HepsiBurada - Yurtiçi Kargo Rezilliği

Bu konuyu okuyanlar

Jaggerz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar.

Bu yazımda size hepsiburada'dan almış olduğum tornavida setimin kaç gündür bana ulaşmadığını ve yurtiçi kargonun rezilliklerinden bahsedicem.

Şuan sinirimden kuduruyorum elimde olsa hepsine küfrü basıcam ama elimde değil başıma dert almak istemiyorum.

Bakın ben 31 ekim'de hepsiburada'dan sipariş verdim ve o günden itibaren kargo durumum aşşağıda ;

ZYGyOz.png

Bakın ve görün rezilliği.
Gelen giden bile olmadı ama nasıl oluyosa dağıtıma çıkıyo ve teslim edilmiyo ne kadarda mantıklı değilmi?
Arkadaşlar sizlere tavsiyem yurtiçi kargo pişmanlıktır.
Konu altından yorumlarınızı bekliyorum.​

Son düzenleyen moderatör:

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yurt içi kargo çok sorunlu gerçekten. Ben hiçbir firmayla yaşamadığım problemleri yurt içi kargo ile yaşadım. Seçme şansım olduğu zaman kesinlikle YK seçmiyorum.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Sizin orası gerçekten sorunluymuş. Bizim bölge şubesi, gelmeden 5dk önce arayıp, evde misiniz? Değilseniz bırakabileceğimiz kimse var mı? diye soruyor..

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
İlçeye göre değişiyor memnuniyet. Çünkü kadrolar farklı. Mesela ben çok memnunum. Hiç sorun yaşamadım Yurtiçi ile. Vaat edilen süre neyse sabah 11'den önce paketi teslim ediyorlar. Diğerleri hep akşam teslime geliyor. Bazen de sokağa girmeden teslim edilemedi notu giriyorlar sisteme.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bölgeye göre değişiklik olabiliyor. Mesela ben Hepsiburada'dan sipariş vermiştim. 12-13 gün tedarik süreci olmuştu o sıkıntılıydı tek. Cuma kargoya verildi pazartesi geldi.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
şubeden şubeye ciddi farklar var. istanbuldaki bir şubesiyle yıllardır çalışıyorum hiç sorun yaşamadım.
ama tekirdağdaki şubesi sürekli sorun çıkarıyor. dağıtıma çıktı evde bulunamadı diyorlar ama gelen falan yok.
bir kere de kargomu kaybettiler en sonunda geri gitmiş gönderene.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Ben Evde Oldugum Halde Teslim Edilememiştir Dedi

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
Aynısı benimde başıma geldi bende arayıp sordum dağıtıma çıkan kargo neden elime ulaşmıyor. Evde çakılı kaldım dışarı çıkamıyorum bekliyorum dedim bana verdiği cevap yoğunluktan dedi. Bende benim sorunum değil araç sayısını eleman sayınızı arttırın o zaman teslim edemeyeceğiniz kargoyu İnternetten kontrol ettiğimde dağıtıma çıktı diye yazmayın o zaman dedim. Haklısınız beyefendi felan filan akşam saat sekizde evime getirttim kargoyu.:)