

6 - Bilgisayarinizi yeniden baslatarak kontrol ediniz, yeniden başlatmak için ALT+F4 tuşuna birlikte basarsanız yeniden başlatabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi durumunda sisteminizde bir Antivirüs programi yüklüyse kaldirip tekrar deneyiniz.

Sorununuz çözüldüyse lütfen yararlı olarak işaretleyiniz.

:)
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba belirttiğiniz hatayla bende karşılaştım bir çok şeyi denetim fakat sorunum çözülememişti ama aşşağıda belirttiğim uygulamaları yaparsanız sorununuz çözülebilir,

C:\Windows\System32 klasörü içerisinde (CMD) dosyasina sag tiklayarak Yönetici Olarak Çalistir seçenegi ile açiniz. Açilan Komut Istemi penceresine asagidaki komutlari sirasi ile yaziniz.

1 - netsh int ip reset a.txt (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz. Bazi bölümlerin sifirlandigini ve karsiliginda TAMAM yazdiginiz teyid ediniz.)

2 - netsh winsock reset (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz. Winsock katalogunun basariyla sifirlandigini teyid ediniz.)

3 - netsh winhttp reset proxy (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz.)

4 - netsh advfirewall reset (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz.)

5- ipconfig /flushdns (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz.)

6 - Bilgisayarinizi yeniden baslatarak kontrol ediniz, yeniden başlatmak için ALT+F4 tuşuna birlikte basarsanız çıkan bilgisayar seçeneklerinden yeniden başlatabilirsiniz.

Sorunun kaynağı olarak proxy ayarlarınızın yapılandırılmamış olması veya bir dosyanın (genellikle web tarayıcı uygulama dosyası) internet üzerindeki gezintinizi engellemesin'den dolayıdır, son olarakta windows işletim sistemindeki güvenlik duvarının tanıyamadığı dosyaları engellediği içindir.

Sorunun devam etmesi durumunda sisteminizde bir Antivirüs programi yüklüyse kaldirip tekrar deneyiniz.

Sorununuz çözüldüyse lütfen yararlı olarak işaretleyiniz.

:)

Son düzenleme:

Son mesajlar