Her Yöne 500 Dakika + 1000 SMS + 1 GB İnternet 19 TL - Vodafone FreeZone

Bu konuyu okuyanlar

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu kampanya bitti fiyatı güncellendi idi sanırsam 26 tl veya 29 tl idi en son boş yazmışsınız bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok saçma yola girdi bu vodafone! madem artık bu haktan faydalanamıyoruz neden hala sayfalarda geziniyor!!!! ilk fırsatta hattımı taşıyacağımm!!! müşteri hizmetlerine ise tam 5 gün sonra bağlanabildim ! bu derece yoğun mu gerçekten yoksa kasıtlı mı bakılmıyor???? rezil bi durum! yaptıgınız reklam kadar hizmet sunmuyorsunuz ne yazık ki......!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:kardeş git yaptır bi esnek tarife 1000 dk heryone 5000 vodofon 5000 heryone 1.5 gb internet 25 tl :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Özgürlk mü o ne lan 1000 sms le özgrlk mü olur aveada 5000 sms 500 dk 2 gb 23 Tl o yetmio bu paket nasıl yetsin adama bide avantaj paket demşler lan bi git :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya adam akıllı paket yokya olsada kampanya sona ermiş son aermişse sistemden kaldırında gözükmesin bariyaa..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:drool::drool:vodafonda 17 tl ye faturasız hatta kaç dakika konuşulur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:sneaky2:ben turkcelle gecıyorum kardesım vodafone gectim ıyı tarıfeler var dıye ama nafıle adam akıllı tarıfe bulamadım o kadarda arastırdım ama bulamadım ya bu tarıfe guzel ama suresı bıtmıs boyle tarıfe ıstıyorum:crying: