Her şeyi geçtim, bu komiklik nedir?

Bu konuyu okuyanlar

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
Böyle bir açıklama dahi yapılmamalı. Örnekleyelim; En sevdiğim arkadaşım sevdiğim kıza yazacak bende en iyi arkadaşım diye sesimi çıkarmayacağım.
Üyecik adı altındaki üyelere nasıl davranıyorsanız Onursalına da Gurusuna da aynı davranın.

Ekli dosyalar

• A0118F97-1EF1-414E-AE6F-E47EE3847805.jpeg
    A0118F97-1EF1-414E-AE6F-E47EE3847805.jpeg
    183 KB · Görüntüleme: 261
  • D79E2E5D-B510-4B7D-A317-89BC9357155B.jpeg
    D79E2E5D-B510-4B7D-A317-89BC9357155B.jpeg
    48.7 KB · Görüntüleme: 207

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Sanırsam şöyle moderatör olduğu için tüm kuralları bildiği için pek önemsenmiyor.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Sanırsam şöyle moderatör olduğu için tüm kuralları bildiği için pek önemsenmiyor.
Yok hocam ya kuralları önemsiyorum. Sadece rapora bakan moderatör arkadaşımız olmaması gereken bir cevap yazmış gibi. Ayrıca ne 6 ayı ya 1 yıldan fazla yaptım üzmeyin beni :D
Şimdi beni iyi dinleyin.
KİMSEYE APTAL DEMEDİM.
Aptal olmayın dedim.
Aradaki farkı anlayacak düzeyde türk dili bilgisine sahip bireyler muhattap olursa sevinirim.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Böyle bir açıklama dahi yapılmamalı. Örnekleyelim; En sevdiğim arkadaşım sevdiğim kıza yazacak bende en iyi arkadaşım diye sesimi çıkarmayacağım.
Üyecik adı altındaki üyelere nasıl davranıyorsanız Onursalına da Gurusuna da aynı davranın.
Iyi de üye mesajında kurallara aykırı bir şey dememiş ki. O durumda onursal üyenin ne olduğu açıkladım sadece. Burada kurallara uymadığı için görevden alınan süper moderatör de oldu lütfen yönetime veya bazı kişilere ayrımcılık yapılıyor gibi söylemlerde bulunmayın. Onursal veya değil fark etmez kurallara aykırı bir durum varsa çözülür fakat burada üye kurallara aykırı bir durum sergilememis zaten.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Iyi de üye mesajında kurallara aykırı bir şey dememiş ki. O durumda onursal üyenin ne olduğu açıkladım sadece. Burada kurallara uymadığı için görevden alınan süper moderatör de oldu lütfen yönetime veya bazı kişilere ayrımcılık yapılıyor gibi söylemlerde bulunmayın. Onursal veya değil fark etmez kurallara aykırı bir durum varsa çözülür fakat burada üye kurallara aykırı bir durum sergilememis zaten.
Açıklama için teşekkürler Görkem. Bu arada Görkem reyisiniz zamanında bana çay ikram etmişti yormayın len adamı iyi biri kendileri :D

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Maşallah şikayetin istediğin yerini sunmuşsun.
Birde şu açıdan bakalim.
Screenshot_20191010-224212.jpg

Senin soruna verilen en akıllıca cevap var rapor sonucunda. Raporu ret eden moderetör çok doğru cevaplamış, anlayana.
Bu mu onursal üye?
Evet. Gayet güzel düşüncesini paylaşmış. Yine anlayana .

Kural kişiye göre değişiyor olsaydı çok sevilen süper moderator görevden alınmaz, benimle aynı düşüncede olmasına rağmen kurallara aykırı davrandığı için bir kişiye uyarı vermezdim. Yönetim gayet adil ve esnek. Anlayana.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Maşallah şikayetin istediğin yerini sunmuşsun.
Birde şu açıdan bakalim.
Ekli dosyayı görüntüle 80079

Senin soruna verilen en akıllıca cevap var rapor sonucunda. Raporu ret eden moderetör çok doğru cevaplamış, anlayana.
Bu mu onursal üye?
Evet. Gayet güzel düşüncesini paylaşmış. Yine anlayana .

Kural kişiye göre değişiyor olsaydı çok sevilen süper moderator görevden alınmaz, benimle aynı düşüncede olmasına rağmen kurallara aykırı davrandığı için bir kişiye uyarı vermezdim. Yönetim gayet adil ve esnek. Anlayana.
Katılıyorum, hem ben zaten görevimi tam yapamadığım için çıkarılmıştım. Ortada pozitif ayrımcılık söz konusu değil.
Bir sabah uyandım ve baktım ki artık mod değilim :D

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
Mükemmel ekipsiniz tebrikler.