Hepsiburada.com iade işlemini yapar mı?

Bu konuyu okuyanlar

Fatiherkenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
19.09.2017 aldığım Samsung s8 marka cep telefonu donmalar takılmalar vs var bugün 13. gün ücret iadesi talep etsem kabul ederler mi veya ne demeliyim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim bugün 15.30 da kurye ye vericem.

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
19.09.2017 aldığım Samsung s8 marka cep telefonu donmalar takılmalar vs var bugün 13. gün ücret iadesi talep etsem kabul ederler mi veya ne demeliyim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim bugün 15.30 da kurye ye vericem.
Kabul etmezler

Fatiherkenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Geçen sene beğenmedim diyerek kullandıklarını telefonu yollayıp ücret iadesi alanlar var hiç şansımı denemeyim mi bide kargo dan çekiniyorum telefona zarar gelir mi acaba taşınırken

nsglc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Cep telefonları, sim kart takıldı ise ya da wifi bağlantısı yapıldı ise iade alınmıyor, 14 günlük iade bunlar yapılmadı ise geçerli. Hb satış sözleşmesinde var. Seni servise yönlendireceklerdir, ama istersen kendileri de servise yollayabiliyorlar, yani ürünü servise gitmesi için hb'ya yollayabiliyorsun.

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Arayabilirsin bizden daha iyi bilirler ama s8 sonuçta donma olması mantıksız yanlış bir şey olmasın

Fatiherkenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler arkadaşlar vazgeçtim iade etmekten ufak bi şansım vardı denemedim uzun yıllar olan iphone birlikteliğimi 1 sene kadar rafa kaldırmayı düşüyorum boynumu büküp s8 kullanıcam 1 sene :) hepinize tekrardan teşekkürler.