Hiç Bir Oyunu Tam Bitiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Oyunu ne kadar beğensemde hikaye modlu oyunlarda ortalarda bırakıyorum şuana kadar sadece Detroit Become Human oyununda sona kadar dayanabildim sadece Lol ve MB Warband oynuyorum artık onlarda sıkmaya başladı. Fazla uzun olmayan 1 hafta gibi sürede bitebilecek oyun önerirmisiniz.

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Oyunu ne kadar beğensemde hikaye modlu oyunlarda ortalarda bırakıyorum şuana kadar sadece Detroit Become Human oyununda sona kadar dayanabildim sadece Lol ve MB Warband oynuyorum artık onlarda sıkmaya başladı. Fazla uzun olmayan 1 hafta gibi sürede bitebilecek oyun önerirmisiniz.
Mafia II oyna çok sarar ve hikayesi muhteşem ama mafia 3 asla önermem

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Earn to Die 2. Hocam benim 20. Oynayışım. Aralıksız oynama ile 1 haftaya biter. Hatta nasıl bittiğini bile anlamazsınız.

Son düzenleme:

Burdurlu94

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Sana şey dicem unterned başlıyabilirsin sadece hikaye modu olmayan ki sana diğer önerim far cry 3dür full save yükle takıl kafana göre açık dünyada falan hayvan öldür hikayesini oynamanı pek tavsiye etmem çünkü uzun

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bir oyuna başlayıp ortasında nasıl bırakıyorsun hiç merak etmiyormusun sen hikaye modlu oyunları oyanama csgo pubg tarzı fps oyunları oyna derim mafia 2 oynayabilirsin zaten çok kısa hemen bitiyor..

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
For Honor , To the moon ,The Order 1886,Journey,Heavy Rain,Beyond to souls
transformers devastation
neighbors from hell 1 ve 2
Bu oyunların oynanış süresi çok uzun değil ve keyifli hikaye oyunlarıdır.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Bir oyuna başlayıp ortasında nasıl bırakıyorsun hiç merak etmiyormusun sen hikaye modlu oyunları oyanama csgo pubg tarzı fps oyunları oyna derim mafia 2 oynayabilirsin zaten çok kısa hemen bitiyor..
Açıkcası bulduğum oyunların çoğu ortalarda birbirini tekrar ediyor (BF4) The Forest Fifada Alex Hunter modu Pes Analig modu gibi zaman ilerledikçe geliştiğimiz oyunlarda çok fazla zevk alıyorum. Mafia 2 cidden çok güzel oyun onu oynadım artık LoL oynamak cidden sıktı şimdi Shadow Of Mordor indirdim onu deneyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Earn to Die 2. Hocam benim 20. Oynayışım. Aralıksız oynama ile 1 haftaya biter. Hatta nasıl bittiğini bile anlamazsınız.
Eskiden Telefonumdan oynuyordum Windowsta bir farkı varmı? Çok zevkli oyundu.

Mafia II oyna çok sarar ve hikayesi muhteşem ama mafia 3 asla önermem
Mafia 2'yi oynadım çok beğendim Mafia 3'ü bende sevememiştim ama bir şans verecektim bu videodan sonra o hevesimde gitti :D

Son düzenleme:

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Açıkcası bulduğum oyunların çoğu ortalarda birbirini tekrar ediyor (BF4) The Forest Fifada Alex Hunter modu Pes Analig modu gibi zaman ilerledikçe geliştiğimiz oyunlarda çok fazla zevk alıyorum. Mafia 2 cidden çok güzel oyun onu oynadım artık LoL oynamak cidden sıktı şimdi Shadow Of Mordor indirdim onu deneyeceğim.

Eskiden Telefonumdan oynuyordum Windowsta bir farkı varmı? Çok zevkli oyundu.

Mafia 2'yi oynadım çok beğendim Mafia 3'ü bende sevememiştim ama bir şans verecektim bu videodan sonra o hevesimde gitti :D
Pek bir fark yok. Ama son güncelleme ile oyuna yepyeni bir fizik koymuşlar. Araba hızlı bile olsa size yavaş geliyor.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Pek bir fark yok. Ama son güncelleme ile oyuna yepyeni bir fizik koymuşlar. Araba hızlı bile olsa size yavaş geliyor.
Batman Arkham Knight oyununu çok önerdiler ilk çıktığı zaman sorunluydu galiba çözmüşler çok oynamak isteyip oynayamadığım oyunlardandı Epic Gameste ücretsiz olunca direk almıştım, şuan indiriyorum.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Batman Arkham Knight oyununu çok önerdiler ilk çıktığı zaman sorunluydu galiba çözmüşler çok oynamak isteyip oynayamadığım oyunlardandı Epic Gameste ücretsiz olunca direk almıştım, şuan indiriyorum.
Onun dışında hocam, Earn to Die 2'nin müzikleri çok efsanevi. Siz oynamışsınız, bilirsiniz. PC'de ses efektleri biraz farklı. Onun dışında oyun, en kötü PC sisteminde bile kasmaz.

hopeisgod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
How to Survive oynamanı tavsiye ederim. Oyunda mükemmel bir atmosfer var....

alperen1223

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ben sadece 2 oyun serisi bitirdim 1- cod mw 2,3,4 2-crysis 1,2,3 ben bu oyunları büyük bir zevkle bitirdim