Hepsı burada sitesinden uzak durun

Bu konuyu okuyanlar

mht_42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
defalarca bu forumda telefon onerısı sordugumda hep aldıgım cevap nokıa 8 oldu hepsıburada sıtesınden nokıa 8 siparıs ettım urun elıme geldı kullanılmıs urunu bana gomdrrmıslerdı tekrar sıparıs verdım yıne aynı sekılde urun kullanılmıs olarak bana sunuldu yanı meshur nokıa meshurlulugunu korudu size tavsıyem telefon alırken hepsı buradadan uzak durun.Basınız agrımasın

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Satıcı puanı kaçtı ve ürün bilgilerinde sıfır ürün yazıyor muydu?

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Hepsiburada en iyi online alışveriş sitesidir tartışmaz. Satıcı, mağaza kaynaklı sorunlar olabilir ancak HB bunu çözecektir.

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
garanti konusunda sıkıntı yaşamıştım hb den telefon alınca

mht_42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 kere urun siparis ettım 2 side kullanılmış urun olarak geldı hepsı burada sayende tatılde telefonsuz kaldım

---- Mesajlar birleştirildi ----

herseyı yasarsın gıttıgıdıyor bir farkı kalmadı

Son düzenleme:

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Satıcısı hb olcak yoksa gidip şubilisim şuteknoloji falan yazan satıcılardan alırsan tabi sorun cikar

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Satıcı hb olmalı arkadaşlarında dediği gibi

Mortus

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Satıcı HB olunca da maalesef böyle sorunlar çıkabiliyor. 3 Defa bozuk ürün gönderildi, 3'ünde de HepsiBurada satıcıydı fakat iade konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. O konuda cidden baş ağrıtmıyorlar, hemen dönüş sağlayıp, ya değiştiriyorlar ya da iadesini yapıyorlar. Ürünlerden birisi kulaklıktı, kulaklığın mikrofonu çalışmıyordu, iade almak istemediler kulaklık olduğu için. Ben de direttim, mağdur olduğumu dile getirdim. Paramı geri yolladılar, ürün sizde kalsın dediler. Bedava kulaklık sahibi oldum. Sağolsunlar, düşünceli davrandılar.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
40-50 tane ürün almısımdır icinde telefonda dahil demek düzgünleri denk geldi :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Hepsiburada satıcı almaya başladığından beri sürekli sorunlar ile karşılaşmaya devam edecektir. Bir Gittigidiyor kadar olamayacaklar. Gittigidiyor'un puanlama sistemi düzgün olduğundan satıcıları da bir o kadar düzgün. Şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım.

baca42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
n11 daha iyi. hepsiburadada mağaza yorumu yok. şimdi sen kalkıp mağazanın yorumuna baksan sadece şu kadar yıldız var der.
n11'de ise, mağazaya girdiğinde, iletişimi kötü, kullanılmış ürün yolladıladılar, ambalaj kötü, 10 günde yolladılar gibi olumsuz
veya ilgili satıcı, hemen kargoladı, ürünü sorunsuz değiştirdi gibi yorumları görüyorsunuz.
ayrıca n11de ürün eline geçtiğinde sen ödemeyi onaylamadan para onların hesabına geçmez. ödemeyi iptal dersin anında paran iade olur. yani paranı geri almak için uğraşmazsın. hepsiburadada uğraş dur işin gücün yoksa :)
hepsiburadada bunların hiçbiri yok, üstelik olumsuz yorumların bir kısmını yayımlamıyorlar. n11de hepsi yayımlanıyor

ongbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Tek bir sorun çıktı diye koca bir siteyi suçlamamak lazım. Kaldı ki o sitede satış yapan bir çok yan firma var. Sorunu site ile çözemediysen burada ifşa etmen daha doğru olur diye düşünüyorum.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Üzücü bir durum eğer gerçekse. Ben defalarca o siteden alışveriş yaptım belki 10 senedir de yapıyorum. Bir kez bile bir sorunla karşılaşmadım

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ben telefon aksesuarlarımı falan n11 den alıyorum daha başarılı bence n11

Anill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
tamam hemen bırakıyorum alışverişi. komik.

mht_42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
satıcı hepsiburada olunca sorunlar cıkıyor bilip bilmeden bol keseden atmayın neyse hepsiburada hakkında 100 bin tl tazmınat davası actım ayıplı urun satmaktan dolayı sureci buraya yaazarım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Satıcısı hb olcak yoksa gidip şubilisim şuteknoloji falan yazan satıcılardan alırsan tabi sorun cikar
hepsi burada satıcı firma kardesim

Son düzenleme: