Her yöne 500Dk, 5000Sms, 2GB İnternet 23 TL - Avea Woops!

Bu konuyu okuyanlar

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
bu paketin fiyatı ve içeriği hala aynı dimi ve geçerli?

Bu paketi alırken WHOOPS a üye olup sonra paketi almalısın aksi takdirde 25 TL fiyat verirsin ayrıca aldığın paketi iptal etmemelisin edersen yine aynı şekilde birdaha almak için 25 TL vermek zorunda kalırsın.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Avea kullanmak pişmanlıktır.İnternet istiyosan Avea dan uzak duracaksın.Turkcellin üstüne tanımam.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Kardeşim sen kötüleyenlere bakma İstanbul gibi belli başlı şehirlerde yaşıyorsan AVEA geçebilirsin rahat ol.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bombanın da bombası geldi. 1000 dk heryone + 5000 sms heryone + 2 gb internet paketi cikti woopsda. Facebook sayfasindan girip bakabilirsiniz. Daha fiyati belirlemediler bize biraktilar fiyat isin. Ben 30 tl dedim sizde en az 30 diyinki kapalim paketi kimisi 25 yazmis oyle paketi 25e birakilarmi sacma sacma yorumlar. Siz siz olun sakin 25 felan demeyin o paketi 25 di 27 diydi birakmazlar en az 30

Reaksiyon puanı
2,146
Paketin fiyatını bize bırakmadılar fiyatını tahmin edin dediler yanlış olmasın.

mrve6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugüne kadar gördüğüm en iyi Avea kampanyası. 25 yaş üzeri olduğum için arkadaşımın Tc kimlik numarasıyla kaydoldum. 23 liraya çok iyi paket. Umarım hiç kaldırılmaz :lol:

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
25 TL gayet güzel kampanya ben çok memnunum:)
y3y5agud.jpg

Bu da internet hızım:)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ben woopsa kayıt olamıyorum yavv en az 18 25 yaş arası diye mesaj geliyor

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hayır :) 7-25 yaş arası kullanıcılar üye olabiliyor. TC Kimlik numaranızla deniyosunuz dimi?

öyle bi şeydi heralde 7mi 18mi tam hatırlayamadım ben kayıt olamıyorum yani başkasının tcsiyle olurmuki benim aveada kimlik bilgilerimden çıkmazmı illegal olmuyomu yani başımıza iş almıyak

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
öyle bi şeydi heralde 7mi 18mi tam hatırlayamadım ben kayıt olamıyorum yani başkasının tcsiyle olurmuki benim aveada kimlik bilgilerimden çıkmazmı illegal olmuyomu yani başımıza iş almıyak

Başka bir arkadaşının adına yaptırabilirsin kaydını sıkıntı çıkmıyor zaten ben yeni bir AVEA hattı alırken aldığım adamda öyle söylemişti başka biri adınada kayıt ettirebilirsiniz demişti.

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Geçekten Bu Tarifeyi Önerir Misiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben woops a üyeyim ilk ay 2500 dk veriyor her yüne 500 dk sı bitti 2000 dk avea içi kaldı fakat 2000 dk yı kullanamıyorum arama yapamıyorum neenini bilen varmı ?

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Avea ya geçerseniz yada yeni hat alırsanız 23 tl, zaten aveali iseniz 25 tl o zaman. zamlanmadı yani paket.

Ayrıca üye olunca paketi alsanız dahi tl den düşebiliyor ve tl bittiği için nete girmiyor. Müşteri hizmetlerini arayın tl yi geri yüklesin sorun düzeliyor.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
paket iyi güzel yaş sınırı ne oluyor yani ne bu ayrımcılık cidden rekabet yaratmak istiyorsa avea herkese yaş sınırı olmadan verebilmek değilmi ne bu ayrımcılık AVEA koca koca şirketler bile 3ün beşin hesabını yapar oldu

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bu kampanya ne zaman bitiyor sayfasında faturalı kısmında son gün 31 mart diyor ama faturasız kısmında öyle birşey yazmıyor.Birde önceden bizim burada (MANİSA/MERKEZ)avea hiç çekmiyordu ancak şimdi düzelmiş full çekiyor ama internet hızı ne kadar iyi sizce benim gibi orta seviye internet kullanıcısı için yeterlimi?Birde 23tl olan bu kampanya ne zamana kadar kullanabiliriz?

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu kampanya ne zaman bitiyor sayfasında faturalı kısmında son gün 31 mart diyor ama faturasız kısmında öyle birşey yazmıyor.Birde önceden bizim burada (MANİSA/MERKEZ)avea hiç çekmiyordu ancak şimdi düzelmiş full çekiyor ama internet hızı ne kadar iyi sizce benim gibi orta seviye internet kullanıcısı için yeterlimi?Birde 23tl olan bu kampanya ne zamana kadar kullanabiliriz?

Eğer imkanın varsa şimdi al sen paketini,tarifeni,numaranınya da hattını değiştirmediğin sürece paket bitmez devam eder eğer sürpriz olursa paket biterse zaten aveadan bahsediyoruz avantajlı tarifeden bol bir şey yok:)