Her yöne 500Dk, 5000Sms, 2GB İnternet 23 TL - Avea Woops!

Bu konuyu okuyanlar

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
tabiki ama bu kural yani ilk 50 000 kişi kuralı kaldırıldımı

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Evet sitelerden yazı kaldırılmış 50.000 müşteri paket aldığından şuan 25 TL

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Ben Müşteri hizmetlerini aradım ve bir yıl boyunca23 tlden devam edilecek dendi. Hatta avea ya geçmemden dolayı ilk yıl telsiz vergilerni biz veriyoruz dedi.Bende maşallah dedim 😄😄😄

sinan baş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende bu pakedi kullanıyorum eğer öğrenciyseniz gerçekten şiddetle tavsiye ederim :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ilk 50 bin kişi 23 tl den aldı pakedi sonrakiler 25 tl. 23 ü veren 25 i de verir zaten.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İstanbul da sıkıntı yok eğer çekmiyor diyorsan başka operatör kulan yada kullanmaya devam et seni zorla avea ya gelcen dıye zorlamıyorlar ya, 2 yılık kulanıcyım ne telefonda konusurken hattım kesıldı, nede internetim yavasladı, 2 yıldır tek şikayetım olmadı, İstanbul ili içerisinde konuşuyorum.

beni aveaya geçirmek isteyen avea zaten sen değilsin.neden bu kadar atar yaptın anlamadım.
altyapısını düzeltmeden gelip mesaj atıyorlar şu tarifemiz var bu tarifemiz var diye.uygun fiyatları var evet insanın içi gidiyor ama istanbul harici çekmiyor.
2 yıldır istanbul dışına çıkmadıysan suç benim mi?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Atar fılan yaptığım yoktur, hala kafan almamakta ısrar ediyor herhalde istanbul içinde diyorum 1 ve 2. mesajımdada istanbul ili için söylediğimi belirttim. İst dışı çekmeye bilir dedim, sen neyin kafasındasın.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
evet hissem var tövbe tövbe, banada turkcell atıyor onların mesaj atmasının sorumlusu ne sensın ne benım, kendileri müşteri kapmak için her haltı yapar o benı ılgılendırmez, ben kimseyi de mesajlarımda zorlamadım zorlamam. İstanbulda çekiyor diyorum, sen ist dışında çıkmıyor dıyorsun tamam ben de ist dışında ful çekiyor demedım, İst içi turkcelı ezıyor dedim. Bunu herkes biliyor...

alpaslanbir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elazığ da yaşıyorum yıkılan paketteyim canavar gibi de çekiyor hatta geçen hafta elazığdan istanbul sabiha gökçenden bursaya gidiş dönüş yaptım 2 gün de istanbulda kaldım istanbulda net yavaş, elazığ da daha hızlı geldi. bende nüfus yoğunluğuna bağladım.

okeymax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende şuan kamu mega tarifesi kullanıyorum 1000dk her yöne 1000sms her yöne 4 gb int birde kamu tarifeleri ile 5400 dk 27 TL Ye kullanıyorum ankara da Etimesgut oturuyorum saniyede 2 MB Download yapabiliyorum baya iyi çekiyor

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
kamulu nasıl olunuyor dostum

ben doktorum mesela, ne gerekiyor?

4545'e mesaj attım 25 yaş sınırı var diyor, benim 27.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
4545'e mesaj attım 25 yaş sınırı var diyor, benim 27.

25 yas altı, herhangi birine ait TC Kimlik numarasını 4545 e göndererek Whoops a üye olabiliyorsunuz.

Benim adıma kayıtlı ama kendim kullanmadığım bir hattı bu tarifeye taşımak istedim.

Yaştan dolayı, yeğenimin TC kimlik numarasını yolladım. Üye oldum. Sanırım kimlik numarası sahibine herhangi bir sıkıntı doğurmuyor. ( İnşaallah :D )

Sonra mallum sms i attım 4545 e.

Neymiş efendim sadece seç 500 ful + ful bilmem ne paketinden bu pakete geçilebiliyormuş.

Önce, hatırlamıyorum ama farklı bir kod yazarak ve farklı bir numaraya sms atarak bu pakete geçtim, sonra yine 4545 e mesaj atıp wops a geçtim.

Malesef tarife bana 28 TL. Nedenini araştırdım da bir sürü dönme dolap. Kafam allak bullak oldu, hiç bir şey anlamadım.

Daha önceki 12 ay taahhüdü bitmiş, taahhütten doğan indirimler bittiği için normal fiyattan kullanılan tarife varken whops a geçiş işlemi yaptım. Bir sonraki fatura döneminde whops a geçeceğini düşünürken sms gönderdiğim anda tarifeyi başlatmışlar. Haliyle aynı faturada 2 farklı tarife ve 70 tl civarında bir fatura geldi.

Önce standart tarifeye geçip, bir önceki tarifenin bitmesi ve faturanın kesilmesini bekleyip sonra whopsa geçmek gerekiyordu sanırım. Henüz müşteri hizmetleri ile görüşmedim bakalım sonuç ne olacak.

Allah'tan Avea'lı değilim. Dikkatli olun iyice arastırın.

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
25 yas altı, herhangi birine ait TC Kimlik numarasını 4545 e göndererek Whoops a üye olabiliyorsunuz.

Benim adıma kayıtlı ama kendim kullanmadığım bir hattı bu tarifeye taşımak istedim.

Yaştan dolayı, yeğenimin TC kimlik numarasını yolladım. Üye oldum. Sanırım kimlik numarası sahibine herhangi bir sıkıntı doğurmuyor. ( İnşaallah :D )

Sonra mallum sms i attım 4545 e.

Neymiş efendim sadece seç 500 ful + ful bilmem ne paketinden bu pakete geçilebiliyormuş.

Önce, hatırlamıyorum ama farklı bir kod yazarak ve farklı bir numaraya sms atarak bu pakete geçtim, sonra yine 4545 e mesaj atıp wops a geçtim.

Malesef tarife bana 28 TL. Nedenini araştırdım da bir sürü dönme dolap. Kafam allak bullak oldu, hiç bir şey anlamadım.

Daha önceki 12 ay taahhüdü bitmiş, taahhütten doğan indirimler bittiği için normal fiyattan kullanılan tarife varken whops a geçiş işlemi yaptım. Bir sonraki fatura döneminde whops a geçeceğini düşünürken sms gönderdiğim anda tarifeyi başlatmışlar. Haliyle aynı faturada 2 farklı tarife ve 70 tl civarında bir fatura geldi.

Önce standart tarifeye geçip, bir önceki tarifenin bitmesi ve faturanın kesilmesini bekleyip sonra whopsa geçmek gerekiyordu sanırım. Henüz müşteri hizmetleri ile görüşmedim bakalım sonuç ne olacak.

Allah'tan Avea'lı değilim. Dikkatli olun iyice arastırın.

Şöyle bir yazı var;

• Tarifedeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca Avea'nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.
  • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde Avea Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
  • Tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifeden taahhütsüz aylık ücret ile yararlanacaklardır.
  • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
taahhüt yaptınız mı siz en sondaki maddeyi uygulayarak?

taahhüt de verdim ben,
27.1 TL oldu.

eski faturam 46,75 tl geliyordu 1000dk 1000sms 2gb internet

önemli olan internetti benim için, yarı yarıya düştü nerdeyse faturam.

cimbomasil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea taraftar hattım var buna geçmek istesem hat değişikliği istiyor mu daha önce bir arkadaşımın başına gelmişti faturalı olunca hat değiştirme gerekli demişlerdi

xmustx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artık evde internet var.kasmıyo :biggrin:

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bende babam için 10tlye 200dk yaptım.Onu bunu bilmemde aveada istemediğin kadar dk vb paketler var canın hangisini isterse...

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Arkadaşlar vf kullanıyorum fakirlikten mecbur geri aveaya geçicez yalnız ben fenercell hat alıcam, onu alınca ekstra bi işlem yapmadan bu paketi alabilirim demi?

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
@Elusive (Avea’nın herhangi bir faturasız tarifesinde olman gerekli. (BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç). Kampanyaya kayıt olmak için ise SUPER FIRSAT TC KIMLIK NO yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli.) yazıyo burada. Sana bi teklifim var.

http://www.woops.com.tr/faturasiz-woops/paketler/paketinboylesiwoopsunefsanesi

bu tarife daha iyi 250 dk fazla. Ben woopsluyum konuda ki tarifedeyim , linkteki tarifeye geçebilirsem iyi olucak. 2 kişiyi woopslu yapmam gerekiyor. Yeni hat veya numara taşıma ile geçmiş olması lazım. 1 kişi daha bulabilirsen veya gelmek isteyen varsa söylesin. Bu tarifeden yararlanalım. 250 dk da 250 dk'dır :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ben ayda toplasan yüz dakka konuşmam bana yaramaz o :D edit : tamam nasıl olacak gördüm şimdi. Ben geçiş yapınca sana söylerim numarayı yaparsın. :)

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben ayda toplasan yüz dakka konuşmam bana yaramaz o :D edit : tamam nasıl olacak gördüm şimdi. Ben geçiş yapınca sana söylerim numarayı yaparsın. :)

Sana yarasın veya yaramasın o önemli değil benim için :p. Neyse sen geçtiğin zaman haber ver bulabilirsen 1 kişi daha bul halledelim bu işi. Belki tanımadın beni. Eski nick '' Looper* ''

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Sana yarasın veya yaramasın o önemli değil benim için :p. Neyse sen geçtiğin zaman haber ver bulabilirsen 1 kişi daha bul halledelim bu işi. Belki tanımadın beni. Eski nick '' Looper* ''
Bana yarasın yeter diyorsun yani :p tamam geçince yollarım ama bir kişi bulacağımı sanmıyorum onu da sen bul artık :p yok yok tanıdım :)

emrecan12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
inşallah

inşallah teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
süper fırsat tarifesinde değişiklik yapabiliyor muyuz mesela 500DK 5000SMS 2GB internet yerine 1000DK 5000SMS 1GB internet yapabilir miyiz

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bende bunu kullanıyordum fakat Turkcell'in kampanyası varken malesef buna bakılmaz 500dk 2gb internet vede 1000sms 25 lira