Hepsiburada.com "Alışveriş yapmanızı önermem."

Bu konuyu okuyanlar

Broon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aslında onların hatası ise onlar ödemeliydi

jdsezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Pek Bilgim Yok ama Tüketici Haklarına Başvura Bilirsiniz:sleep:

Alperen0107

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende genel olarak memnunum. Birtek bu ay 50 tl bonus verecekler diye düşünüyordum vermediler zaten en ucuz hepsiburadan bulmustum ürünü o yüzden o 50 tl nin de peşine düşmedim )

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bemde magdurum iki tane mp 3 mizik calar aldim ikiside bozuk cikti 😢:-:)-(

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Bemde magdurum iki tane mp 3 mizik calar aldim ikiside bozuk cikti :-:)-(
15 gün içerisinde koşulsuz iade etme hakkınız var eğer mağdur durumda iseniz hepsiburada müşteri hizmetleri ile irtibata geçip geri gönderin ürünü. Karşılığında da mağduriyetinize karşın alt limitsiz hediye çeki isteyin, genelikle az miktarda olsa hediye çeki veriyorlar.

epwesa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsiburada bencede çok sıkıntılı bir site.. siparişi verdiniz eğer problem yaşamazsanız tamam ama eğer olurda problem yaşarsınız çok sıkıntılı .. ben 2 parça sipariş verdim 1 gün içinde kargo edilmesi gereken ürün gönderilmedi .. bende siteden 2 tane mesaj yazdım cevap bile vermediler .. sonra call centeri aradım ürünün ne zaman gönderebileceklerini sordum .. temin konusunda problem var tam bilemiyorum dediler bende iptal edelim o halde dedim tamam diyip başka siteden sipariş verdim .. 2 gün sonra telefonuma mesaj geldi hepsi burda ürünümü kargolamış ..haydaaa sonrasında yine aradım ürün kargolanmış yapacak bişey yok dediler .. ürünü alınca iade edin dediler yine tamam dedim .. bu seferde ürünlerin sadece biri geldi öbürünün iadesindede sıkıntı yaşadım ..gerçi diğerleri farklımıdır orasını bilemiyorum