Hepsiburadan aldığım kargo geri gitti

Bu konuyu okuyanlar

Kartal03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar hepsiburadan kılıf sipariş vermiştim ürün kargoya gelmiş bi takım aksilik oldu o hafta gidip alamadım sonraki hafta baktığımda ürün geri yollanmış dediler hangi işlemleri uygulamalıyım

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
arkadaşlar hepsiburadan kılıf sipariş vermiştim ürün kargoya gelmiş bi takım aksilik oldu o hafta gidip alamadım sonraki hafta baktığımda ürün geri yollanmış dediler hangi işlemleri uygulamalıyım
Hb müşteri hizmetlerini ya da kargo şirketini arayın

Kartal03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hb müşteri hizmetlerini ya da kargo şirketini arayın
müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyorlar cepmarket satıcısından dan sipariş vermiştim onları arayıp diyoruz 3 gündür tamam kargoya verdik diyolar verecez diyolar 3 gündür oyalıyolarmı anlamadım

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyorlar cepmarket satıcısından dan sipariş vermiştim onları arayıp diyoruz 3 gündür tamam kargoya verdik diyolar verecez diyolar 3 gündür oyalıyolarmı anlamadım
Hocam biraz geç olsa da gelir bence.Thh ye başvur derdim ancak kılıf için uğraşma.Sen Yine ara biraz sert giriş.Thh başvururum falan de gönderirler.

Kartal03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam biraz geç olsa da gelir bence.Thh ye başvur derdim ancak kılıf için uğraşma.Sen Yine ara biraz sert giriş.Thh başvururum falan de gönderirler.
teşekkürler azönce cepmarkete mesaj attım "Tamam evet bugün verilmiş olması gerekiyor ben dışarıdayım arkadaşa söyledim vermiştir. En geç cumaya kadar gelmiş olur. " dedi umarım cuma günü gelir bende uğraşmak istemiyorum

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Böyle bi sorun oluşursa ilk yapacağınız şey. O firmanın müşteri hizmetlerini aramak veya o firmanın sosyal medya hesaplarından durumu anlatmak. Tabi satın aldığınız ürünün kodunu vermelisiniz. Sonra onlar inceleyip parayı karta geri aktarıyorlar. Benim de başıma böyle bişey gelmişti bu şekilde çözüldü.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
son günlerde nedense hepsiburada ilgili hergün şikayet konusu açılıyor