Hepsiburada kargo seçeneğinin durumu nasıl?

arkadaşlar hepsiburadadan telefon alanlar hızlı kargo seçeneği olanlarda kaç günde elinize geçiyor. hızlı kargo seçeneği olmayanda kaç günde elimize geçer.

EA14

Asistan
bu süre aldığın satıcıya göre değişiklik gösterir; alacağın satıcıların yanında tahmini teslim süreleri yazıyor. önerim türkiye samsung garantili alman

Hızlı kargo da aynı gün içinde teslim istiyorsan saat "2" ye kadar sipariş verirsen (istanbul da geçerli) 9,90 ₺ ödemek zorundasın eğer yarın şu saate gelsin istiyosan 7,90 ₺ gibi bir fiyat ödüyosun ücretsiz acelem yok diyosan onların belirlediği tarihte geliyor ürün bende alıcaktım çok kararsız kaldım S pen kullanmıyıcaksan niye alıcaksın falan gibi yorumlar alıyorum Mate 10 pro da da bi kaç eksik var kafama takılıyo bi karar versem alıcam telefonsuz kaldım bi türlü alamadım :D

Hızlı kargo da aynı gün içinde teslim istiyorsan saat "2" ye kadar sipariş verirsen (istanbul da geçerli) 9,90 ₺ ödemek zorundasın eğer yarın şu saate gelsin istiyosan 7,90 ₺ gibi bir fiyat ödüyosun ücretsiz acelem yok diyosan onların belirlediği tarihte geliyor ürün bende alıcaktım çok kararsız kaldım S pen kullanmıyıcaksan niye alıcaksın falan gibi yorumlar alıyorum Mate 10 pro da da bi kaç eksik var kafama takılıyo bi karar versem alıcam telefonsuz kaldım bi türlü alamadım :D
hocam ben sipariş vermiştim ama iptal ettim. Şimdi ne alsam nasıl alsam diye bakıyorum. Ayrıca ithalat garantili ürünler biraz düşündürüyor beni.

bende almayı düşünüyorum satıcısının hepsiburada olananı almanı öneririm

avm ye gidip note 8 e tekrar bakmak istedim telefonda amoled yanığı vardı onu farkettim ordan yetkili birisi sürekli çalıştığı için telefon olabilir demişti garanti kapsamına girer mi diye sordum garanti kapsamına giriyormuş bu ithalatcı firmalarda aynı olay varmı amoled yanıklarında sıkıntı yaratırmı ?

avm ye gidip note 8 e tekrar bakmak istedim telefonda amoled yanığı vardı onu farkettim ordan yetkili birisi sürekli çalıştığı için telefon olabilir demişti garanti kapsamına girer mi diye sordum garanti kapsamına giriyormuş bu ithalatcı firmalarda aynı olay varmı amoled yanıklarında sıkıntı yaratırmı ?
benimde merak ettiğim bir konu bende ithalatçı garantili almayı düşünüyorum.

Murat Burç

Def<3Öm
Yönetici
Mod. Adayı
benimde merak ettiğim bir konu bende ithalatçı garantili almayı düşünüyorum.
Bunun tedarikçisi Delta oluyor. Deltanın sayfasından iletişim kısmından onlara mesaj gönderip sorabilirsiniz.

Delta servis sony xperia z2 vardı benim aliexpress veya zaten garanti firması eminönü tarafında doğubank dan parçaları alıp takıyolar rezalet bi firma sorunu olmayan telefonumu sorunlu yapmışlardı telefonun arka kapağı sürekli kırılıyodu durduk yere incecik dandik kapak takıyolardı kapak yapışmamış çıkıyodu sorduğum zaman esneme payı deyip geçiştiriyolardı inşallah Delta çıkmaz hepsiburadaya özellikle söyledim Delta ise geri göndericem telefonu diye

stat counter