Hepsiburada ıphone 7 plus güvenilir mi

Bu konuyu okuyanlar

baba2144

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle herkese Selamın Aleyküm. Arkadaşlar ben hepsiburada dan ıphone 7 plus alıcam fiyatı dışarıya göre gerçekten uygun sizce güvenebilirmiyim?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Öncelikle herkese Selamın Aleyküm. Arkadaşlar ben hepsiburada dan ıphone 7 plus alıcam fiyatı dışarıya göre gerçekten uygun sizce güvenebilirmiyim?
Aleykümselam diyelim bizde. 5 ay kadar önce HB' den Iphone 6S Plus aldım. TR garantili. Kutusundan sıfır ve eksiksiz bir şekilde 3-4 günde teslim aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Buradan almamın sebebi de 3-4 tane arkadaşım buradan ıphone marka cep telefonu aldıkları için güvenilir olduğunu söyledikleri için aldım. Tabi bu şans işi birazda. Buna göre karar sizindir.

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67

Çevremde 7 ve 7 plus hepsiburada dan alan oldu. Sıkıntı yok. Apple tr garantili. Tek şart ürün aşağısında yazan satıcı kısmında ; Hepsiburada yazması. Eğer hepsiburadaysa güvenle al. Gerisi teknoloji ve şans işi biliyorsun. Apple store dada şanslı değilsen problemli cihazla karşılaşma şansın var. Kimse %100 garanti veremez