Herkesicintip

Bu konuyu okuyanlar

baranakcay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba!Ben bir tıp öğrencisi olarak tıbbı basit ve eğlenceli olarak anlatabilmek için amatörce bir blog kurdum.Bu bloğu büyütmek için tıp konusuna ilgi duyan veya yaşadıkları sağlıkla ilgili deneyimlerini paylaşmak isteyen arkadaşlarımızı siteme bekliyorum.Yazılarınızı sitemde paylaşacak ve tıbbın eğlenceli dünyasında sizlerin de yer almasını sağlamaya çalışacağım.Yazılarınızı mail adresime gönderebilirsiniz.Siteme de bakmak isteseniz aşağıda linkini bulabilirsiniz.Çok teşekkür ederim.

mail adresi:[email protected]
Site linki:www.herkesicintip.com

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Yazılarınızı keyifle okudum. Yazılarınızı herkesin anlayabileceği bir dilde yazmışsınız. Benim gibi tıptan anlamayan biri için daha okunaklı hale getirmiş :)

baranakcay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yazılarınızı keyifle okudum. Yazılarınızı herkesin anlayabileceği bir dilde yazmışsınız. Benim gibi tıptan anlamayan biri için daha okunaklı hale getirmiş :)
Lütfen buyurun sitemize katkılarınızı bekliyoruz.

Reaksiyon puanı
142
Dostum, amacın ve yazıların güzel, sadece tema sıkıntın var; yalnız blogspot yerine wordpress kurman çok daha iyi olurdu.

baranakcay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dostum, amacın ve yazıların güzel, sadece tema sıkıntın var; yalnız blogspot yerine wordpress kurman çok daha iyi olurdu.
Evet çok haklısınız.Amatörlüğüme geldi çok özür dilerim.Fakat siteye sizler gibi teknoloji bilen arkadaşlarımızdan destek alırsam blog yerine daha ilerilere götürebiliriz.Yardımlarınız ve katkılarınız ile site çok daha ilerleyebilir.Değerlendirmeniz için çok teşekkürler:)

Fadedreams

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet çok haklısınız.Amatörlüğüme geldi çok özür dilerim.Fakat siteye sizler gibi teknoloji bilen arkadaşlarımızdan destek alırsam blog yerine daha ilerilere götürebiliriz.Yardımlarınız ve katkılarınız ile site çok daha ilerleyebilir.Değerlendirmeniz için çok teşekkürler:)
Pm yolu ile iletişim bilgilerinizi iletirseniz ücretsiz olarak yardımcı olmaya çalışırım.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,036
Screenshot_20190109-154301_Samsung Internet.jpg

Meb sitenize engel atmış... Garip.

Reaksiyon puanı
142
Sen yazılarını bir txt dosyasına yedek al. Siteyi kapat. Yeni bir alan adı + host al turhosttan. Wordpress kur ya da kurum. Gerekli tüm ayarlamaları da yapım. Üstelik premium adsense teması da benden olsun. Konularını tek tek yayınlarsın.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,036
Siteye girdim şimdi. Dedikleri gibi tema çok hoş değil. Amatörce duruyor. Yazılar güzel.:)

baranakcay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Site temasını biraz değiştirerek hizmetinize sundum.Bloggerla devam etmeye karar verdim.Umarım beğenirsiniz.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Site temasını biraz değiştirerek hizmetinize sundum.Bloggerla devam etmeye karar verdim.Umarım beğenirsiniz.
Hocam blogger temaları aşağı yukarı birbirine benziyor. Wordpress'e geçmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.
Bunun yanında sitenizde kategori menüsünün olması da görünüşü iyileştirecektir.
Mesela kendi sitemden örnek vereyim.
http://www.sametuca.epizy.com/
Böyle bir tema kullanabilirsiniz.
Ben sitenizin tasarımında size yardımcı olurum.

baranakcay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam blogger temaları aşağı yukarı birbirine benziyor. Wordpress'e geçmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.
Bunun yanında sitenizde kategori menüsünün olması da görünüşü iyileştirecektir.
Mesela kendi sitemden örnek vereyim.
http://www.sametuca.epizy.com/
Böyle bir tema kullanabilirsiniz.
Ben sitenizin tasarımında size yardımcı olurum.
Haklısınız işte ama bu biraz da talep ile ilgili.Sitenin teması gibi önemli sorunları da aşacağız ama acele etmeden öncelikle içerik gelişimiyle sizlerin ilgisini çekebilirsek,oluşan bu kitleye en kaliteli hizmeti sunmak için var gücümle elimden geleni yapacağım.