hepsiburadadan telefon alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
hepsiburadadan telefon alınırmı satıcısı Hepsiburada değil başka bir satıcı Hepsiburada aracılığı ile satıyor.Güvenebilirmiyim ,satıcı Hepsiburada olsa benim için sorun yok zaten. telefon galaxy s8

jixxhakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburada'ya güvenebilirsin fakat satıcıyla birebir muhatap olup hepsiburada'yı aradan çıkarırsan hata edersin.

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Hepsiburada'ya güvenebilirsin fakat satıcıyla birebir muhatap olup hepsiburada'yı aradan çıkarırsan hata edersin.
öyle birşey yapmam tabiki .ama satıcıdan korkuyorum kullanılmış telefon gönderenler oluyormuş filan

jixxhakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aldığım duyuma göre nedenini belirterek iadesini sağlayabilirsin. Fakat bizzat deneyimlemedim. Küçük bir ihtimal de olsa dediğin gibi bir durum ihtimaller dahilindedir.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
hepsiburada.com'a güvenebilirsin. Satıcı farketmez. Sen mağdur duruma düşersen muhattap'ın hepsiburada.com. Ve bu konuda için rahat olsun.
Yemeksepeti.com'a benzetiyorum ben. her zamanki yiyeceği yiyiyorsun ama muhattap'ın yemeksepeti. sana yanlış yapılırsa yemeksepeti sorumlu. bildiğim kadarıyla da müşteriye yanlış yapıldığı zaman Müessese bedelini ağır ödüyor diye biliyorum.
Ki arkadaşın da dediği gibi iade sağlayabiliyorsun kaldı ki bi sorun çıktığı zaman hakların var zaten hepsiburada.com'da seninle gayet ilgileniyor. Ben bir tane kitap satın aldım. Kitap sorunlu geldi. Sorunlu kitabı geri istemediler, yenisini gönderdiler ücretsiz ve 15 tl hediye kopunu göndermişlerdi. Ve sorunumu bildirmem o kadar basit oldu ki.Gayette ilgililerdi

Reaksiyon puanı
40
dostum aldığın ürünlerin hepsinı (iç giyim ve kişisel hariç) 1hafta içinde iade etme hakkın vardır.Ben çok ürün aldım.1 hafta kullanıp beğenmedin geri verdim.Site seni mağdur etmez korkma.Orası sahibinden.com gibi alışverisi ikinizin arasında bırakmıyor satıcı ve alıcı hepsiburada.com tarafından destekleniyor