Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

Bu konuyu okuyanlar

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ben de şu ana kadar yaptığım alışverişlerimde herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bazı ürünlerde gecikme sebebi kendi depolarında olmaması. Garanti konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Bazen yaptıkları kampanyalarda piyasadan çok daha ucuza satabiliyorlar. Pahalılık ya da ucuzluk ürüne göre değişiyor. Genel bir şey değil.

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bir kaç yıldan beri kampanyalı veya araştırma sonucu fiyatı uygun olan ürünlerden alıyorum.
Son 2 - 3 aydır 3 -4 kalem siparişlerim oldu. Teslimat konusunda gerçekten sıkıntı yaşanmaya başlamış. Sorduğunuz sorulara saçma sapan ceveplar var. Telefonla ulaşılamıyor, veye çok zor ulaşılıyor.
Son aldığım kampanyalı ürün ( kalan stok miktarı 19 adet) yazdığı halde bugün itibarı ile 7 gün oldu hala kargoya verilmedi. Sorduğum soruya cevap alamadım. Eğer teslimat konusunda aceleniz yoksa diyeceğim bir şey yok.
Diğer yandan Ürün tanıtımı ve müşteri yorumları diğer sitelerden çok çok iyi ( Tabiki kötü yorumların çoğunu yayınlamıyorlar)
Son dönemde Hizmetleri gerçekten aksamaya eski kalitesini aratmaya başladığını söyleyebilirim. Ürün fiyatları ise bir çok sitede daha ucuza bulabilirsiniz. Bence İndirimli ürünler dışındakiler pahalı. Kişiye özel yapılan kampanyalara baktığımızda diğer sitelerden sadece 5 - 10 lira ucuz veye pahalı olduğunu görürsünüz ve bu ürünler artık piyasadan silinecek ve yeni modelleri çıkmış elde kalan ürünlerdir.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Vatanbilgisayar+Gold+Hepsiburada+hizlial

altın olara

Robertobene,goldstore :)

Sürekli alışveriş yaptığım sorunsuz siteler :)

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Hepsiburadada gönderim sürecinde sıkıntı oluyor ama daha ürün göndermeme gibi bir sıkıntı yaşamadım.Bir keresinde gcikme olduğunda mesaj göndermiştim mesajın üzerine acil çıkış falan yaptılar.Yani güzel ama sıkıntılı bir durum..

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
benim yok çünkü henüz bişi almadım :D

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Perşembe akşamı sipariş verdim cumartesi günü elime ulaştı.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Benim sorunum olmadı. ama ürünü depo etmediklerinden dolayı gecikiyor.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
bende sıkıntılar yaşadım ve yine tedarik süreci..

AKUMA

Asistan
Reaksiyon puanı
3
valla ben hızlı gönderiden üç adet ürün aldım bir hafta oldu daha gelecek bir de hepsini ayrı ayrı kargo yapmışlar o da ayrı bi rezillik

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
valla ben hızlı gönderiden üç adet ürün aldım bir hafta oldu daha gelecek bir de hepsini ayrı ayrı kargo yapmışlar o da ayrı bi rezillik

hepsini bir defada gönder seçeneği işaretli değildir...benimde başıma benzer birşey gelmişti,o zaman öğrendim...
ilk gün puanlarla aldığım fener,ertesi gün usb flash,sonraki gün bluetouth dongle,ondan sonrada usb çoklayıcı aparat gelmişti:)

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
hepsiburadadan dünyanın alışverişini yaptım
hiç sorun yaşamadım :)

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
evt şikayetim var. :angry:
semaver sipariş ettim. beyaz renkli yerine siyah renkli geldi. üstelik bilgilerinde gövdenin plastik olacağı yazmıyordu. bide 10 günde geldi iyimi:thumbdown:
şimdi geri iade edeceğim ve nasıl yapacağımı bilmiyorum. yardımcıolursanız sevinirim. çünkü müşteri hizmetleri hizmet vermiyooooooo. hiç kimseyle görüşemedim..:cursing:

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar benim elimde 27 liralık bi hediye çeki vardı bu çeki şöyle aldım şiparişini verdiğim ürün 1 haftadır gelmeyince bende iptal etmek zorunda kaldım ve neyse bana çek verdiler sonra başka bir sipariş oluşturdum ve daha sonra bu siparişten vazgeçtim çünkü havalesini yapamıycaktım ve başka bi ürün alacaktım

Neyse sonra gene hediye çeki dekont onaylama sayfasına gittim orda yanlışlıla para iadesine tıkladım ve hemen geri diyince dekontumu bi daha bulamaz oldum:cursing: şu an çek felan yok ortalıkta hediye çeklerim dekont onaylama gibi sayfaların hepsine baktım sanki yokoldu çek.

Ne yapmam lazım.Mesaj attım ama cevap yok 1 gün geçti:confused1:

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
ürünün gelmesi 3 hafta, hatalı diye göndermek 1 gün, hatalı malı değiştirip tekrar bize göndermeleri 1.5 ay
bir daha alışveriş yapmak mı?
hayır

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşalr izmitte bi çok ürün goldda vesayre ya da vatan ve teknosada 1-2 lira anca oynuyor sizde zaten kargo vs veriyosunuz artık hepsiburada kalitesini kaybetti bence aynı rapidshare gibi oldu:)

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hakikaten son aldığımdan beri geçen birkaç ayda rapidshre gibi olmuş hepsiburada :D Neredeyse 1 haftadır tedarik sürecinde bekliyor aldığım ürün :)

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
25 Eylül'de 2 adet telefon aldım biri açıldı diğeri açılmadı, açılmayanı aynı gün değişim talebi ile geri gönderdim, bugün 22 Ekim hala telefon geri gelmedi, 3 gün daha geçsin okkalı bir tazminat davası açacağım.

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar hepsiburada devri bitti nerde yaşıyosunuz bilmiyoru ama ben mesela izmitteyim inanın hepsiburadada 108 lira olan şeyi +5lira kargo ile 113 liraya alacağımı belsa plaza denilen yerde 100 e anlaştım aslında piyasada bazı yerler daha ucuz gold felan öncelikle bakılmalı bence

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Ben ayın 13'ünde aldım 9 gün oldu hala tedarik edilmedi. :S İptal edersem ne olacak bilmiyorum.

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Benim de dün tedarik edilip verilmiş kargoya nihayet :)