Hı-Level SD kart sorunu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

__ali__

Üyecik
Yaklaşık 2 yıl önce A101' den Hı-Level 16 GB SD kart satın aldım. Sonra bir tane ablama da aldım. Aldıktan 1 yıl sonra ablamın telefonunda "sd kart desteklenmiyor" hatası verdi ve fotoğraf, videolar hepsi gitti. Başka cihazda da denedik aynı. Sonra daha doğrusu bugün benim telefonumda da bildirim geldi ve "sd kart desteklenmiyor" yazıyordu. Aldığına bin pişman oldum birazdaha para verip Samsung alsaydım keşke. Neden pişman oldum parasında değilim 2300 adet fotoğraf ve 112 videonun hiçbirisi yok. Bunları kurtaracak bir yol varmı acaba? Cevaplarınızı bekliyorum...

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Şuna bir bakabilirsiniz. Hi-level'lar malesef öyle. Bende de 2 yıldır var 16GB modeli. Arada bir yedeklerim bilgisayara nolur nolmaz diye.
Kod:
https://youtu.be/eY0h_EiwFlM

Son düzenleme:

__ali__

Üyecik
Şuna bir bakabilirsiniz. Hi-level'lar malesef öyle. Bende de 2 yıldır var 16GB modeli. Arada bir yedeklerim bilgisayara nolur nolmaz diye.
Bilgisayarla pek aram yoktur. Attığınız resimde ne yapmam gerekiyor acaba? Evimde bilgisayar bile yok yani😂. Kısaca anlatırsınız çok sevinirim😊

The Judge

Profesör
Hi-Level pişmanlıktır kısa ve net.
Ben de bir kere 32 GB SD Card almıştım içine dosyalarımı attıktan biç kaç gün sonra SD card kendini tamamen korumaya aldı.
Ne dosya silebiliyorum ne dosya atabiliyorum saçma sapan şeyler oldu ve denemediğim hiç bir yol kalmadı :D
Kısacası o zaman verdiğim 35 TL yanmıştı.

video jpeg resim gibi gözüküyor youtube dışında kaynak kullanma hepsi çöp youtube forever.

__ali__

Üyecik
Hi-Level pişmanlıktır kısa ve net.
Ben de bir kere 32 GB SD Card almıştım içine dosyalarımı attıktan biç kaç gün sonra SD card kendini tamamen korumaya aldı.
Ne dosya silebiliyorum ne dosya atabiliyorum saçma sapan şeyler oldu ve denemediğim hiç bir yol kalmadı :D
Kısacası o zaman verdiğim 35 TL yanmıştı.
Birdaha asla Hı-Level bi ürününü almam. İçinde çok önemli fotoğraflar, anılar, değerli videolar vardı. Güvenerek hepsini yükledim. Samsung boşuna pahalı yapmıyor ürünlerini...

stat counter