Her yöne 500Dk, 5000Sms, 2GB İnternet 23 TL - Avea Woops!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben hattımı taşıdım woops gecıs yapamıyrum soylenenlerı yapyrum ama hatalı dıyo kısa mesaj atn mesaj gelyo kafayı yıcemm yaa:(((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ucuz istiyorsanız tabiki avea ama çediği yer sayısı fazla tabi bazı istisnalar oluyor mesela türkcell çekmiyor avea çekiyor. Benim kamu hattım var ve 1000 sms heryöne 1000 dk heryöne 700 dk avealılarla 4 gb internet 30 tl çok ucuz türksel bunu 65tl ye veriyor... ama dediğimgibi avea da bazı sorunlar var :rolleyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler benim woops paketinde netim bitti ekleme yapabilirmiyim bi yardım

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vodafone de 12 ay kalma sozunuze 25 tl ye 500 dkka 5bın sms 2 gb net var arkdslar.
ben aveadan gectım .
avea evımızde tek diş zor cekerken internet zaten edge dahi zor bağlanıyordu
vodafone ye geçtik suan her halükarda en az 10 megabit 3g hızı sunuyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry:pakatımdeki dakilar bitti tekrar yüklemede 500 dakika alabilirmıyım

elturbo

Top-notch Сasual Dating - Living Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Aman bulaşmayın Kimseyi de bulaştırmayın. Fiyatına kandık geçtik woopsa geçmez olaydım bırak faceye youtubeye girmeyi maillerime bile bakamıyorum. Hız testi yapıyorum 0,08 Kbs çıkıyor. 2 değil 22 gb internet verse çekmedikten sonra neye yarar . 5-10 tl ucuz olsun diye geçtim şu düştüğüm duruma bak.

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,654
Asker Polis memur vs. tanıdığı olan varsa
Kamu Mega Paketi
var. Faturalı, aylık 1.000 her yöne sms, 1.000 her yöne dakika, 4GB internet veriyor. Gayet de kullanışlı, öneririm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry:woops tarifesi kullanıyorum fakat yükleme yaptıgım halde tarifem açılmadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad:500dk 5000sms 2gb olan tarifeyi kullanıyorum sürekli fatura geliyor on beş güne bir nerdeyse ve 50 lirayı aşgın nedir bu ?

M

mk35

SDN Okuru
Avea mops tarifesindeyim dakikam bitti ayni tarifeyi yenilemek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

g7037298

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum önerir misiniz bide internet hızı nasıl

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
bu paketi kullanıyorum ankarada mamakta yaşıyorum şimdiye kadar çekmeme sıkıntısı yaşamadım hep h+ daydı nadir h oluyor sadece bir kere edgeye düştügünü gördüm paket uygun güzel ben memnunum....

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Ben hep 25 veriyorum? 3-4 aydır.