Her yazının altında oluşan benzer içerik linkleri hatası ?

Bu konuyu okuyanlar

americanchopper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba siteme bir eklenti yükleyip sildikten sonra her yazmış olduğum yazının en altında hatta kullanıcı tanıtılan bölümünde altında benzer içeriklerin yada sitemdeki diğer içeriklerin linkleri çıkmakta. Bunu kaldırmak istiyorum ama nereden yapabilceğimi bilmiyorum. Tema düzenleme, görünüm vs hepsine baktım ama olmuyor. Daha önce yükleyip sildiğim birkaç eklentiden yapışıp kaldığını düşünüyorum. aşağıda sizin için mavi ile yuvarlağa aldım.

123.jpg

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
merhaba html ve js den geçici süreliğine biraz uzaklaştım fakat lweb siteye götüren bi ink atarsanız kaynak koda bakarak nasıl giderebilirsiniz belki cevaplandırmış olurum yada başka arkadaslar cevaplarlar..

iyi çalışmalar.

ErsinGO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yapışıp kalmaz. yanlış eklentiyi kaldırmışsındır. ya da birden fazla eklenti vardı birini kaldırmadın. veya tarayıcın öbellek almıştır. sen özyle görüyorsundur. chrome da gizli sekme açıp oradan bak sitene

kyaemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba siteme bir eklenti yükleyip sildikten sonra her yazmış olduğum yazının en altında hatta kullanıcı tanıtılan bölümünde altında benzer içeriklerin yada sitemdeki diğer içeriklerin linkleri çıkmakta. Bunu kaldırmak istiyorum ama nereden yapabilceğimi bilmiyorum. Tema düzenleme, görünüm vs hepsine baktım ama olmuyor. Daha önce yükleyip sildiğim birkaç eklentiden yapışıp kaldığını düşünüyorum. aşağıda sizin için mavi ile yuvarlağa aldım.

Ekli dosyayı görüntüle 87706
çerezler ,önbelleği temizle birde öyle bak veya ProxySite.com - Ücretsiz Web Proxy Sitesi adresine siteni yazarak kontrol edebilirsin