Her Yöne 500 Dakika + 5000 SMS + 1 GB İnternet 25TL - Vodafone FreeZone

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence senin telefonun bozuk ben kaç yıldır kullanıyorum birşey olmadı

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
2013181214716_kaykay_altsayfa.jpg

Hepsi Bir Arada Paketi

25 TLye özgürce konuş, mesajlaş ve internette dolaş!

Her Yöne 500 Dakika + Her Yöne 5000 SMS + 1 GB İnternet ayda sadece 25TL

http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=391

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Internet limitini aşınca hız mı düşüyor yoksa tl mi harcıyor ?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
niye ki bende vodafone kullanıyorum sıkıntısı yok çekmedigi yerler az 3g side iyi otobüs gibi yerlerde bile gayet iyi hızı....

sizin orda nasıldır bilemiyorum ama benim yaşadığım yerde şebeke full göstermesine rağmen konuşurken seste bozulmalar oluyordu hatta arama sonlanıyordu bazen. en dandik avea bile iyi çekiyordu :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
arkadaşlar ben hattımı 1 ay önce bu tarifeye taşımıştım ama bi işlem yapamadan hattımı kaybetmiştim. tekrardan hattımı bayiye gidip çıkarttım. şimdi kontör yükleyip hepsi yazıp 7000e göndersem bu tarife olur mu??
hattı taşıdıysanız olur.sorun olmaz.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
sizin orda nasıldır bilemiyorum ama benim yaşadığım yerde şebeke full göstermesine rağmen konuşurken seste bozulmalar oluyordu hatta arama sonlanıyordu bazen. en dandik avea bile iyi çekiyordu :)
ben ankarada yaşıyorum tüm operatörleri 3g sini kullandım hareket halindeykende kullandım en iyisi kesintisiz ve süper hızda Turkcell Çıktı. En Kötüsüde Avea Çıktı Ama Vodafone İdeal hem çekimi ideal hemde tarifeleri....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben vodafone liyim bna mesaj geldi 500 dk 5000 sms 1 gb ben vodafone li olmama rağmen alabilirmiyim bu paketi ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Heryone 500 dakıka dıyor ama 5000 smste heryone gecerli mi ya

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Sahtekarlık diz boyu bunlarda, AVEA yı bile aratırlar adama.
Aynı vodafone da 500 dk 5000 sms 500 mb 35 TL
bkz.http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/k...e=PAYM&PP_childoption=anadditionmonthlytariff
Sakın cihaz veriyor demeyin, cihazın fiyatı aylık 100 TL ayrıca ödüyorsunuz, taksit olayı devam ediyor, sadece faturada konuşma diye geçiyor.
Cihaza ek olarak 35 TL konuşma - SMS-İnt. ücreti ödüyorsunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 25 tlye 500 dk 5000 sms 1 gb net yaptım fırsat olarak geldı uye oldum her ay yenılenıyo ama ıptal etmek ıstıyorum nasıl olacak yardımcı olabılen varsa tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olan 11,000sms mb500 geçecem kullanıyorum paketi ne fiyatları cevap yazıyorum acele

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar paketimi cumartesi günü yeniledim sabahta kullanıyordum ama şuan bakiye yetersiz diyor mesaj gönderemiyorum kimseyi arayamıyorum nasıl düzelte bilirim??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:glare:vadafone da tl fiyatlarını yazar mısınz en 15 sanırım 25 de yükleniyor mu