hep istemişimdir bir windows phone kullanıcısı olmak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Almanız şart ise temiz 930

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Bütçeniz uygunsa 1000 serisine bakın

MMTKR

Asistan
Var tabiki 1520 vb modeller var sahibinden de var veya epeyden bakın

Emir Aydın

Profesör
Belli bir süre Lumia 1320 kullandım ve şunu söylemek istiyorum BERBAT.
Mağazası çok kötü,androidde olan bir çok uygulama yok.Mesela en basitinden İnstagram indirmek istersen var ama Beta sı var ve DM bölümü yok sadece anasayfada gezinirsin resim beğenirsin o kadar.Sanırım sadece bunu söylesem yeter.

MMTKR

Asistan
Belli bir süre Lumia 1320 kullandım ve şunu söylemek istiyorum BERBAT.
Mağazası çok kötü,androidde olan bir çok uygulama yok.Mesela en basitinden İnstagram indirmek istersen var ama Beta sı var ve DM bölümü yok sadece anasayfada gezinirsin resim beğenirsin o kadar.Sanırım sadece bunu söylesem yeter.
1 tane insta hesabim yok fake ler dahil desem yalan olmaz bakalim para biriktirneye basladim acam 1 tane

Allah'ın Kulu

Üyecik
Windows Phone kötü bir işletim sistemidir. Zannetme ki Windows ya da Android kadar başarılı bir şey olduğunu. Eğer ısrarla alacağım diyorsan sen bilirsin. Hatta desteği bile çekilmiştir.

Emir Aydın

Profesör
1 tane insta hesabim yok fake ler dahil desem yalan olmaz bakalim para biriktirneye basladim acam 1 tane
Oyun oynamayı sevmez misin ?Subway surfers ya da Minion Rush dışında düzgün bir oyun hatırlamıyorum,mesela en basitinden artık eskimiş olan Clash of Clans bile yok.

The Undertaker

Profesör
1320 kullandım uzun bir süre öyle söylendiği kadar kötü bir telefon değil hatta adını unuttum bulursam link atarım bir savaş oyunu vardı ilerlelemi boyutu da büyük bir oyun android telefonum da kasıyordu Lumia 1320'de 60 FPS kasmadan oynatıyordu aslında Microsoft işletim sistemli cihazlar kadar stabil ve hızlı bir cihaz yok şuan da. Ben en son kullandığım da Windows 8.1 kuruluydu şuan Windows 10 güncellemesi almış sanırım. Bence denemeye değer mağazası evet eskiden biraz tırttı ama şuan iyi durum da android de olan bir çok oyun Lumia için de var mağazada o kadar da takılacak bir durum değil bence.

Emir Aydın

Profesör
Android kadar çöp bir mağazası yok en azından. Bugün Play Store'yi şöyle bakıma soksan gereksiz oyunları ve programları silsen WP'nin mağazası gibi olur aşırı derecede gereksiz uygulama var Play Store'de.
Tamam da Windows phone da da tonlarca gereksiz oyun gördüm.Mesele bu değil zaten,asıl gerekli olan uygulamalar olmuyor.

The Undertaker

Profesör
Tamam da Windows phone da da tonlarca gereksiz oyun gördüm.Mesele bu değil zaten,asıl gerekli olan uygulamalar olmuyor.
1320 kullanmıştım sonra sattım şuan mağazası nasıl bilmiyorum ama benim kullandığım zaman ben çok memnundum her aradığım programda oyunda vardı çok stabil cihazlar android kadar yavaşlayıp şişmiyor batarya süresi de yüksekti.

stat counter