Hepsiburadada satılan telefonlarda italatçı garantisi

Bu konuyu okuyanlar

Bluewater383838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
01.06.2016 tarihinde hepsiburada sitesinden sansung s6 edge plus marka telefon aldım. İtalatçı firma garantili.Aldığım üründe herkesin çok yakından bildiği knox ve deep sleep sorunu var.ayrıca ürün kutusunun dış tarafı jelatinli gelmiştir fakat kutuların birleşim yerindeki yapıştırma düzgün bir şekilde kesilmiş durumdaydı yani kutu açılmıştı telefonun üstünde koruma yoktu.yinede telefonu çok beğenerek aldığım için bunları sorun etmedim fakat cuma günü elime geçen telefonu bugün test etiğimde bu sorunlarla karşılaştım.knox sayacı 1 gösteriyor ve uyku modunda telefon her 10 dakikada yüzde 1 şarj tüketiyor. Sabaha telefonun sarjı bitmiş oluyor.sitedeki diğer satıcılardan daha pahalı olmasına rağmen sorun yaşamamak için özellikle satıcısı hepsiburada olan cihazı seçtim.pazartesi yollayacağım bakalım ne olacak.arkadaşlar bu deneyimlerimizi paylaşmazsak aynı sıkıntıları başkalarıda yaşayabilir.lütfen bu tip olayların üstünü kapatmayalım.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
01.06.2016 tarihinde hepsiburada sitesinden sansung s6 edge plus marka telefon aldım. İtalatçı firma garantili.Aldığım üründe herkesin çok yakından bildiği knox ve deep sleep sorunu var.ayrıca ürün kutusunun dış tarafı jelatinli gelmiştir fakat kutuların birleşim yerindeki yapıştırma düzgün bir şekilde kesilmiş durumdaydı yani kutu açılmıştı telefonun üstünde koruma yoktu.yinede telefonu çok beğenerek aldığım için bunları sorun etmedim fakat cuma günü elime geçen telefonu bugün test etiğimde bu sorunlarla karşılaştım.knox sayacı 1 gösteriyor ve uyku modunda telefon her 10 dakikada yüzde 1 şarj tüketiyor. Sabaha telefonun sarjı bitmiş oluyor.sitedeki diğer satıcılardan daha pahalı olmasına rağmen sorun yaşamamak için özellikle satıcısı hepsiburada olan cihazı seçtim.pazartesi yollayacağım bakalım ne olacak.arkadaşlar bu deneyimlerimizi paylaşmazsak aynı sıkıntıları başkalarıda yaşayabilir.lütfen bu tip olayların üstünü kapatmayalım.
Forumda biraz araştırma yap aynı sorun aynı telefonda yaşandı ve para iadesi alındı ordaki yazılanları oku gereğini yap...Geçmiş olsun...

Bluewater383838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İade formunu doldurdum kargoya vermem bekleniyor.fakat sabah telefonda müşteri hizmetleri iade alamayız dedi kullanılmış telefon olduğu için diyerek bana bir şok yaşattı. Tartıştık sonra gönderin inceleyelim dedi. Hiç olumlu gitmiyor şuan süreç .

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
İade formunu doldurdum kargoya vermem bekleniyor.fakat sabah telefonda müşteri hizmetleri iade alamayız dedi kullanılmış telefon olduğu için diyerek bana bir şok yaşattı. Tartıştık sonra gönderin inceleyelim dedi. Hiç olumlu gitmiyor şuan süreç .
Sesini yükselt konuşurken yoksa ilgilenmezler...

Bluewater383838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısın sonuna kadar takipçisi olacağım bunun , resmen kutusu açılmış sorunlu ürünü gönderdiler.uyanıklığa bak kutunun yapıştırma bandı bıcakla çok düzgün kesilmiş üzerinede jelatin yapmışlar.kargo firması getirdiğinde jelatini görünce tamam diyorsun sağlam açılmamış kutu ama jelatini açtığında kağıdın önceden yırtıldığıno fark ediyorsun.

Bluewater383838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunlar gerçek deneyimler arkadaşlar dikkate alın kandırılmayın

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Benim paylaştığım linke tıkla ordaki mesajları oku aynı sorun çünkü...

Bluewater383838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İadeden sonra ne yaptınız telefon aldınız mı tekrar?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Sizden bir isteğim olacak Knox sayacının 1 olması anlayacağımız bir dille ne olduğunu kısaca söyleyebilirmisim en azından karşı tarafla konuşurken elim güçlensin sorunu anlatabileyim
Kısacası daha önceden cihaz kutudan çıkartılıp yazılım atılmış demek oluyor. Bu yazılımin adı root.

Bluewater383838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Knox 1 olması android güncellemelerini alamayacağımız anlamına mı geliyor? Bize zararını anlamaya çalışıyorum ve deepsleep hatası düzelebiliyor mu tamir istemiyorum ama diğer yandan tamir edebilirler mi benim bu şikayetlerimi diye düşünüyorum moralim çok bozuk bir dünya para verdim düştüğüm duruma bak.

Bluewater383838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kısacası daha önceden cihaz kutudan çıkartılıp yazılım atılmış demek oluyor. Bu yazılımin adı root.
Teşekkürler çok açıklayıcı oldu peki bir sorım daha olacak neden bınu yapıyorlar çğnkü bana gelen cihaz sıfır gibiydi ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Teşekkürler çok açıklayıcı oldu peki bir sorım daha olacak neden bınu yapıyorlar çğnkü bana gelen cihaz sıfır gibiydi ?
Bana gelen sıfır gibiydi. Ambalajı filan açılmamış gibiydi. Hepsiburada nin dediğine göre cihazlar hiç kutusundan çıkartılmadan yani kutusu açılmadan satıyoruz dediler.