Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
hb de kasiniyor istemedigi kargo sirketi gondermesi hic sik bir davranis degil.

trcengizkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu zamana kadar 15 bin liradan fazla alışveriş yaptım hepsiburada'dan hiçbir sorun çıkmadı.

İşini çok iyi, çok temiz ve hakkıyla yapan Türkiye'deki en güvenilir alışveriş sitesi.

Kesinlikle. Televizyon telefon ekran kartı bir sürü şey aldım. Bayramda geldi bana telefonum geçen sene hiç beklemiyordum kapıyı açtım baktım telefon gelmiş.

herry26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 kez alışveriş yaptım bir sorunla karşılaşmadım.

mertomb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elektronik ürünleri hepsiburada'dan alırım genellikle. Eğer sipariş ettiğiniz ürün depodaysa 2 gün içinde elinizde oluyor. Tedarikçi firmadan geliyorsa eğer ürün 4-5 günü buluyor tabi doğal olarak. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
sorun yaşamassanız güzel fakat en ufak bir sorunda muhatap bulamıyorsunuz.bulursanızda çözüm üretmiyorlar.elinde olmayan stoğu neden satışa sunarsın anlamak mümkün değil.

Yalpagan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım fakat yalnızca bir adet kitabı biraz gecikmeli göndermişlerdi. O da 1 hafta sürmüştü sanırım, ama kitabı beklemeye değmişti.

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hiç alışveriş yapmadım yapmayı düşünüyorum sizce yapmayyım mı tavsıye edenler beğensin

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geçen sen bir vantilatör aldım. ayağın sabit kalmasını sağlayan ağır bir aparat vardı ve o kullanılmış çıktı.

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Anneler gününde çikolata aldım iki gün ardarda 2 tane yolladılar. Aradık söyledik birini geri istediler :)

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bence 4-5 adet ürün aldım hüç sorun yaşamadım en son havalı tabanca almıştım kutusu açıktı siteye girip kutu içeriğine bakmak için girdim ekstradan co2 tüpü ve bilye koymuşlar kalbimi kazandılar :)

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kıyıda köşede kalmış ürünler alırsanız yüzde doksan arızalı çıkar, çok satan popüler ürünler alın derim ben.

conconmirtaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunum:
1 hafta önce www.hepsiburada.com(%100 güvenilir alışveriş) sitesinden fiyatı 5,49 TL olan deri eldivenlerden L beden sipariş ettim. Kargo ücreti 3,5 TL'yide ödedim.Toplam 8,99 TL ücreti verdim. Ürünü aldıktan sonra 5 gün geçti.Ürün elime ulaştı. Ürünün sol eli Large beden,sağ eli XL beden ve sağ elin dikişleri atmış, kullanılmış gibiydi. Geri yolladım. Ürünü değiştirip sağlam olan large beden ürün istedim.Fakat firma benden habersiz olarak ürünü iade almış ve paramı(5,49TL) iade etmiş. Vermiş olduğum kargo ücreti de "hizmet bedeli" olarak benden alınmış. Bana herhangi bir hizmet verilmediğini düşünüyorum. Benden alınan bu para haksız kazanç değilmidir? Tamamen firmanın hatası fakat parayı ben ödüyorum.Üstüne üstlük hatalı ürün geliyor.Bide geri göndermek için kargoya gidiyorum.Adamlarla yazışıyorum.Zaman kaybı yaşıyorum.Oda yetmezmiş gibi "hizmet bedeli" o geri veremeyiz diyolar.

Umarım burdaki problemin para olmadığını anlamışsınızdır.Firmanın bize saygısı yok..%100 güvenilir alışveriş yazmışlar bide.
Çözüm süreci:
Neyse bu problemle baya uğraştım.Müşteri hizmetleriyle yazıştım.1 gün sonra anca cevap veriyolardı.Kargo ücreti yerine size 7 gün süreli hediye çeki verelim dediler.Kabul etmedim tabiki.Daha sonra süresiz olarak hediye çeki verelim dediler.Onuda kabul etmedim.Daha sonra sizden onay bekliyoruz hediye çeki verebiliriz sadece felan dediler.(Bu yazışmalar normalde 1 saat felan sürmeliyken firma bana cevap vermediği için 3-4 gün sürdü.)Dedim hediye çeki felan istemiyorum kalsın para felan.Sizi şikayet edicem kargo firmasıyla anlaşmışsınız yanlış ürün gönderip insanları dolandırıyosunuz.Yarın ilk işim tüketici haklarına şikayet etmek.10 dakika oldu olmadı mesaj geldi.Hatamızdan dolayı özür dileriz paranızı kartınıza geri yatırdık.8-10 iş günü içinde geri yatar.(3,5 lira için uğraştıgına değmez felan diyolar fakat olay para değilki. Benim olan birşeyi haksız yere benden kimse alamaz.)

Birdaha da kesinlikle alışveriş yapmayacağım bir site..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bende galiba bu hb'ye karşı anti pati var ordan kürdan bile almam zaten .

Broon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Buzdolabı alsan buzunu ayrı dolabını ayrı yollayacak bir firma. Alışveriş yapılmaz

3rk4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
13.05.2014 de satın aldığım tablet 25.04.14 de elime geçmedi halen ve bu ürün süper hızlı gönderi :) hiçbir cevap alamadım acayip işe yaramaz bi sistemleri var.

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konu 2008 de açılmış o zamandan bugüne hiç mi bir şey değişmez arkadaş. 7 günlük tedarik süreci oldu sana 11 gün daha da tedarik edilemedi. Bakalım 20 güne tedarik ederler sanırım. İlk ve son alışverişim daha da bu siteye yanaşmam. Keşke alışverişten önce bu yorumları okusaydım hiç bulaşmazdım.:hammer:

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
arkadaş aldığınız malzemenin stok durumuna veya gönderi durumuna bakmadan hemen alırsanız suç sitenin değil sizindir... ben 7-8 kere alışveriş yaptım ebesinin nikahında olmama rağmen 3 günde elimde oluyor...

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaş aldığınız malzemenin stok durumuna veya gönderi durumuna bakmadan hemen alırsanız suç sitenin değil sizindir... ben 7-8 kere alışveriş yaptım ebesinin nikahında olmama rağmen 3 günde elimde oluyor...

Gönderi durumuna baksan kaç yazar ? 7 günde temin eder kargolarım diyorsa bunu yapmalı. Asıl sorun verdiği sözü tutmayıp tedarik süresininde üzerine çıkması. Madem öyle umarım bir sonraki alışverişinde nikahın düşerde siparişin uzar, bizde o zaman tekrar yorumunu okuruz.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Gönderi durumuna baksan kaç yazar ? 7 günde temin eder kargolarım diyorsa bunu yapmalı. Asıl sorun verdiği sözü tutmayıp tedarik süresininde üzerine çıkması. Madem öyle umarım bir sonraki alışverişinde nikahın düşerde siparişin uzar, bizde o zaman tekrar yorumunu okuruz.

Hehehe ne yani elini uzatıp almak gibi mi olacak her şey :D Komik değilsin... Umarım uzar :D

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
9 Haziran akşamı verdiğim sipariş 12 Haziran sabahında elimdeydi. HB'den bugüne kadar 4600 liralık alışveriş yapmışım, hiçbirinde de sorun yaşamadım..

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Doğan holdingi sevmesemde sahibi olduğu HB'yı severim. Türkiye standartları üzerinde bir kalite çıkartıyorlar senelerdir.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hepsiburada'ya garanti amaçlı gönderdiğim tüm ürünlerin sıfırı elime geçti. Üstelik en geç 15 günde garanti işi bitiyor. Daha 11 gün önce garantiye gönderdiğim Microsoft Mobile 3000 Mouse 8 günde değişimi yapılarak gönderildi.

Hepsiburada'nın en çok garanti servisinden memnunum. Geçen sene 2 kol ve bir telefonu aynı zamanda garantiye gönderdik. Kollardan birinin sadece analog düğmesi yukarı yönünü tam işletemiyordu gerisi sıkıntılı değildi. Telefonunda kamera tuşu arada bir çekim yapmıyordu. İki kolun ve telefonun sıfırları elimize geçti :)

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Aman almayin hepsiburadandan bisey bem 2 tane mp3 aldim 2 side bozuk cikti