Her Yöne 500 Dakika + 1000 SMS + 1 GB İnternet 19 TL - Vodafone FreeZone

Bu konuyu okuyanlar

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Süresiz her yöne 500 her yöne 5000 sms ve 1 gb internet kullanıyorum... 19 Tl avea :)

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
250 mb internet ve 12 BİN sms paketim ile o kadar mutluyumki freezone falan aman aman :D

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
ben kullanıyorum ilk çıktığından beri ama hem 1 yıl dolacak bu kışın hem 26 yaşına gireceğim.
avea nın 4gb internet ve 500dk her yöne tarifesine geçeceğim 40tl ye.
sms zaten kullanmıyorum internette 1gb pek yetmiyor.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
ben kullanıyorum ilk çıktığından beri ama hem 1 yıl dolacak bu kışın hem 26 yaşına gireceğim.
avea nın 4gb internet ve 500dk her yöne tarifesine geçeceğim 40tl ye.
sms zaten kullanmıyorum internette 1gb pek yetmiyor.
ben vodafoneluyum. hat taşıyanlar faydalanıyormuş bu kampanyadan. bana önere bilceğin bu tarz sms her yöne dk lı paket var mı? avea yıkılan paket gibi. vodafone bu yüzden çok kötü sitesinden baktım. hiç bişey yok. 30 tl ye komple paket var. 30 tl de çok fazla

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sekiz senedir avea dayim bir kere faturam sasmadi ama gecen kurban da sikinti yasadim o kadar ; o da bir dilekcemi 15 gun boyunca isleme koymadilar. Baska bir duruma sahit olmadim. Tavsiye ederim ama turkcellin cekim kuvveti bambaska bunu da dusunun. ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya hepsı bı arada uygun bı paket yokmu hem konusma hem mesajlasma

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasım yıkılanın cakması olamaz cunku bu daha once cıktı asıl yıkılan bunun cakması.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yıllardır vodafone freezoneluyum 26 yaş altıyım daha bize özel birşey yapılmadı siz sadece insanları kendinize çekmeye çalışın. bunu yaparkende elinizdekileri kaçırın yazıklar olsun. en kısa zamanda aveaya geçeceğim vodafone artık çok kötü..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen dostum ben de öyle düşünüyorum yıllardır turkcell kllanıyoruz dışardan gelenlere avantaj var kendi müşterisine yok ben de aveaya geçeceğim ama kapsama alanı kalitesiyle ilgili şüphelerim var ama sanırım problem olmaz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj gönderiyorum mobil ile diyor ki yanlış mesaj yolladınız ne iş anlamdım

evomas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
20 tl ye her yöne 1000dk + 1000sms + 1gb internet ve telsiz kullanım ücretinide gsm operatörünün ödemesini ve ekstra hediyeler istiyorum.
20 tl üstü çok geliyor.

Son mesajlar