Hesap silme

Bu konuyu okuyanlar

gargara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende hesabımı silmek istiyorum. Ama nedense kimse bu tür konulara cevap vermiyor.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Hesap silinmez isteğiniz üzere sınırsız uzaklaştrılırsınız

psi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hesabımın silinmesini istiyorum

Rita Judy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar hesabımın silinmesini istiyorum. Yardımcı olurmusunuz.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Buraya yazacağınıza yönetimden birine özel mesaj atsanız ? Burada yönetimden birinin görüp görmeyeceği bile belli değil :p

Rita Judy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
@by efsane ye saldır, admin olur kendileri. Zaten gıcığım bu aralar ona biraz trollüğüm olsun LUL :p

Hocam zaten yönetime attığımız mesajı sallamadıkları için hesap sildiriyoruz. :) Hesap silme ile ilgili mesajı da sallayacaklarını sanmıyorum :)

Basitçe bazı yazı dizileri hazırlamak istedim, üstelik bir ücret talebim de yoktu ama pek sallamadılar neyse. Hatta cevap dahi yazmadılar. Başka bir teknoloji forumunda şansımı denicem :)

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Basitçe bazı yazı dizileri hazırlamak istedim ama pek sallamadılar neyse. Başka bir teknoloji forumunda şansımı denicem :)
Başka bir teknoloji forumunda hesap açıp hesabı sildirmeyi mi deneyeceksin ?

Rita Judy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Başka bir teknoloji forumunda hesap açıp hesabı sildirmeyi mi deneyeceksin ?

Yok hocam kendim akademisyenim, hazırladığım yazı dizileri var, toplam 64 konu. İçinde yenilenebilir enerjiden elektrikli otomobillere, küresel iklim değişikliğinden pil teknolojilerine, nano teknolojiden genetik bilimine kadar. Toplam 530 makale ediyor. popüler kültürün ilgilendiği şeylerden bir kriptopara yok desem yeridir. Eski bir akademisyen olduğum için de sıkıcı olan yazı dizilerimi biraz eğlenceli hale getirip teknoloji forumunda sunmayı planlıyordum. Ücret falan talep etmiyorum ama işte umursamadılar. Başka bir yerde editörlük şansımı denicem :) Popüler bilim dergisi oalbilir, bilmiyorum.

Bir çeşit hobi.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Yok hocam kendim akademisyenim, hazırladığım yazı dizileri var, toplam 64 konu. İçinde yenilenebilir enerjiden elektrikli otomobillere, küresel iklim değişikliğinden pil teknolojilerine, nano teknolojiden genetik bilimine kadar. Toplam 530 makale ediyor. popüler kültürün ilgilendiği şeylerden bir kriptopara yok desem yeridir. Eski bir akademisyen olduğum için de sıkıcı olan yazı dizilerimi biraz eğlenceli hale getirip teknoloji forumunda sunmayı planlıyordum. Ücret falan talep etmiyorum ama işte umursamadılar. Başka bir yerde editörlük şansımı denicem :)

Bir çeşit hobi.
Allah yolunu açık etsin ne diyim :=) Ben burada eski moderatörüm, moderatör olmadan önce de konu açtım, insanlar yaptıklarımı beğendiler ve beni moderatör adayı yaptılar. Yani ortaya bir şey koyman lazım. 33 mesajın var, ne koydun ki daha adamlara bir kanıt vermen gerek. Bu dediklerini herkes yazabilir. Başka forumda şansını dene, seni tutan yok. Ama aklı başında olan kimse tak diye editörlük vermez. Moderatörlük de bu forumda biraz editörlük işini içine alıp ayriyeten forum düzenini sağlama görevi yükleyen bir görev. Editörler sadece yazı yazıyor. Gidersin İstanbul'da SDN yada hangi forumu istiyorsan onun ofisine, anlatırsın derdini, anca öyle olur sanıyorum editörlük. Yada kendini kanıtlaman lazım konular açarak. Her yerde böyle. Yoksa çünkü yetki veriyorlar sana, ya foruma zarar verecek birşey yaparsan ? Güvendikleri, bildikleri adamı almak istiyorlar.

Rita Judy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Allah yolunu açık etsin ne diyim :=) Ben burada eski moderatörüm, moderatör olmadan önce de konu açtım, insanlar yaptıklarımı beğendiler ve beni moderatör adayı yaptılar. Yani ortaya bir şey koyman lazım. 33 mesajın var, ne koydun ki daha adamlara bir kanıt vermen gerek. Bu dediklerini herkes yazabilir. Başka forumda şansını dene, seni tutan yok. Ama aklı başında olan kimse tak diye editörlük vermez. Moderatörlük de bu forumda biraz editörlük işini içine alıp ayriyeten forum düzenini sağlama görevi yükleyen bir görev. Editörler sadece yazı yazıyor. Gidersin İstanbul'da SDN yada hangi forumu istiyorsan onun ofisine, anlatırsın derdini, anca öyle olur sanıyorum editörlük. Yada kendini kanıtlaman lazım konular açarak. Her yerde böyle. Yoksa çünkü yetki veriyorlar sana, ya foruma zarar verecek birşey yaparsan ? Güvendikleri, bildikleri adamı almak istiyorlar.

Ben yetki istemedim aslında. Sadece makalelerim anasayfada yayınlansın istedim. Zaten editörlük seo, wordpress işini bilsem editörlüğe başvururdum. Yine de haklısınız. Lakin problem şu ki mesaja cevap vermediler. Sizin gibi hatta çok daha kısa yoldan zarifçe reddedebilirlerdi. Bunu herhangi bir özel mesaja cevap vermemek olarak düşünün.

"Sağolasın kardeşim ama böyle bir şey düşünmüyoruz" 6 saniye sürüyor :)

Bu arada yardımalrın için çok sağol dostum.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Benim zamanımda da böyleydi. Şöyle ki yönetimdeki herkes işini gönüllü yapıyor. Yani 7/24 açık olamıyorlar. Bazen 1 hafta foruma hiç giremediğimiz oluyordu özel hayatlarımızdan. Bunu "ama bana cevap vermediler" olarak algılama. Belki arada kaynamıştır mesajın, yani insan bunlar da dikkatsizlik, hata yapabilirler. Yada sana cevap vermeden birine danışması lazımdır ve o birine ulaşamamıştır henüz ? Makine değil adamlar.

Rita Judy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Benim zamanımda da böyleydi. Şöyle ki yönetimdeki herkes işini gönüllü yapıyor. Yani 7/24 açık olamıyorlar. Bazen 1 hafta foruma hiç giremediğimiz oluyordu özel hayatlarımızdan. Bunu "ama bana cevap vermediler" olarak algılama. Belki arada kaynamıştır mesajın, yani insan bunlar da dikkatsizlik, hata yapabilirler. Yada sana cevap vermeden birine danışması lazımdır ve o birine ulaşamamıştır henüz ? Makine değil adamlar.

Haklısın.