Her An ama Her An Başlayabilir, BARIŞ PINARLARI ..!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

PARAzitCELL

Dekan
Bana diyorsan CEVAPLA linkini tıklamanı öneririm.

Tartışalım ama ideolojik bakış açısı ile tartışmaya girerseniz cevabını alırsınız. Bu ülke sadece 1 kesimin değil.
Hep beraber yaşıyoruz ve yapılan bir yanlış varsa hep beraber yanlış diyelim. Doğru olduğuna inanıyorsanız argümanlarınızı ona göre koyarsınız.

Bak bu habere; doğru ise 8. madde itirazım bakidir.
Ben tartışmadan uzak olalım diyorum siz tartışalım diyorsunuz...

Ben münazara yapalım, herkes kendi doğrularını destekler şekilde öne sürsün, kimse kimseye benim fikrimi kabul etmelisin, herkes doğru desin, diye bi şey yok... Aklın, mantığın, vicdanın sesi ne ise okurlar ve forumdaşlar o şekilde düşünür kendi kararlarını serbestçe verirler. Siz kendi yorumlarınızı yazınız, biz kendi yorumlarımızı , iş bu kadar basit.

astegon

Profesör
Ben tartışmadan uzak olalım diyorum siz tartışalım diyorsunuz...

Ben münazara yapalım, herkes kendi doğrularını destekler şekilde öne sürsün, kimse kimseye benim fikrimi kabul etmelisin, herkes doğru desin, diye bi şey yok... Aklın, mantığın, vicdanın sesi ne ise okurlar ve forumdaşlar o şekilde düşünür kendi kararlarını serbestçe verirler. Siz kendi yorumlarınızı yazınız, biz kendi yorumlarımızı , iş bu kadar basit.
Münazara da yapıyoruz, fikirlerimizi de söylüyoruz. Burası forum. İnsanlar düşüncelerini, fikirlerini ifade ederler. Kırmadan dökmeden.

Kendi yorumlarınız sizi bağlar benimki beni. Söylediğim şeyi anlamıyorsunuz hala. Madde 8 diyorum. Ben doğru bulmuyorum. Siz buluyorsanız buyrun argümanınızı koyun ortaya.

Madem münazara yapıyoruz.

hadi buyurun

PARAzitCELL

Dekan
Münazara da yapıyoruz, fikirlerimizi de söylüyoruz. Burası forum. İnsanlar düşüncelerini, fikirlerini ifade ederler. Kırmadan dökmeden.

Kendi yorumlarınız sizi bağlar benimki beni. Söylediğim şeyi anlamıyorsunuz hala. Madde 8 diyorum. Ben doğru bulmuyorum. Siz buluyorsanız buyrun argümanınızı koyun ortaya.

Madem münazara yapıyoruz.

hadi buyurun
Paylaşmak istediklerimi zaten paylaşıyorum veya paylaşırım... Sizinle özel olarak sekizinci madde üzerinde burda bir yarışa şuan veya bir başka zamanda kendimi yazmaya mecbur hissetmiyorum. Zaten ilgili madde Devletimizce en güzel şekilde değerlendirilecektir ve denilene göre Suriyeli kardeşlerimizden hak ve hukuk çerçevesinde gitmesi gerekenler de zamanı geldiğinde gönderilecektir ama bu iş sanıldığı kadar kolay değil, uluslararası hukuk ve camianın da desteği alınarak yapılmak zorunda...

Devlet yönetmek kolay mı...

astegon

Profesör
Paylaşmak istediklerimi zaten paylaşıyorum veya paylaşırım... Sizinle özel olarak sekizinci madde üzerinde burda bir yarışa şuan veya bir başka zamanda kendimi yazmaya mecbur hissetmiyorum. Zaten ilgili madde Devletimizce en güzel şekilde değerlendirilecektir ve denilene göre Suriyeli kardeşlerimizden hak ve hukuk çerçevesinde gitmesi gerekenler de zamanı geldiğinde gönderilecektir ama bu iş sanıldığı kadar kolay değil, uluslararası hukuk ve camianın da desteği alınarak yapılmak zorunda...

Devlet yönetmek kolay mı...
Bayılıyorum böyle cevaplara. Güle güle hocam. Keyfinizce kullanın forumu. Münazara edelim diyoruz kaçıyorsunuz.

Yakışır.

Hadi kolay gelsin.

PARAzitCELL

Dekan
Bayılıyorum böyle cevaplara. Güle güle hocam. Keyfinizce kullanın forumu. Münazara edelim diyoruz kaçıyorsunuz.

Yakışır.

Hadi kolay gelsin.
Anlayışınız için teşekkür ederiz, sonuçta forum bizim değil ve özel olarak zaman ayırıp her an her vakit cevap yetiştirmek zorunda değiliz, dediğim gibi forumda yüzlerce kullanıcı var, cevap yazılır yani...

Sonuçta foruma ve forumdaşa hizmet noktasında elimizden gelen varsa yapıyoruz yoksa maaş aldığımızdan değil yani, gönüllülük de bi yere kadar...

PARAzitCELL

Dekan
Mektup ile ilgili şu düşünceye sahibim 😇 :

"İşin esaslı ve mühim ve aynı zamanda dehşet tarafı da o 🙃 Mektup bir "Çöp" olarak, çöp tenekesi içinde veya bu biçimde iade edilecek 😇 diye düşünüyorum, yani maksattan hasıl olan şey de sizin "çöpünüzü size iade ediyoruz" , şeklinde mesaj ibraz etmektir. "

Oriolus Belası

Asistan
Mektup ile ilgili şu düşünceye sahibim 😇 :

"İşin esaslı ve mühim ve aynı zamanda dehşet tarafı da o 🙃 Mektup bir "Çöp" olarak, çöp tenekesi içinde veya bu biçimde iade edilecek 😇 diye düşünüyorum, yani maksattan hasıl olan şey de sizin "çöpünüzü size iade ediyoruz" , şeklinde mesaj ibraz etmektir. "

Turşusunuda kurup iade ederler sanıyordum.

Oriolus Belası

Asistan
Vietnamlılar yaptı o dediğiniz işi, postaladılar ama biz "posta"lamıyoruz "posta koyuyoruz" kendi çöplüklerinde 😁
Saray heralde çöpleri biriktiriyor:D 17 gün önce çöpe atılan mektup tekrardan çöpten çıkarılıp geri gönderilebiliniyorsa... Ben ilk defa RTE nin bu kadar karizmayı çizdirdiğini görüyorum.

Son düzenleme:

PARAzitCELL

Dekan
Saray heralde çöpleri biriktiriyor:D 17 gün önce çöpe atılan mektup tekrardan çöpten çıkarılıp geri gönderilebiliniyorsa. Ben ilk defa RTE nin bu kadar karizmayı çizdirdiğini görüyorum.
SIFIR ATIK Projesi :cool:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu videoyu çok beğenmiştim, şuraya bi yere koyayım :

Son düzenleme:

PARAzitCELL

Dekan
Türkiye Cumhuriyeti vatanı ve milleti, tüm halkı ile operasyonu desteklemektedir ve bunu açıkça ifade etmekten gurur duyar, kimseden korkusu yoktur. Operasyonu desteklemeyip bir de polemik oluşturanlar, hatta ve hatta hakaret edenler de cezalarını sırayla bulmaktadırlar. Bu vatan sahipsiz değildir!

mapavrili

Doçent
Malum zihniyet hep kendi insanlarına kendi vatandaşlarına operasyon çektiği vede çekilmesini istediği içindir ki, ülkemizin yüksek menfaatleri için sınırdışında teröristlere yapılan operasyon bunların kimyasını vede planlarını bozdu , desteklemezler.

stat counter