Hepsiburada Telefon Almak Hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bequa

Üyecik
Hepsiburada dan telefon almak istiyorum ama satici hepsiburada olmuycak sıkıntı yaşarmiyim?
Sizce??

Son düzenleyen moderatör:

Valiente

Asistan
Satıcı kim oda önemli.Ama tercihini hepsiburada dan kullanman senin için iyi olur.

Furkan0223

Asistan
Müşteri memnuniyeti hepsiburada'da çok önemli bi sıkıntı yaşamazsın ama aldığın şirketlere bakarak almanı tavsiye ederim kardeşim.

WhiteHawk

Profesör
Hepsiburadadan telefon almak mı?Allah korusun.Siyah istedim beyaz geldi ve umursamadılar.Sadece telefon değil hiç bir şey alınmaz.

Melih B.

Asistan
Yıllardır alışveriş yaparım, bir sorun yaşamadım. Sizin şanssızlığınıza denk gelmiş galiba.

ihty

Üyecik
hepsiburada iyi diyen arkadaşlar aldıgınız ürün saglamsa sorun olmaz ama gelen ürün arızalı ise hepsiburada ya iyi diyeceginizi zannetmiyorum.
16.05.2017 tarihinde verdigim sipariş
Dark RangeMAX WRT350 300Mbit Menzil Arttırıcı / Access Point (2x2dBi Antenli)

16 MAYIS.2017 tarihinde verdigim sipariş 19 MAYIS 2017 de geldi
ama arızalıydı. 3 kere aradım degişim talep ettim sonunda onay kodu 23 MAYIS 2017 de geldi teslim almaları için kargoyu aradım oda 25 MAYIS 2017 teslim aldı.

ve nihayet 23 HAZİRAN 2017 degişim onaylandı sanki benim suçummuş gibi hepsiburada nın bana gönderdigi arızalı çalışmayan ama ücretini ödedigim ürün 28 HAZİRAN 2017 günü teslim edildi.
bunların üstüne bir de 44 gün sonra gelen ürün için Sipariş Değerlendirme Anketi maili geldi. ;
ÜRÜN YORUMLARI NA MESAJyazdım 1 hafta kadar onay bekledi ama onaylanmadıgı için yayınlanmadı.(ürünü ve hepsiburadayı öven yorum olmadıgı için olabilir diye düşünüyorum ) :)))
;))) sorunlar için çok hızlı çözümler bulan müşteri memnuniyetini ön planda tutan HEPSİBURADA.com çok teşekkürler...
o tarihten beri alışveriş yapmadım yapmayıda güşünmüyorum.

Emre ÇAMLI

Asistan
Hepsiburada satıcısından alırsanız daha güvenli. Diğer satıcılardan bi ihtimal sıkıntı çıkabilir.( ürünün geç gelmesi , rengi farklı gelmesi...gibi)

stat counter