Hepsiburada Hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Arkadaşlar hepsiburada üzerinden beşken elektronikten telefon siparişi verdim. Sipariş durumunda 4 gündür sipariş hazırlanıyor diyordu. Şuan ise beşken elektronik hb hesabını kapatmış ve satıcıya dair hiçbir şeye ulaşamıyorum. Sizce bu ürün gelir mi?

Bide hepsiburada müşteri hizmetleri numarasını (850 252 4000) çevirdiğimde dış hat çevirdiniz diyor. Sizce ne yapmalıyım ne önerirsiniz...

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Arkadaşlar hepsiburada üzerinden beşken elektronikten telefon siparişi verdim. Sipariş durumunda 4 gündür sipariş hazırlanıyor diyordu. Şuan ise beşken elektronik hb hesabını kapatmış ve satıcıya dair hiçbir şeye ulaşamıyorum. Sizce bu ürün gelir mi?

Bide hepsiburada müşteri hizmetleri numarasını (850 252 4000) çevirdiğimde dış hat çevirdiniz diyor. Sizce ne yapmalıyım ne önerirsiniz...
Ürün 1-2 gün içinde gelmezse hepsiburdaya ve THH'ye şikayet dilekçesi gönder.
Bedelini ödediğim ürün gelmedi satıcı hesabını kapattı ben para iademi istiyorum diyerek.

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Ürün 1-2 gün içinde gelmezse hepsiburdaya ve THH'ye şikayet dilekçesi gönder.
Bedelini ödediğim ürün gelmedi satıcı hesabını kapattı ben para iademi istiyorum diyerek.
Para iademi her türlu alırım çünkü satış sözleşmesinde kutusu açılmamış ürünü teslimat gününden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz deniyor. Ancak iş o boyutlara gelsin istemiyorum... Aslında müşteri hizmetlerine ulaşabilsem halledeceğim ama internetteki numarayı aradığımda dış hat çevirdiniz diyor ve hat düşmüyor.

Ufuk

creative mod
Yönetici
Super Moderator
Hepsiburada bozdu artık tamamen, sorun yaşamamak için Gittigidiyor'un sağlam satıcılarından ürün almak daha mantıklı.

Death Mark

Onursal Üye
Para iademi her türlu alırım çünkü satış sözleşmesinde kutusu açılmamış ürünü teslimat gününden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz deniyor. Ancak iş o boyutlara gelsin istemiyorum... Aslında müşteri hizmetlerine ulaşabilsem halledeceğim ama internetteki numarayı aradığımda dış hat çevirdiniz diyor ve hat düşmüyor.
Başka bir telefon üzerinden aramayı ve mail hesaplarına ulaşmayı denediniz mi?
0850 252 4000 numarayı arayacaksınız.

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
0850 252 40 00 (Çağrı Merkezi) olarak geçiyor. Doğru telefon numarası.
Hocam bide aramayı deneyebilir misiniz acaba sizde hat düşecek mi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başka bir telefon üzerinden aramayı ve mail hesaplarına ulaşmayı denediniz mi?
0850 252 4000 numarayı arayacaksınız.
Denedim maile geri dönüş yok. Uygulama içindende iletişime geçtim. Oradanda bir sonuç alamadım.

Son düzenleme:

Death Mark

Onursal Üye
Başta 0 olacak. Bende çalışıyor.
0850 252 4000

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Başka numaradan aradım ve hat düştü harbiden ilginç...

Death Mark

Onursal Üye

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
An itibari ile hb ekibine ulaştım. 13ünde kargoya verilmesi gerekiyordu dediler. Biz araştırıp geri dönüt yapacağız dediler.

Constantin87

Profesör
Bende pazartesi saat siparişi verdim, bayram hediyesi olarak memlekete giderken götürecektim daha kargoya bile verilmedi daha önce bu şekilde sorun yaşamamıştım tekrar hb sipariş vermem.

stat counter