Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

Konusu 'Nefret Ettiğiniz Siteler' forumundadır ve revolution tarafından 19 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. crx

crx Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4-5 kere bişeyler aldım önemli bir sorun çıkmadı.

2. eray045

eray045 Rektör Onursal Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    63
  3. cahit55

cahit55 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben reklam izleyerek para verdiğini söyleyen siteleri merak ediyorum.Özellikle cashmails.org ve promails.org gibi sitelerin sahtekar olduğunu düşünüyorum.Sizler böyle siteler hakkında bilgi sahibi misiniz?

4. cahit55

cahit55 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    search-earn sitesinin güvenirliği var mı?

5. mahsunbey

mahsunbey Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kasımın 5ine sipariş verdim. bu hafta cuma gönderecez dediler. cuma sordum aralık 10 da gönderecez dediler. Ayağımdan assalar, kafamı kesseler, tırnaklarımı çekseler bundan sonra tööööbe hayatta alışveriş yapmam. resmen kapan birkaç şeyde iyi güzel davranıyorlar. bir yerde bir düşürüyorlar anan ağlıyor.

6. lutfu

lutfu Doçent

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hayır ben aldım gayet iyi bi site

ürünün parasını bugün yolladım 1 gün sonra kargo elimde oldu

7. Miroğlu

Miroğlu Dekan

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Benim şikayetçi olduğum 2 şey var birincisi üye olmadan ürünün fiyatını göstermiyorlar mecbur üye olunuyor fiyatı öğrenmek için ikincisi reklam mailleri çok geliyor...

8. engin_er

engin_er Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    10 gün önce birkaç parça sipariş verdim 2 parçasını 3 gün içerisinde teslim ettiler diğerlerini ise peyder pey gönderdiler ve şu anda 1 koli kaldı 10 gündür bekliyorum 6 gündür çıkışa hazır durumda bekletiyorlardı dün kargoya teslim etmişler

9. snow fox

snow fox Profesör

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bende neden olmadı ?
    ben 1 adet telefon sipariş ettim ve dedikleri günde geldi.bu 2. siparişim oldu ve hiç sorun yaşamadım

10. afulutas

afulutas Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yav güzel kardeşim ben mi yanlış okuyorum yoksa sen 7 Ocak 2008 de mi alışveriş yaptın. iki sen olmuş nerdeyse.
    soruna gelince. ben yaklaşık 5 yıldır bu siteden alışveriş yaparım ama bugüne kadar yaptığım alışverişlerde en geç 4 gün sürdü ürünün elime ulaşması. ayrıca arızalı çıkan ürünleri 1 hafta içerisinde değiştirmek gibi güzellikleri de bir çok defa yaşadım. açıkçası benim hepsiburada'dan bir sıkıntım olmadı.

11. sagopakey78

sagopakey78 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  12. *Rorschach*

*Rorschach* Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsiburada.com'dan 10'dan fazla ürün aldık ama herhangi bir problem yaşamadık. Sadece birkaç kez ürünlerin geç geldiği oldu. Bu tür durumlarda siteyle iletişime geçerseniz ürünler elinize daha çabuk ulaşır. Ben beklediğim bir kargo yüzünden günde 3 defa kargo şirketini aradığı hatırlarım:D

13. colorless

colorless Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gecende kardesim porselen yemek takımı aldı tabaklarda bir sürü çıkmayan lekeler vardı içinde kırık tabaklar falan bende soğudum artık bu siteden

14. кяαℓ тυяк

кяαℓ тυяк Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hiç tavsiye etmiyorum.Nedenlerine gelince; Soru maillerine verdikleri cevaplar kimi zaman 24 saati geçiyor.Stoğunda olmayan ürünleri satmaya çalışıyor.Satınca da tedarik süreci hiç bitmiyor.Bazı bilmeyen kişiler verdiği hediyeleri önceden göndertiyor.Böylelikle beklemek zorunda kalıyor ürünü.Müşteriye ilgi alaka SIFIR.Üstelik aydın doğanın sitesi.

15. Rikamekato

Rikamekato Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    GittiGidiyor kullandım bir kere ve bir ürün 1-2 günde elime ulaştı. HepsiBurada kullanmadığım için bilmiyorum.

16. NETWORK

NETWORK Profesör

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    urunlerın tedarık sureclerı uzun oluyor cunku stokta olmayan bır urunu uretıcı fırmadan ıstıyorlar ve uretıcı fırma ne zaman o urunu yollarsa hepsıburada da o hızla ıslem yapıyor yanı demek ıstedıgım hepsıburada nın burada sucu yok kaldı kı adamlar bu konuda zaten acıklama yapmıslar..

su zamana kadar bır cok alısverıs yaptım oldukca guvenılır bır yer sıparısler yonunden de 1 kez sorun yasadım onu da hemen degıstırdıler oldukca memnunum

17. storm61

storm61 Profesör

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    tedarik süreci uzun ve sorunlu son zamanlarda

18. engerex

engerex Dekan

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Açıkçası Fiyatları yüksek olduğu için hepsiburadayı bir ürünü seçmek, incelemek, karşılaştırmak için kullanıyorum. Fiyat hangi sitede düşükse oradan alıverişimi yapıyorum. Şu ana kadar hbden ürün almadım.
    Böyle saçmalık olmaz. Eğer sen ürünü satın alabiliyorsan o an stokta var demektir. Stokta yok ise sepete ekleyememen gerekiyor. Israrcı olursanır fark ödemeden daha iyi muadilini yolluyorlar. Hatırlayın 300-400dolarlık ekran kartlarını yanlışlıkla 50-100 dolar olarak girdiler. Bir çok kişide bu ürünleri aldı. Bunlara stokta yok diyebilirlerdi. Aslında böyle yapmaya çalıştılar ama ısrarcı olunca millet aldı.
    Örnek bir tanıdığım bir ürün alacaktı. HByi aradı. Fiyat yüksek diye yakındı. Onlarda geliş fiyatına göre fiyatı bu stokta bitene kadar düşmez dediler. Oda o fiyattan aldı. Ürün daha eline ulaşmadan fiyat 250 den 200e düştü. Dedi nedir bu. Valla şöyle böyle. Fiyat indirimi yapmadılar. Israrcı olunca ürünü geri istediler. Yeni fatura kesip 200den vereceklerdi. Kargo şirketi araya girdi. 50TL lik hediye çeki yolladılar. Sorun halloldu.
    Önemli olan ısrarcı olmak. Maillere pek bakmıyorlar. Telefonla iletişime geçin. Daha etkili.
    Bir söz vardır. Ağlamayana emzik vermezler.

19. canözdemir

canözdemir Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben alısverıs yapmıyorum ama etrafımda sıkayet eden cok1

20. hepsibitti

hepsibitti Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o siteden aldığım ürünler birkaç kitap, bir güç kaynağı ve 4 gb lık hafıza kartıydı.

kitaplar çok güzeldi, güç kaynağı gayet iyi çalışıyor, hafıza kartımı ise kaybettim :)

Sayfayı Paylaş