Hepsiburada Sahtekarlığı

Bu konuyu okuyanlar

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Hepsiburada sitesi üzerinden deodorant aldım.Ürün görseliyle,aldığım ürün arasında ufak tefek farklılıklar var ve bu kulanımda sıkıntı yapmasada diğer alanların bilinçli alması için yorum yaptım.Yorumum 5 gün onay sürecinde kaldı ve sonra sildiler.Resmen kafalarına göre yorum siliyorlar.Bunun aynısını trendyolda yaşamıştım şimdide hepsiburada aynısını yapıyor.Diğer çinli ve abdli firmalardan ders almaları gerekirken hala kendilerinde milleti kandırmaya çalışıyorlar.Yaptığım yorumdada detaylı bir şekilde ellerine geçecek ürünü söyledim ve 3 yıldız vermiştim.Bana göre bu düpedüz sahtekarlığın legalleşmiş halidir.Aynı siteden yine hepsiburada satıcısından arkadaşım ssd aldı ama gb değeri söylenenle uyuşmadığını söylediğimiz yorum silindi.Biz 512 gb lık diye alıyoruz bize 480 lik yolluyorlar.480 gb ında 446 sı kullanılıyor.Ha önceden yaptığım alışverişlerde sıkıntı olmadı ama bu arka arkaya yaşadığımız durumlardaki görselle ürünün alakasız olması değil,yorumumuzun yayınlanmaması amatörce bir hareket ve artık bu sitedende alışverişimi keseceğim.Alışveriş yapacak arkadaşlar yorumlara bakıpda aldanmasınlar lütfen.Aynı trendyol gibi.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sorun yaşadıysan iade edeceksin şimdiye kadar hepsiburada satıcısından aldığım ürünlerde farklı bir ürün göndermesiler sorun olanlarıda hemen iade ettim sorun çıkarmadılar hepsiburada içerisinde satış yapan diğer firmaları bilmem..

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Ben İnternet üzerinden yaptığım alışverişin yaklaşık %90 lık kesimini hb den yapıyorum ve oldukça da memnunum, iadelerde de hiçbir sorun yaşamadım.

ys23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
keşke hemen iade etseydin. İadede sıkıntı olmuyor genelde.Aldığım memnun kalmadığım çoğu ürünü sıkıntısız iade ettim.

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bugüne kadar ürünlerde sıkntı yaşamadım ama bazen aracı firmalarda sıkıntı çıkıyor

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Marka, model ve tanım uyuyorsa, görünümün farklı olması bir deodorant için sorun değil. Eski yada yeni ambalajlısıdır.

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar iade konusuna gidilirse mutlak alırlar ama benim sorunum niye tarafsız şekilde yaptığım yorumları onaylamıyorlar ? Bende zamanında çok alışveriş yaptım hepsiburadadan.5 yıldız verip geçerdim ve hemen yayınlanırdı.3 yıldız verince yorumların bazılarınımı siliyorlar yoksa sadece bana özel mi onu anlamadım hala.