Hepsiburada.com

Bu konuyu okuyanlar

cerebrumgnarum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
18 temmuz da 1300 küsür liralık yaptığım alışverişin bir parçası olan Ufo Ionezerli Uzun Kule Vantilatör ATTFI-01 yerine oldukça farklı model fan geldi ve daha pahalı olmasına rağmen sonuçta benim istediğim model değildi ve hepsiburada.com ile irtibata geçip iade formu doldurdum bana 906686391585 kod numarsıyla Yurtiçi kargoyla ürünü geri göndermemi söylediler ben kargo numarsını bildiriyorum ve aradan günler geçiyor sürekli olarak geç ve ilgisiz cevaplar en son öğreniyorum ki kargo alakası olmayan başka firmaya gitmiş ve bana geri gönderilmiş kargo şubede beklemede bugün 1 Ağustos o kadar mesaj ve aramama rağmen ürünüm elime geçmedi hakkımı sonuna kadar arayacağım

Müşteri hizmetleri sadece haklısınız en kısa sürede ürününüz ile ilgili bilgi verilecektir yazmak için var sorun halletmek için değil

cerebrumgnarum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oraya da yazdım dostum heryere yazıyorum rezillik bunların yaptığı yurtiçi kargoda arayacaktı beni güya kaç gün oldu iki kere hatırlattım al birini vur ötekine internetten alışveriş yapılmazmış mümkün olduğu kadar uzak durmak lazım