hep istemişimdir bir windows phone kullanıcısı olmak

Bu konuyu okuyanlar

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Almanız şart ise temiz 930

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bütçeniz uygunsa 1000 serisine bakın

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Var tabiki 1520 vb modeller var sahibinden de var veya epeyden bakın

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Belli bir süre Lumia 1320 kullandım ve şunu söylemek istiyorum BERBAT.
Mağazası çok kötü,androidde olan bir çok uygulama yok.Mesela en basitinden İnstagram indirmek istersen var ama Beta sı var ve DM bölümü yok sadece anasayfada gezinirsin resim beğenirsin o kadar.Sanırım sadece bunu söylesem yeter.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Belli bir süre Lumia 1320 kullandım ve şunu söylemek istiyorum BERBAT.
Mağazası çok kötü,androidde olan bir çok uygulama yok.Mesela en basitinden İnstagram indirmek istersen var ama Beta sı var ve DM bölümü yok sadece anasayfada gezinirsin resim beğenirsin o kadar.Sanırım sadece bunu söylesem yeter.
1 tane insta hesabim yok fake ler dahil desem yalan olmaz bakalim para biriktirneye basladim acam 1 tane

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
Windows Phone kötü bir işletim sistemidir. Zannetme ki Windows ya da Android kadar başarılı bir şey olduğunu. Eğer ısrarla alacağım diyorsan sen bilirsin. Hatta desteği bile çekilmiştir.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
1 tane insta hesabim yok fake ler dahil desem yalan olmaz bakalim para biriktirneye basladim acam 1 tane
Oyun oynamayı sevmez misin ?Subway surfers ya da Minion Rush dışında düzgün bir oyun hatırlamıyorum,mesela en basitinden artık eskimiş olan Clash of Clans bile yok.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Bana uyar windows 10 mobile sadece spotify olsun mp3 player olsun yeter...

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
1320 kullandım uzun bir süre öyle söylendiği kadar kötü bir telefon değil hatta adını unuttum bulursam link atarım bir savaş oyunu vardı ilerlelemi boyutu da büyük bir oyun android telefonum da kasıyordu Lumia 1320'de 60 FPS kasmadan oynatıyordu aslında Microsoft işletim sistemli cihazlar kadar stabil ve hızlı bir cihaz yok şuan da. Ben en son kullandığım da Windows 8.1 kuruluydu şuan Windows 10 güncellemesi almış sanırım. Bence denemeye değer mağazası evet eskiden biraz tırttı ama şuan iyi durum da android de olan bir çok oyun Lumia için de var mağazada o kadar da takılacak bir durum değil bence.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Android kadar çöp bir mağazası yok en azından. Bugün Play Store'yi şöyle bakıma soksan gereksiz oyunları ve programları silsen WP'nin mağazası gibi olur aşırı derecede gereksiz uygulama var Play Store'de.
Tamam da Windows phone da da tonlarca gereksiz oyun gördüm.Mesele bu değil zaten,asıl gerekli olan uygulamalar olmuyor.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Tamam da Windows phone da da tonlarca gereksiz oyun gördüm.Mesele bu değil zaten,asıl gerekli olan uygulamalar olmuyor.

1320 kullanmıştım sonra sattım şuan mağazası nasıl bilmiyorum ama benim kullandığım zaman ben çok memnundum her aradığım programda oyunda vardı çok stabil cihazlar android kadar yavaşlayıp şişmiyor batarya süresi de yüksekti.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
1320 kullanmıştım sonra sattım şuan mağazası nasıl bilmiyorum ama benim kullandığım zaman ben çok memnundum her aradığım programda oyunda vardı çok stabil cihazlar android kadar yavaşlayıp şişmiyor batarya süresi de yüksekti.
Ben 1 sene önce filan kullanıyordum ama google playde bulduğum çoğu uygulamayı bulamıyordum.Ciddi eksik bir mağazası vardı.
Onun dışında söylediklerinde haklısın.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Genel olarak windows phone kullananların market dışında sıkıntısı yok cihaz ve işletim sistemi olarak gayet memnunlardı, konuda gördüğüm kadarı ile kullanmayanlar kötülüyor sadece. Garip bir olay ama yapacak birşey de yok

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
lumia 620 mi ne kullanmıştım yıllar önce özellikle mağazası çok yetersizdi ama whatsapp’ı çok güzeldi. O zamanlar karanlık mod kullanıyordum whatsapp’ı :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genel olarak windows phone kullananların market dışında sıkıntısı yok cihaz ve işletim sistemi olarak gayet memnunlardı, konuda gördüğüm kadarı ile kullanmayanlar kötülüyor sadece. Garip bir olay ama yapacak birşey de yok
kesinlikle güzel bir mağazaya sahip olsalar bir çok firmayı sollardı şimdiye

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lumia 535 vardı. İşkenceydi performansı işkence. Tamam SD200 var da nerede o meşhur stabilite ve performans azıcık uğrasa yeterdi.
Mobil veriye zor bağlanıyordu cihaz.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Ben zamanında microsoft lumia 535 kullandım çokta memnundum ama market eksiği yüzünden satmak zorunda kaldım ama bana göre androidten kat kat daha stabil, performanslı ve iyi sadece dediğim gibi marketin yetersiz

iyi forumlar

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Windows phone kötü bir işletim sistemi değildir. Sadece mağazası kötüdür. Zamanında yeterli derecedd uygulama desteği verilse Android'e rakip bile olabilirdi. Nerede 512 MB ram ile Asphalt 8 oynadığımız günler...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ah windowsphonehaber ah
hatırlatma ben başkanım çok güzeldi hem de çok. :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

4 sene Lumia 820 kullandım. En çok sevdiğim telefon idi. WP işletim sistemi çok iyidir. Kullananlar iyi bilir bunu. Kullanmayanlar anca karalar. Maalesef MS üzerinde durmadı. Geliştirse idi şimdi ne İOS ne Android kalırdı. Kullanırken en çok zevk aldığım işletim sistemi ve telefondu. Geri gelse hemen alırım. Bu arada Lumia 1520 bulursanız alınır. 930' da çok iyi.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
2 yıl boyunca 1320 kullandım,ben memnun kalmadım.Telefon çok iyi ve performansli ama mağazası yeterli çeşitliliği sağlayamadığı için çok geri düşüyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Windows phone kötü diyenler vizyonsuz aç gözlüler whatsapp,spotify olsa yeter.